Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Problemy z zajściem w ciążę.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

    Napisane przez Mart Pokaż wiadomość
    Okazuje sie, ze problemy z nieplodnoscia czy utrzymaniem ciazy wcale nie sa rzadkim zjawiskiem. Przeczytaj artykul:
    http://naproterapia.pl/artykuly-i-ci...-nieplodnosci/
    Moze napisz do nich. Nasz organizm jest labiryntem i ciagla zagadka wielu procesow, mysle ze przyczyn moze byc wiele.
    Moim zdaniem w problemach z zajściem w ciążę trzeba zasięgnąć porady specjalistów. Niepłodność jak najbardziej można leczyć, a w tej klinice http://osteomed.krakow.pl/ specjaliści dbają o dobro kobiety i dziecka, niemal na każdym etapie aż do porodu poprzez system ciągłego monitoringu zarodków Primo Vision - najważniejsze to nie tracić nadziei, a znaleźć możliwości rozwiązania problemów! Nie poddawajcie się dziewczyny!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

      A co myślicie o badaniach genetycznych przy długotrwałych problemach i 2 poronieniach? Mój lekarz jest sceptyczny, ale trochę pogooglowałam i tak się zastanawiam. Znacie to laboratorium genetyczne http://www.euroimmundna.pl/poronieni...i-trombofilia? Ktoś się na to badał?

      Skomentuj


        Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

        Często jest tak że właśnie wtedy gdy odpuszczamy to zachodzimy w ciążę. Stres schodzi i jakoś szybciej można zaskoczyć. Warto też czasem zmienić lekarza. Może akurat nasz coś przeoczył. Nigdy nie wiadomo. W warszawie dobry ginekolog to ten http://medichouse.pl/zespol/marek-pokulniewicz/ I klinika dobrze wyposażona. Czasem trzeba paru specjalistów odwiedzić zanim się znajdzie przyczynę.

        Skomentuj


          Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

          Na jestem zwolennikiem NAPROTECHNILOGII. Jest to najskteczniejsza metoda leczenia niepłodności; szkoda tylko, że rząd zamiast ją to refunduje mniej skuteczne in vitro...

          Skomentuj


            Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

            Czy naprawdę pisanie: niektórzy starają się 10 lat i się udaje.- pociesza was?! Ja staram się 3 lata. To jest 36 cykli i załamuje mnie czytanie ile lat ludzie się starają. To dołuje. Nie pociesza.

            Skomentuj


              Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

              asjjaaaa całkowicie się z Tobą zgadzam. Ja staram się od ponad roku i pocieszanie mnie w stylu "Ja to tyle i tyle się starałam" tzn. dłużej niż ja, też mnie nie pociesza, wręcz na odwrót. Może dlatego, że znam też całkiem sporo dziewczyn, które zaszły w ciążę bardzo szybko, po 2 czy 3 cyklach. Mam nawet koleżankę, która zaszła w 1 cyklu, w którym się starała. Mam więc cały czas nadzieję, że ja będę gdzieś "pośrodku" tzn. skoro nie zaszłam od razu to nie będę też musiała czekać wielu lat.
              Niestety w momencie kiedy uświadamiamy sobie, że jest jakiś problem z zajściem w ciążę, podnosi się poziom stresu (co też nie pomaga) a każde nawet najmniejsze odchylenie od normy w wynikach badań powoduje przekopywanie Internetu wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie czy taki czy inny wynik dopuszcza zajście w ciążę.
              Trzeba mieć jedynie nadzieję, że każda z historii o problemach z zajściem w ciążę opisywanych na tym forum doczeka się szczęśliwego finału.

