Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Walka z trądzikiem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Walka z trądzikiem

    Mnie też zostały blizny po trądziku, ale już znalazłam zabieg, który sobie z nimi poradzi http://www.skinclinic.pl/zabiegi-las...ie-daja-efekty Najważniejsze, ze ten okropny trądzik już za mną.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Walka z trądzikiem

      Na pewno trzeba wybrać się do dermatologa. To podstawa.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Walka z trądzikiem

        Krem korygujący by się przydał. Wypróbuj tego http://www.vichy.pl/produkty-przeciw...rm/p16896.aspx , czytałam wiele pozytywnych opinii o serii Normaderm, likwiduje sebum oraz dobrze ukrywa niedoskonałości
        Niepoprawna romantyczka

        Skomentuj


          #19
          Odp: Walka z trądzikiem

          Wystarczy systematycznie używać aplikatora na wypryski HB. Nie twierdze, że od razu będzie idealnie, ale stopniowo poprawę na pewno zauważycie. U mnie udało się wiele zmienić, mocno i zdecydowanie. Aktualnie cera wygląda naprawdę w porządku, a jak będzie dalej, to dopiero czas pokaże.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Walka z trądzikiem

            To nic nie da. Trzeba szukać przyczyn trądziku.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Walka z trądzikiem

              Super to wszystko się prezentuje Moim zdaniem jak najbardziej warto na to zwrócić uwagę

              Skomentuj


                #22
                Odp: Walka z trądzikiem

                Ja robiłam zabiegi laserem frakcyjnym i powiem wam, że efekty są świetne. Jak ktoś ma z tym problem to polecam bo nie jest to jakieś bardzo drogie. W katowicach jest bardzo fajny taki gabinet medycyny estetycznej naturallook https://naturallook.com.pl/ . Gabinet dość dyskretny, bardzo klimatyczny sam wystrój wnętrza już poprawia nastrój a dodatkowo słyszałam, że jest dość popularny wśród sportowców i aktorów .

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Walka z trądzikiem

                  Samodzielna walka z trądzikiem z góry skazana jest na niepowodzenie. Tylko profesjonalista jest w stanie wskazać nam konkretne rozwiązania, przy pomocy których moglibyśmy się go pozbyć. Gdy ja miałam problem z trądzikiem, udałam się do krakowskiego gabinetu medycyny estetycznej SCM estetic - dzięki niemu, mam dziś gładką skórę i żadnych kompleksów!

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Walka z trądzikiem

                    ja uważam, że najlepszym sposobem na walkę z trądzikiem jest skonsultowanie się z dermatologiem bo jest wiele odmian trądziku i każdy ma inny przebieg.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Walka z trądzikiem

                      ja uważam, że takie problemy należy zwalczać po konsultacji z dermatologiem.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Walka z trądzikiem

                        Zdaje mi się, że walkę z trądzikiem najlepiej zacząć od pójścia do dermatologa

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Walka z trądzikiem

                          Na każdego zadziała w tej kwestii co innego. Ja z kolei czytałam, że na trądzik są dobre peelingi enzymatyczne.
                          https://e-ziaja.com/pl/blog/23_niedo...matyczneg.html

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Walka z trądzikiem

                            Peeling enzymatyczny dobrze oczyszcza, usuwa obumarły naskórek, czy "świeże" zapychacze porów, ale nie leczy.

                            Wiem po sobie, bo robie codziennie i dalej nic. A teraz nawet nie wiem skad mi wyskoczyły dwie duże bomby na brodzie ;/

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Walka z trądzikiem

                              W walce z trądzikiem dieta również jest ważna. Polecam odstawić produkty wysoko przetworzone: chipsy, fast food i słodkie napoje. Zamiast tego wybierać warzywa, soki wyciskane z owoców, wodę.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Walka z trądzikiem

                                Napisane przez Weronika7733 Pokaż wiadomość
                                W walce z trądzikiem dieta również jest ważna. Polecam odstawić produkty wysoko przetworzone: chipsy, fast food i słodkie napoje. Zamiast tego wybierać warzywa, soki wyciskane z owoców, wodę.
                                Miałam podobnie. Jak sie źle odżywiałam i pilam mało wody to miałam o wiele gorszą cere. Teraz jak staram sie zwracać uwagę na to co jem to cera jest o wiele, wiele ładniejsza....

                                Jednakże czasami dieta to nie wszystko. Najlepiej jest:
                                stosować delikatne kosmetyki
                                dobrze nawilżać skóre
                                przestać wyciskać pryszcze ( to była moja największa zmora)
                                Kilka informacji możesz znaleźć tutaj: http://chirurg-plastyczny.com.pl/co-pomaga-na-tradzik/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X