Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Polska na weekend - propozycje?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Polska na weekend - propozycje?

    Ale jak to? Chorwacja na weekend? A nie lepiej jednak pozostać w kraju? Pojechać w góry? Beskidy są idealne na takie krótkie wycieczki. Zobaczcie, jakie ekskluzywne hotele opisano na maxmag.pl. Myślę, że jak z dzieckiem, to koniecznie w takie miejsce.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Polska na weekend - propozycje?

      My na weekend często wybieramy się w góry

      Skomentuj


        Odp: Polska na weekend - propozycje?

        Jeżeli chodzi o propozycje dla dzieci, to moze Rabkoland? My byliśmy w tym roku i naprawdę się opłacało. Masa świetnych atrakcji, aż ciężko byłoby wszystko wymienić. Wszystko zadbane, fajna obsługa a ceny są bardzo dobre!

        Skomentuj


          Odp: Polska na weekend - propozycje?

          Z racji miejsca zamieszkania i miłości do gór, na weekend jeżdżę w Tatry. Mam tam kilka miejsc, tras i ośrodków, które odwiedzam regularnie. W tym roku zatrzymamy się na pewno w Nosalowym Dworze i Czerwone Wierchy.
          Czasami kocha się innych za coś, czego oni sami nie są świadomi. - księgowa Kraków

          Skomentuj


            Odp: Polska na weekend - propozycje?

            My niestety za bardzo nie jesteśmy mobilni, więc musimy szukać miejsc w stolicy albo blisko niej. To znaczy wiem, że są pociągi itp. ale boję się z małym dzieckiem i jeszcze w ciąży jeździć pociągiem lub autobusem.




            __________________
            Swoim uśmie*chem świat za*bar*wiam. Na czarno. księgowa Wałbrzych

            Skomentuj


              Odp: Polska na weekend - propozycje?

              Ja jestem zdania, że warto odwiedzić np. Gdańsk Tu sobie możecie sprawdzać pogodę https://www.meteoprog.pl/pl/weather/Gdansk/
              Każdy z nich wchodzi na scenę i znika,

              Skomentuj


                Odp: Polska na weekend - propozycje?

                A ja proponuje wycieczke do Goczałkowic-Zdroju. Jest tu bardzo duza zapora wodna i duzo tras rowerowych. My czesto zabieramy zdrowe przekaski https://www.sklep.savpol.pl/blog/zdr...wycieczki.html i jezdzimy tam

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Polska na weekend - propozycje?

                  Ja z kolei bardzo chcę pojechać do Warszawy. Byłam już we Wrocławiu i Krakowie, chciałabym więc porównać te miasta. myślę, że zatrzymałabym się w hotelu http://www.hotelponiatowski.pl/ i korzystałabym z uroków dużego miasta. Taki weekendowy wypad naprawdę może pomóc w wypoczynku i relaksie.

                  Skomentuj


                    Odp: Polska na weekend - propozycje?

                    Polecam Roztoczański Park Narodowy. Cisza, spokój i mnóstwo przestrzeni

                    Skomentuj


                      Odp: Polska na weekend - propozycje?

                      A może Kaszuby? Moim zdaniem to jest naprawdę przepiękny region Popatrzcie sobie tutaj http://www.domki.kaszuby.pl/ Ślicznie to wygląda
                      Jak długo się żyje, trzeba się wszystkim interesować - mawiała - inaczej nie ma różnicy między żywymi a umarłymi.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Polska na weekend - propozycje?

                        A myśleliście o tym, by skupić się na spędzeniu weekendu na wyciszeniu i regeneracji? Jeśli tak, to dobrym pomysłem będzie na pewno Hotel Fajkier w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W http://www.hotelfajkier.pl/dla-dzieci mają nawet informację, że jest to miejsce przyjazne dzieciom, więc już w ogóle będzie to dobry wybór.

                        Skomentuj


                          Odp: Polska na weekend - propozycje?

                          ja weekendami zwiedzam, ostatnio na tapecie z dziewczyną mamy zamki na dolny śląsku i okolicznych województwach, w ten weekend jedziemy do zamku Czocha, ostatni weekendy byliśmy w zamku Moszna, przepiękny. Polecam też zamek książ, sztolnie walimskie, podziemne miasto w osówce i twierdzę na srebrnej górze.
                          Elektroinstalacje i pomiary elektryczne wrocław - polecam firmę

                          Skomentuj


                            Odp: Polska na weekend - propozycje?

                            Ja zdecydowanie polecam wyjazd nad mazury i tam wynająć domek. Nawet jesienią jest tam pięknie nad tamtejszymi jeziorami. umowa kupna sprzedaży
                            Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to co, już masz w sobie. - księgowa Kraków

                            Skomentuj


                              Odp: Polska na weekend - propozycje?

                              ja w ten weekend 30 września - 1 października jade na zamek Czocha, wcześniej byliśmy na zamku Moszna, polecam, a jeszcze wcześniej w Wałbrzychu w muzeum Julia - kopalnia, fantastycznie to zrobili. Polecam

                              Skomentuj


                                Odp: Polska na weekend - propozycje?

                                Jesienią to najbardziej lubię jeździć w Tatry, z kolei zimą do Jakuszyc, bo trenujemy z mężem narciarstwo biegowe, a tam są najlepiej przygotowane trasy. Można też wyskoczyć na weekend do Krakowa, bardzo ładne miasto i jest co robić
                                Narciarstwo biegowe - Megaoutdoor.pl

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X