              Skomentuj


                Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                Może problem Tkwi w twojej głowie. Ja bym na Twoim miejscu wybrał się do dobrego psychologa i z nim porozmawiał. Czasami wszytko zależy od naszej psychiki.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                  Napisane przez kalka23 Pokaż wiadomość
                  Witam.
                  Mami ja o dzidziusia starałam sie z męzem dwa lata, im bardziej myślisz o ciąży to nie wychodzi W koncu przestałam myslec o testach ciążowych, o miesiaczce i zaszłam w upragniona Ciąże. Także cierpliwości życzę i trzymam kciuki
                  u mnie było podobnie, jak chciałam zajść to nic z tego nie wychodziło, być może to wina stresu bo starasz się a tu nic. Za radą koleżanki zaczęłam jeść kwas foliowy i już przestałam się tak spinać że muszę mieć. I udało się

                  Skomentuj


                    Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                    Tylko jak tu przestać się spinać jeśli starasz się już rok lub dłużej, a kolejne wyniki badań utwierdzają Cię w przekonaniu, że szanse na dziecko nie są za duże. Myślę, że to po prostu nierealne...

                    Skomentuj


                      Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                      Napisane przez ann30_2015 Pokaż wiadomość
                      Tylko jak tu przestać się spinać jeśli starasz się już rok lub dłużej, a kolejne wyniki badań utwierdzają Cię w przekonaniu, że szanse na dziecko nie są za duże. Myślę, że to po prostu nierealne...

                      noo tak domyślam się, że jest ci ciężko Czyli wiesz już jakie mogą być tego przyczyny, że masz wyniki złe. Moja znajoma też długo starała się o dziecko, robiła nawet kilka razy sztuczne zapłodnienie ale się nie udało. Też już była zrezygnowana, skończyła z wszystkimi innymi metodami i po jakimś czasie dzwoni i mówi, że zaszła w ciążę.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                        Przyczyn może być mnóstwo i nikt na forum Ci tego nie wyjaśni i Cię nie zdiagnozuje. MOże kup test owulacyjny, wtedy prawie na 100% będziesz pewna, że masz dni płodne i próbujcie.

                        Skomentuj


                          Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                          Moja koleżanka korzystała z usług Pani Irgi z Warszawy. Kiedyś miała problemy w pracy z swoimi przełożonymi. Niski poziomo samooceny a na końcu popadła w depresję.
                          Fakt że leczenie przebiegało około 2 lat ale dzisiaj jest całkiem inną osobą.
                          Polecam wam : xxx psychoterapeuta warszawa
                          Tak jak napisałem wcześniej że problem może tkwić w głowie.. Ale dużo osób nie zdaje sobie nawet z tego sprawy.
                          Last edited by disne; 29-07-2020, 21:02. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                            Hej. Rozumiem,. bo sama się staram i choc sama nie piszę, to ten wątek śledzę. Dzisiaj trafiłam jednak na wywiad. Pomyślałam, że warto przeczytać bo jednak dużo tłumaczy i może jednak do terapeuty...

                            xxx
                            Trzymam kciuki
                            Last edited by disne; 29-07-2020, 21:01. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                              Bardzo często przyczyną jest właśnie stres i to że za bardzo chce się w ciążę zajść. U mnie jest inaczej tzn bardzo chcę dziecka ale wiem że moje PCOS bardzo utrudnia zajście w ciążę. Od 2 lat jestem leczona przez bardzo dobrego lekarza i choc na razie efekty są mizerne to nadzieję na ciążę mam dalej dużą. Ostatnio lekarz wspomniał mi o suplemencie diety o nazwie Inofem i z tego co mówił dzięki zawartości kwasu foliowego i inozytolu może mi pomóc uregulować gospodarkę hormonalną. Tylko że trzeba co najmniej 3 miesiące po 2 saszetki dziennie pić żeby były efekty. Na pewno kupie Inofem Każdy sposób jest dobry jeśli może pomóc

                              Skomentuj


                                Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                                Przyczyn może być sporo, stres złe odzywianie lub choroba np taka jak PCOS. Może spróbuj zażywać jakieś leki lub suplementy. Dużo słyszałam o Inofem xxx który można zażywać przez cały cykl, żeby wyregulował gospodarkę hormonalną oraz magnez z wit. B6, by poprawić jakość i ilość śluzu niezbędnego w procesie zapłodnienia. Może to pomoże Ci zajść w ciąże. Możesz też podpytać lekarza ginekologa jaka może być przyczyna.
                                Last edited by disne; 29-07-2020, 21:01. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X