Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki dom zbudować?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jaki dom zbudować?

    A może dom energooszczędny? Moim zdaniem jest to technologia już dość dobrze rozwinięta, mimo tego jeszcze cały czas ma przed sobą bardzo dobre perspektywy. Przykładowo, mojemu przyjacielowi spod Katowic dom budowała Dzięki faktowi, że jest on ogrzewany pompą ciepła, za samo ogrzewanie płaci gdzieś w okolicy 2000 zł rocznie. Dla mnie jest to po prostu niesamowita liczba i oznacza to, że warto w tę technologię inwestować
    Last edited by gagatka; 08-07-2020, 16:03. Powód: link
    Kiedy jesteś zły, policz do dziesięciu, ale kiedy jesteś wściekły, to przeklinaj.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jaki dom zbudować?

      Pomyśl o fajnym i nowoczesnym rozwiązaniu jakim jest rekuperator. Rekuperator to wentylacja i odzysk ciepła w jednym. Rekuperator pozwala na zmniejszenie kosztów ogrzewania nawet o 50%.
      Last edited by gagatka; 08-07-2020, 16:03. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Jaki dom zbudować?

        Faktycznie, zamki czasem trzeba wymienić. To normalna sprawa. Warto do tego zatrudniać najlepszych specjalistów,Z ich pomocą będziecie w stanie odpowiednio zabezpieczyć każde drzwi odpowiednim zamkiem.
        Last edited by gagatka; 08-07-2020, 16:20. Powód: link - reklama

        Skomentuj


          Odp: Jaki dom zbudować?

          Ja bym zbudował energooszczędny...
          Jak długo się żyje, trzeba się wszystkim interesować - mawiała - inaczej nie ma różnicy między żywymi a umarłymi.

          Skomentuj


            Odp: Jaki dom zbudować?

            Ważne są materiały z których budujemy dom , muszą być porządne oraz wysokiej jakości . Ja swoje poddasze ocieplałam wełną mineralną firmy rockwool . Możecie ją znaleźć w tym sklepie , bo mają na prawdę świetne ceny oraz szeroki wybór. Sprawdźcie sami.
            Last edited by gagatka; 08-07-2020, 16:21. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: Jaki dom zbudować?

              ostatnio modne są domy w stylu kanadyjskim i taki właśnie polecam, piękne drewno zawsze będzie w modzie

              Skomentuj


                Odp: Jaki dom zbudować?

                Pomysłów jest naprawdę wiele, tylko trzeba wziąć pod uwagę to, które z nich są najbardziej opłacalne. Mi do gustu bardzo przypadła inwestycja Marina Royale. Sprawdźcie sobie te apartamentowce Wiem, że mają tam jeszcze mieszkania do kupienia, nad czym się poważnie zastanawiam. To może być lepsze rozwiązanie niż budowa domu.
                Last edited by gagatka; 08-07-2020, 16:22. Powód: link - reklama

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jaki dom zbudować?

                  To bardzo dobry pomysł, zlecić wszystko jednej firmie. Ja też zdecydowałam się na projekt, wykończenie i aranżację, ale w wykonaniu firmy d&d projekt
                  Last edited by gagatka; 08-07-2020, 16:24. Powód: link - reklama

                  Skomentuj


                    Odp: Jaki dom zbudować?

                    Interesująco prezentują się nowoczesne aranżacje mieszkań. Patrzyłam ostatnio jakie projekty w Internecie mogą być warte uwagi przy planowaniu działki. Projekt domu w stylu amerykańskim lub skandynawskim to bardzo ciekawe rozwiązanie w dzisiejszych czasach. Jest dużo producentów, którzy oferują tak nowoczesne pomysły na mieszkanie.
                    Last edited by gagatka; 08-07-2020, 16:22. Powód: link - reklama

                    Skomentuj


                      Odp: Jaki dom zbudować?

                      Napisane przez maleno Pokaż wiadomość
                      ostatnio modne są domy w stylu kanadyjskim i taki właśnie polecam, piękne drewno zawsze będzie w modzie
                      Są modne, ale chyba nie ze względu na piękno drewna, ale przede wszystkim ze względu na to, że są to domy ciepłe, energooszczędne, no i dlatego, że stawia się je naprawdę szybko. Zobaczcie sobie ofertę WascoVilla - specjalizują się w takich domach i na stronie mają wszystko fajnie opisane.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jaki dom zbudować?

                        Tutaj można sobie sprawdzić która polisa jest najkorzystniejsza.

                        Skomentuj


                          Odp: Jaki dom zbudować?

                          Ja właśnie jestem na etapie budowy domu Już powoli wkraczam w etap wykańczania i nadszedł czas na wybór firmy od montażu okien, drzwi, rolet zewnętrznych i bramy garażowej. Nie da się ukryć, że na rynku działa naprawdę całe mnóstwo tego typu firm, więc nie jest łatwo podjąć ostateczną decyzję.

                          Póki co popytałem trochę znajomych z Katowic i trzeba przyznać, że w ich opiniach dość często przewijała się firma roleter Z ciekawości wszedłem na ich stronę WWW, żeby się lepiej przyjrzeć ich ofercie i faktycznie trzeba jasno powiedzieć, że wygląda to całkiem nieźle. Szczególnie osiemnaście lat doświadczenia i ogrom wykonnych zleceń. To może świadczyć o niezwykle wysokiej jakości usług, choć oczywiście jeszcze niczego ostatecznie nie przesądza.

                          A może Wy wybliście w stanie mi jeszcze coś sprawdzonego w tym temacie doradzić? Może na terenie śląska korzystaliście z jakiejś firmy, która wykonuje takie zlecenia jak montaż okien, drzwi, rolet, czy bram garażowych i dalibyście radę mi coś sprawdzonego doradzić? Z góry wielkie dzięki za porady w tym temacie
                          Last edited by gagatka; 08-07-2020, 16:23. Powód: link - reklama
                          Jeśli różnorodność biologiczna konieczna jest do życia na ziemi, różnorodność kulturową należy uznać za niezbędną dla zdrowia psychicznego człowieka.

                          Skomentuj


                            Odp: Jaki dom zbudować?

                            Ok to jak już rozmawiamy o różnego typu materiałach to powiedzcie mi jakie okna najlepiej kupić ? Zależy mi by były energooszczędne ale też by miały nowoczesny wygląd.. Znani producenci, cenowo też wygląda to całkiem korzystnie. Czy ktoś z Was miał już okazję u nich kupować i podzieli się opinią ?
                            Last edited by gagatka; 08-07-2020, 16:25. Powód: link - reklama

                            Skomentuj


                              Odp: Jaki dom zbudować?

                              Dobrym rozwiązaniem jest pakiet auto i mieszkanie. W cuk można go wykupić.

                              Skomentuj


                                Odp: Jaki dom zbudować?

                                Ja zdecydowałam się na niewielki dom parterowy z możliwością adaptacji poddasza. Uważam, że ma swój klimat. Teraz właśnie musimy wybrać cichy dach żeby nie było na górze hałasu, bo tam planujemy urządzić dzieciom sypialnie.
                                Last edited by gagatka; 08-07-2020, 16:26. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X