Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łóżeczko i materacyk

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Łóżeczko i materacyk

    Jeśli chodzi o kocyki to przyznam szczerze, że kierowałam się tylko wyglądem i kupowałam to co wpadło mi w oko.Aha i jeszcze patrzyłam na grubość i ciepełko jakie daje

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Łóżeczko i materacyk

      w necie jest pełno informacji na temat robaczków w materacach kokosowo gryczanych, ja miałąm właśnie taki, nic w nim nie było, ale teraz przez nagłoszenie tematu chyba bym się grubo zastanawiała

      Skomentuj


        #18
        Odp: Łóżeczko i materacyk

        Kilka lat temu moja siostra też kupowała dla dzieci materace z gryką i wszystko było ok Tylko myślę, że kiedyś nie było aż takiego wyboru i brało się to co było w sklepach.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Łóżeczko i materacyk

          czytałam ze niby zdrowsze tyle że mała nie chętnie na nim spała, wiec musieliśmy kłaść dodatkowo koc, potem już spała na kanapie przed ukończeniem 2 lat

          Skomentuj


            #20
            Odp: Łóżeczko i materacyk

            My czyli dorośli też raczej nie chcielibyśmy spać na gorczycy, wątpię że jest to wygodne także dla takiego maluszka.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Łóżeczko i materacyk

              tyle ze u nas i na kokosowej stronie nie chciała byłą za twarda, jak kładłam kołdrę lub kocyk to było o wiele lepiej

              Skomentuj


                #22
                Odp: Łóżeczko i materacyk

                O widzisz, ale delikatne stworzenie Jak księżniczka na ziarnku grochu hehe ))

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Łóżeczko i materacyk

                  Oj nie wiem co by było gdyby tam naprawdę był jakiś groch ;(
                  dodatkowym utrudnieniem był reflux wiec sie nei dziwię, przy ulewaniu wsyztsko przeszkadza

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Łóżeczko i materacyk

                    My mieliśmy dla Zuzi zwykłe drewniane łóżeczko z szufladą i do tego materacyk kokosowo-gryczany. Teraz na drugiego dzidziusia czeka materacyk piankowy, ale bardzo porządny wygrany w konkursie na ebobas

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Łóżeczko i materacyk

                      Czytałam bardzo dużo w internecie nim kupiłam materac i pisało, że im więcej ma składu tym jest lepszy a znaleźć można materace 3 składnikowe więc te najbardziej polecam, co do łóżeczka kupiłam zwykłe derwniane z szufladą . Proste i wygodne no i praktyczne

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Łóżeczko i materacyk

                        Łóżeczko mam drewniane, mąz postanowił sam wykonać takowe, by służyło pokoleniom i nawet za te 30 lat żeby jeszcze komuś służyło
                        Materacyk kupiłam zwykły, piankowy.
                        Słyszałam dużo dobrego o lateksowych, jednak cena jest już dość wysoka.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Łóżeczko i materacyk

                          Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
                          Łóżeczko mam drewniane, mąz postanowił sam wykonać takowe, by służyło pokoleniom i nawet za te 30 lat żeby jeszcze komuś służyło
                          Materacyk kupiłam zwykły, piankowy.
                          Słyszałam dużo dobrego o lateksowych, jednak cena jest już dość wysoka.
                          ladybzyk jesli mozesz to sie pochwal dziełem Męża ja uwielbiam drzewo i recznie robione reczy wiec z milą chęcia zobaczyła bym to łożeczko

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Łóżeczko i materacyk

                            my tez zakupiliśmy materac kokos pianka gryka teraz dziecko spi na stronie kokosowej ale z teko co czytam to mało kto później przekłada na grykę

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Łóżeczko i materacyk

                              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                              ladybzyk jesli mozesz to sie pochwal dziełem Męża ja uwielbiam drzewo i recznie robione reczy wiec z milą chęcia zobaczyła bym to łożeczko
                              na inny Wątku już ladybzyk dała zdjęcie łóżeczka już sama nie wiem w którym to wątku było

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Łóżeczko i materacyk

                                Ja osobiście mam zwykłe, drewniane łóżeczko ze szczebelkami. Wyróżnia je tylko tyle, że jest koloru niebieskiego...(fabrycznie takie bylo, sama nie malowałam). Nie mam na nim żadnych ozdób, żadnych dziecięcych naklejek i przede wszystkim żadnych baldachimów... Wyczytałam na jednej stronie(bardzo mądrej zresztą), że baldachimy ucinają dopływ powietrza i sprzyja to bezdechowi dziecka, a co za tym idzie, wiadomo... Może to i ładnie wygląda, ale lepsze jest zdrowie i bezpieczeństwo dziecka, niż ładny wygląd łóżeczka ! Te mamy, które mają baldachimy powinny się nad tym zastanowić. Pozdrawiam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X