Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile czasu starań o dzidziusia?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

    Witam rok temu odstawiłam tabletki i zaczęliśmy się z mężem starać o dzidzie ale niestety nic z tego nie wychodzi bo po paru miesiącach od odstawienia tabletek zanikła mi miesiączka.ginekolog przepisał mi dufaston.dwa miesiące prałam i dalej nic, teraz jestem już 4 miesiąc bez @.gin kazał mi zrobić wyniki na testosteron-zrobiłam i wyszedł troche podwyszoony,więc kazał mężowi zrobić wyniki nasienia a mi krwi na kortyzol,dhea, prolaktyne,tsh, estradiol,fsh i progesteron.
    Dziś odebrałam wszystkie wyniki.Mąż ma dobre, a ja kortyzol ok,prolaktyna ok,tsh ok, estradiol ok,dhea ok. tyko fsh mam za wysokokie ( 9.20 a norma to 1.7-7.7) i za niski progesteron ( 0.515 a norma to 1.7-27.0)
    czy wiecie co to może oznaczać dla mnie? czy sa jakieś szanse że zajdę w ciążę ???

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

      W sytuacji kiedy kobieta ma bardzo niski poziom progesteronu w organizmie może mieć problemy zarówno z zajściem w ciążę jak równiez z utrzymaniem dzidziusia.
      Na stronie jest wytłumaczone czemu tak jest:
      https://zdrowie.tvn.pl/a/o-czym-moze...r-progesteronu

      Progesteron umożliwia implantację, czyli zagnieżdżenie zapłodnionej komórki jajowej w błonie śluzowej macicy oraz utrzymanie ciąży. Działa rozkurczowo i hamuje reakcję immunologiczną przeciwko zarodkowi. Stosowany jest zapobiegawczo przy ryzyku poronienia, zatruciu ciążowym, niewydolności ciałka żółtego. Pomaga utrzymać dobrą figurę, gdyż wyrównuje poziom glukozy we krwi. Jest związany z regulacją temperatury ciała w organizmie.

      Najlepiej jakbyś z tymi wynikami wybrała sie do lekarza. Przy obecnej medycynie praktycznie wszystko mozna dobrze wyregulować.

      Skomentuj


        Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

        My staramy się mniej więcej pół roku i jeszcze bez rezultatów. Niby wyniki badań mamy ok, ale może to po prostu jeszcze nie jest czas na naszego malucha... Staramy się dalej i bardzo liczymy na sukces

        Skomentuj


          Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

          U nas pierwsze dziecko szybciutko, a drugie prawie rok - ale zauważyliśmy, że górskie powietrze i wyjazdy typu wakacje i urlopy sprzyjają zapłodnieniu - w naszym przypadku u oby doszło do zapłodnienia właśnie w czasie urlopu (nawet krótkiego).

          Skomentuj


            Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

            Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać i nic ująć.
            Dniem czcić kobiety – po co? Ja czczę kobiety – nocą!

            Skomentuj


              Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

              Każdy zachodzi w ciaże we własnym tempie. Jednej osobie uda się zajść w ciążę podczas jednego cyklu. Druga osoba będzie musiała poczekać wiele miesięcy. Jeśli jedank Wam nie wychodzi, polecam nie stresować się ale wybrać do lekarza. W wielu przypadkach wystarczy przeprowadzić krótką terapię hormonalną aby zostać rodzicem.

              Ze swojej strony polecam prywatnie tę klinikę:


              Przyjmuje tam wielu specjalistów od spraw niepłodności.
              Last edited by disne; 05-06-2020, 20:14. Powód: nie opłacona reklama

              Skomentuj


                Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

                około 3 miesięcy ale udało się

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

                  Starałam się długo. Już myślałam, że nic z tego nie będzie. Jak odpuściłam to – od razu się udało. Więc nie martwcie się! Warto wierzyć, że się uda.No i też wybierzcie o doświadczoną klinikę.

                  Skomentuj


                    Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

                    pol roku

                    Skomentuj


                      Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

                      Nie można przewidzieć ile czasu trzeba będzie poczekać na własnego maluszka... Dziewczyny, nie załamujcie się! Rok starań to jeszcze normalny tryb, dopiero po przekroczeniu roku należy się martwić.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

                        U mnie to zajęło rok

                        Skomentuj


                          Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

                          Hej
                          Mogłybyście podpowiedzieć mi, jak powinna wyglądać prawidłowa dieta dla kobiet w ciąży? O czym należy pamiętać, jakich składników unikać? Będę wdzięczna za wszystkie rady!
                          Last edited by disne; 15-06-2020, 14:40. Powód: link

                          Skomentuj


                            U nas miesiąc starań i się udało. Współczuje osobom które starają się latami .

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X