Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Blizna po cięciu cesarskim

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Blizna po cięciu cesarskim

    Nie wiem od czego to zalezy, ale ja mialam robione ciecie na bliznie po poprzedniej operacji. Tamta tez mi sie ladnie zagoila, szybko i bez problemu. Aktualnie mam jedna blizne po cc.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Blizna po cięciu cesarskim

      Napisane przez annaniol Pokaż wiadomość
      Nie wiem od czego to zalezy, ale ja mialam robione ciecie na bliznie po poprzedniej operacji. Tamta tez mi sie ladnie zagoila, szybko i bez problemu. Aktualnie mam jedna blizne po cc.
      Tzn. u mnie to od początku było raczej brzydkie. Krzywo wykonane cięcie to raz, a dwa bardzo brzydko, naprawdę bardzo brzydko mnie zszyto. Każdy, kto to widział, a widział wcześniej inne blizny to mówił to samo.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Blizna po cięciu cesarskim

        Moja znajoma jest po czterech cesarkach i ma jedną bliznę. Za każdym razem wycinaną Jej starą bliznę. Gdy była w czwartej ciąży miała uczucie bardzo napiętej skóry, miała wrażenie, że zaraz Jej pęknie...


        Skomentuj


          #64
          Odp: Blizna po cięciu cesarskim

          Moja blizna zagoiła się dość szybko, więc za zgodą lekarza, zaczęłam stosować Cepan. Śmierdzi to niesamowicie, ale po jakimś czasie zauważyłam, że blizna jest nieco jaśniejsza, więc raczej działa. Teraz jednak zaopatrzyłam się w coś mniej śmierdzącego i ponoć lepszego - Bliznasil, na bazie silikonu, bo Cepan już się kończy. Zobaczymy jakie ta maść da efekty

          Skomentuj


            #65
            Odp: Blizna po cięciu cesarskim

            no ja polecam ten gabinet w krakowie.

            Skomentuj


              #66
              Odp: Blizna po cięciu cesarskim

              Na moje blizny cepan nie pomógł. Co prawda nie były po cesarce, ale jednak były to blizny. Zastanawiam się nad zabiegiem w jakimś salonie kosmetycznym, ale to trochę kosztuje.

              Skomentuj


                #67
                Odp: Blizna po cięciu cesarskim

                Moja bratowa nie smaruje niczym blizny bo lekarz zwyczajnie zakazał do całkowitego wygojenia się jej bo może nie chcący ją zanieczyścić i wdać się jakieś zakażenie czy coś innego i może spowodować dłuższe gojenie. Jak widać co lekarz to inna praktyka, nakazy i zakazy ale najlepiej używać swojego myślenia i stosować się do tego bo jednak jakaś logika w tym jest.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X