Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jaka zmywarka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: jaka zmywarka?

    A ja w domu mam sprzety bardzo różnych firm... Jeśli chodzi o zmywarkę to wybralismy Indesit. Wprawdzie zdarza się jej zostawić niewielki osad ale ma tak chyba każda zmyarka Ogolnie jestem zadowolona bo nie była droga i dobrze chodzi....

    Kupowałam w rtv Euro agd. Pamiętam,że remont okazał się o wiele droższy niż planowalismy tak więc w zasadzie wszystkie sprzety zakupiliśmy do domu na raty. Jedyne raty 0% miało wtedy Euro. Z tego co wiem to nic się do tej pory nie zmienilo bo siostra dwa miesiące temu szukała sprzętu do mieszkania na raty i równeiż kupiła w rtv Euro agd.
    http://forum.mamotoja.pl/

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: jaka zmywarka?

      widziałam na electro.pl genialne zmywarki boscha. sama mam innej firmy, ale nie jestem zadowolona. o boschu słyszałam tylko dobre opinie.

      Skomentuj


        #48
        Odp: jaka zmywarka?

        Mamy zelmer w zabudowie i spisuje się jie najgorzej. Czasem czegoś nie domyje ale to chyba ze złego ułożenia naczyń a nie z jej winy

        Skomentuj


          #49
          Odp: jaka zmywarka?

          Ja na tym całym sprzęcie się nie znam. Zmywarki nie mam, choć kilkakrotnie przymierzałam się do tego, by zakupić, zawsze jednak odsuwałam to na bok. Mimo wszystko zgłębiałam temat i jakby ktoś chciał kupić zmywarkę, a wcześniej jeszcze przejrzeć dostępne na rynku i je porównać to może ta strona pomoże: http://www.homebook.pl/produkty/zmywarki-do-zabudowy. Można porównać sprzęt, a także jego ceny w poszczególnych sklepach, to może sporo ułatwić.

          Skomentuj


            #50
            Odp: jaka zmywarka?

            ja mam od kilku lat whirpoola i nie narzekam, działa bez zarzutów , nie brałam dużej dla nas wystarczająca jest taka nieduża żeby codziennie myć talerze czy garnki

            Skomentuj


              #51
              Odp: jaka zmywarka?

              Ciężko jednoznacznie stwierdzić, czy niszczy, czy nie. To zależy co zamierzasz w niej myć. Jeśli masz zamiar wkładać tam naczynia np. ze złotymi zdobieniami, to pewnie coś się z nimi stanie, ale jeśli chodzi o naczynia codziennego użytku, to nic im nie będzie. Tabletki w sumie nie różnią się od siebie, o ile nie wybierasz najtańszych. Trzeba też pamiętać, że zawsze musi być uzupełniona sól do zmywarki i że raz na jakiś czas pasuje ją wyczyścić (są do tego specjalne produkty). Jeśli zaś chodzi o sprzęt, to już musisz sama dopasować do swoich potrzeb. Zależy czy chcesz żeby zużywała mało wody, czy żeby miała jakieś specjalne tryby np. mycie butelek dziecięcych, czy żeby była energooszczędna. Ja swoją kupiłam w Max Elektro, tylko, ja musiałam ograniczyć wybór do kategorii AGD do zabudowy,

              Skomentuj


                #52
                Odp: jaka zmywarka?

                Jaką zmywarkę wybrać? No ciężko tak odpowiedź bo jednak różni ludzie mają różne potrzeby. Ja osobiście zwracam uwagę na to czy jest cicha, czy zużywa dużo wody oraz czy posiada opcję połowy załadunku. Ja osobiście mogę polecić Ci taką jaką ja mam czyli tego Boscha Mimo iż wydaje się wąska bo ma 45 cm to mieści aż 9 kompletów naczyń. Posiada też opcję połowy załadunku więc nie musimy czekać aż się zapełni tylko kiedy coś jest to się zmywa, dzięki czemu łatwiej zachować porządek w kuchni. A poza tym zużywa zaledwie 6,5 litra wody na cykl, co szybko zauważyliśmy na naszym portfelu bo rachunki znacznie się obniżyły. Naczynia są zawsze w idealnym stanie i czyściutkie. Zdecydowanie polecam.
                Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: jaka zmywarka?

                  Ja także uważam, że kwestia wyboru zmywarki zależy od indywidualnych potrzeb.
                  Takie funkcjonalności jak cichy tryb pracy (jak w zmywarce Candy) i program higieniczny są wręcz niezbędne w momencie kiedy w domu są małe dzieci.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: jaka zmywarka?

                    po pierwsze to powiem tak, jak masz rodzinie powyżej 3 osób to kup przynajmniej zmywarkę sześćdziesiątkę, co do marki to nie będę tu nikogo chwalić, ale polecić mogę Candy. Generalnie dobrze jakby miała przynajmniej dwa rodzaje zmywania naczyń, w sensie jakiś krótki program no i normalny w dużej temperaturze. WIęcej od zmywarek raczej nie oczekuje

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: jaka zmywarka?

                      wszystko się teraz szybko psuje, jedna chińszczyzna, bosch tez juz nie jest marką jak kiedys

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: jaka zmywarka?

                        Jestem super zadowolona z mojej zmywarki electrolux maxiflex, bardzo dużo naczyń da się na raz ogarnąć. 3 kosze bardzo dużo mieszczą, nawet mój facet nauczył się w końcu jakoś sensownie te rzeczy rozkładać bo na szufladzie są obrazki co do szuflady włłożyć.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: jaka zmywarka?

                          Ja mam MaxiFlex jest baaaardzo pojemna, jestem z niej bardzo zadowolona duża pomoc przy dużej rodzinie.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: jaka zmywarka?

                            Kupiłam comfortlift ze względu na to, że mam problemy z kręgosłupem a tu nic nie trzeba podnosić ani dźwigać.

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X