Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

prawdopodobieństwo ciąży ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: prawdopodobieństwo ciąży ?

    Właściwie to dopiero 1 raz Na początku się przestraszyłam, ale teraz się bardzo nakręciłam na dziecko. Partner bardzo by chciał i się cieszy :P

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: prawdopodobieństwo ciąży ?

      A co myślicie, żeby zrobić ten test beta z tą krwią ?

      Skomentuj


        #18
        Odp: prawdopodobieństwo ciąży ?

        Napisane przez cha_boska Pokaż wiadomość
        Witam
        Mam nadzieje, że trafiłam na dobre forum i tutaj uzyskam jakąkolwiek odpowiedz :P

        16 lutego dostałam miesiączkę a skończyła mi się 22 lutego. 24 współżyłam z chłopakiem, który skończył we mnie. Jest prawdopodobieństwo, że będę w ciąży ? Dodam jeszcze, że mam miesiączki nieregularne. I od wczoraj bardzo boli mnie podbrzusze. Dzisiaj miałam mocny ból podbrzusza. I chciałabym wiedzieć co one oznaczają.
        Pomyłka ! 24 współżyłam z chłopakiem, ale dopiero 27 lutego skończył we mnie. heh jak to dziwnie brzmi no ale nie wiedziałam jak to inaczej napisać

        Skomentuj


          #19
          Odp: prawdopodobieństwo ciąży ?

          tydzień minął... hmm ja chyba nie wytrzymałabym i zrobiłabym test bete zrobiłam później, początkowo 3 testy w 3 dni tak dla pewności jeden wieczorem, jeden po południu i jeden z rana 3 dnia z rana 2 grube krechy

          Skomentuj


            #20
            Odp: prawdopodobieństwo ciąży ?

            Napisane przez ruda90mama Pokaż wiadomość
            tydzień minął... hmm ja chyba nie wytrzymałabym i zrobiłabym test bete zrobiłam później, początkowo 3 testy w 3 dni tak dla pewności jeden wieczorem, jeden po południu i jeden z rana 3 dnia z rana 2 grube krechy

            Poczekam jeszcze

            Skomentuj


              #21
              Odp: prawdopodobieństwo ciąży ?

              no to trzymamy kciuki

              Skomentuj


                #22
                Odp: prawdopodobieństwo ciąży ?

                Dziewczyny a jeżeli test wyjdzie mi negatywny za 4 dni to mam się tego trzymać czy ponowić test ?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: prawdopodobieństwo ciąży ?

                  Myślę, że możesz jeszcze ponowić test po kilku dniach. Na razie jest trochę za wcześnie. Ja zrobiłam test w przeddzień spodziewanej miesiączki i druga kreska wyszła mi tak blada, że prawie niewidoczna. Po tygodniu była już wyraźna

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: prawdopodobieństwo ciąży ?

                    Napisane przez nymeria Pokaż wiadomość
                    Myślę, że możesz jeszcze ponowić test po kilku dniach. Na razie jest trochę za wcześnie. Ja zrobiłam test w przeddzień spodziewanej miesiączki i druga kreska wyszła mi tak blada, że prawie niewidoczna. Po tygodniu była już wyraźna
                    Okej, to lepiej poczekam do spodziewanej miesiączki Ale stres hoho

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: prawdopodobieństwo ciąży ?

                      Czytałam, że temp. ciała może stwierdzić ciąże.. słyszałyście o tym ?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: prawdopodobieństwo ciąży ?

                        Napisane przez cha_boska Pokaż wiadomość
                        Właściwie to dopiero 1 raz Na początku się przestraszyłam, ale teraz się bardzo nakręciłam na dziecko. Partner bardzo by chciał i się cieszy :P
                        to jeśli udało by się Wam to było by fajnie - u mnie starania trwały długo bo hmm prawie dwa lata

                        w kwestii temperatury ciała w ciąży może coś w tym jest ale ja raczej nie przykuwałabym jakiejś szczególnej uwagi do tej kwestii, ja jak się starałam o dzidziusia to przed każdą @ wmawiałam sobie objawy typowo ciążowe, a to bolejący brzuch, a to bardziej nabrzmiałe piersi itp. a potem @ przychodziła i był smutek, w miesiącu w którym udalo nam się byłam pewna ze nic z tego bo to był bardzo trudny czas w moim życiu - i była ogromna niespodzianka jak zobaczyliśmy II kreski - na początku bardzo bardzo blade, potem powtórzony test po 2 dniach dał wyraźne dwie kreski tak upragnione

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: prawdopodobieństwo ciąży ?

                          Najważniejsze, że w końcu wam sie udało Jestem osobą bardzo niecierpliwą i bardzo chciałabym już wiedzieć, ale wiem niestety trzeba czekać.
                          Można powiedzieć, że może też mam jakieś urojenia.. bo raczej po tygodniu ciężko mieć jakieś objawy. Mnie np. bolą piersi czuję że są nabrzmiałe, do tego wieczne zmęczenie w dzień ale za to w nocy spać nie mogę. I podbrzusze mnie boli. Jestem bardzo ciekawa

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: prawdopodobieństwo ciąży ?

                            ja się wyczekuje II kreseczek to każda z nas jest niecierpliwa i pełna nadziei nio to czekanie jest najgorsze a potem gdy już są te dwie kreski to obok szczęścia jest strach przynajmniej ja tak miałam czy z dzieckiem jest wszytsko dobrze, czy jest zdrowe, czy prawidłowo się rozwija - ale to wyjątkowy czas dla kobiety

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: prawdopodobieństwo ciąży ?

                              Tak myślę, że za tydzień dam znać czy się udało

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: prawdopodobieństwo ciąży ?

                                czekamy ba wieści

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X