Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

500 zł na dziecko od rządu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: 500 zł na dziecko od rządu

    Remont łazienki, czy zakup samochodu to też inwestycja w dzieci, jak najbardziej! No jasne, można jechać pkp, ale o ile wygodniej jest jechać z taką gromadką własnym samochodem? Kiedyś były inne czasy, a teraz są inne. Cieszę się, że obecna władza coś zrobiła w kierunku polepszenia bytu wielu rodzinom. Badani wskazują, że w tym roku znacznie więcej dzieci wyjechało na wakacje. Nie możemy mówić, że ten program miał zapewnić tylko ubrania i jedzenie. Dzieci mają też inne potrzeby, poza tymi podstawowymi. Fajnie dostać jakąś książkę, nowy piórnik czy pojechać na wakacje.
    Cwaniactwo zawsze było i będzie, ale nie można jedną miarą mierzyć wszystkich.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: 500 zł na dziecko od rządu

      Mimo, że otrzymujemy 500+ to jestem przeciwny takiemu pomysłowi. Ludzie jak dostają pieniądze za darmo to się rozleniwiają. Oczywiście nie wszyscy, ale jednak.

      Skomentuj


        #63
        Odp: 500 zł na dziecko od rządu

        A ja się zastanawiam czy nie lepiej by było zainwestować tej kasy w przedszkola i żłobki. Co pomoże 500 zł jak trzeba dużo więcej wydać na opiekunkę?

        Skomentuj


          #64
          Odp: 500 zł na dziecko od rządu

          Napisane przez poleczka87 Pokaż wiadomość
          A ja się zastanawiam czy nie lepiej by było zainwestować tej kasy w przedszkola i żłobki. Co pomoże 500 zł jak trzeba dużo więcej wydać na opiekunkę?
          Oczywiście, że lepiej by było, tylko znowu to trwało by bardzo długo. A 500 zł jednak pomoże, bo rodzice, którzy korzystają z prywatnych placówek, bo w państwowych nie ma miejsc to jednak ich to odciąży, nie trzeba brać od razu opiekunki.

          Skomentuj


            #65
            Odp: 500 zł na dziecko od rządu

            Mamy dwójkę dzieci, dostajemy pieniądze na jedno i bardzo się cieszę. Każdy pieje z zachwytu, jaki to socjal jest super za granicą, a jak u nas zrobili wsparcie dla rodzin , to już się nie podoba. Normalnie psy ogrodnika.

            Skomentuj


              #66
              Odp: 500 zł na dziecko od rządu

              A czy odkładacie te pieniądze na lokacie? Jaka lokata jest najbardziej opłacalna?

              Skomentuj


                #67
                Odp: 500 zł na dziecko od rządu

                Ja mam dwójkę dzieci i dostaje pieniążki na jedno i bardzo się cieszę bo za te pieniążki mogę kupić wiele rzeczy dla dzieci pomimo tego, że gdy ich nie było nie narzekałam na brak takiej możliwości ale to zawsze jakiś dodatkowy zastrzyk gotówki....są miesiące że całość pieniążków odkladam na lokatę
                Co by nie było i ile by nie dawali wszystkich i tak nie uszczęśliwią

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: 500 zł na dziecko od rządu

                  Głupota z tymi pieniędzmi. To tak jak by zachęcać rodziny by rodziły wiecej dzieci bo dostaną za to dodatkowe 500zł miesięcznie. Jak ktoś nie ma sytuacji materialnej to niech lepiej postara się ją poprawić a dopiero potem myśli o dzieciach. W innej sytuacji to przecież nie ma sensu. Dla mnie totalna głupota i zła decyzja.
                  Życie mija szybko. Jeśli czasem się nie zatrzymasz, żeby się nim ponapawać, łatwo je przegapić

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X