Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Własna działalność z kosmetykami naturalnymi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Własna działalność z kosmetykami naturalnymi

    Witam,
    jestem świeżo upieczoną mamą, moja dzidzia jest prze grzeczna i powiem szczerze mam bardzo dużo czasu. Myślę więc nad założeniem swojej działalności. Miałoby to być małe stoisko w centrum handlowym z kosmetykami naturalnymi. Czy sądzicie , że do dobry pomysł. Produkt, czyli kosmetyki naturalne są sprawdzone, faktycznie są super, więc skoro mi się sprawdziły liczę na spory zbyt tych produktów. Są linie dla kobiet w każdym wielu, dla dzieci, nastolatków. Ceny są raczej niewygórowane Poradźcie kobietki
  •    
       

    #2
    Odp: Własna działalność z kosmetykami naturalnymi

    Najlepiej zostać niezależną konsultantką Arbonne. rekowska com są szczegóły tego biznesu. Myślę, że warto się tym zająć. Marka oferuje bowiem wysokiej jakości kosmetyki naturalne, które nie są testowane na zwierzętach i nie zawierają składników ze zwierząt.
    Last edited by disne; 24-06-2020, 12:35. Powód: link

    Skomentuj


      #3
      Odp: Własna działalność z kosmetykami naturalnymi

      nie rób działalności z kosmetykami, nie opłaca się za małe marże są, więcej wydasz niż zarobisz.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Własna działalność z kosmetykami naturalnymi

        Może to i prawda. Choć xxx naturalniezdrowe xxx radzą sobie całkiem nieźle a i świadomość konsumentów co do jakości produktów jest coraz większa.
        Last edited by disne; 24-06-2020, 12:35. Powód: link

        Skomentuj


          #5
          Odp: Własna działalność z kosmetykami naturalnymi

          Ale mówisz o kosmetykach własnej roboty? I co, masz zamiar sprzedawać je na tym stoisku z dzieckiem w wózku? Generalnie domowej produkcji kosmetyków nie polecam, bo to za dużo zachodu - trzeba mieć po pierwsze warunki, po drugie kompetencje, po trzecie liczyć się z kontrolami. A jeśli chcesz coś sprzedawać, to zacznij od strony www z kosmetykami.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Własna działalność z kosmetykami naturalnymi

            Dosyć fajna sprawa!

            Skomentuj


              #7
              Odp: Własna działalność z kosmetykami naturalnymi

              Niestety, ale duża konkurencja jest w tej branży.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X