Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jedzenie z grilla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Jedzenie z grilla

    My grillujemy na tackach. Dziecko powinno sprawdzić wszystkie smaki. Oczywiście wszystko zależy od wieku. Ale jeśli dziecko chce kaszankę, a Ty nie chcesz jej podać, to po prostu nie robiłabym tej kaszanki, żeby dziecku nie robić ochoty i już.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Jedzenie z grilla

      Ja lubię grille ale nie dla jedzenia tylko dla mile spędzonego czasu na świeżym powietrzu.
      Teraz zresztą jest coraz więcej grilli elektrycznych i gazowych na których idzie przyrządzić zdrowe jedzenie, a do tego jeszcze różne delikatne sałatki i jest pysznie i zdrowo

      Skomentuj


        #33
        Odp: Jedzenie z grilla

        My pieczemy na tackach i też fajnie wychodzi. A dla synka zawsze jest specjalna sałatka, którą uwielbia. Szkoda tylko, ze w tym roku pogoda nie sprzyja grillowaniu i wieczorami musimy siedziec w domu.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Jedzenie z grilla

          U nas tacki sprawdzają się rewelacyjnie dla córki dodatkowo zawijam jedzonko w pazłotko aby unikną ewentualnego zanieczyszczenia W tym sezonie już kilka grilli się udało zrobić bo pogoda na mazurach dopisywała

          Skomentuj


            #35
            Odp: Jedzenie z grilla

            W mojej rodzinie wszyscy uwielbiają jedzenie z grilla, najbardziej warzywa.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Jedzenie z grilla

              Sezon grillowy w pełni tylko szkoda, że ostatnio pogoda średnia jest.
              Banana z grilla bym sobie wciągnęła

              Skomentuj


                #37
                Odp: Jedzenie z grilla

                Uwielbiam grillowe jedzenie. Najbardziej lubię pierś z kurczaka w różnych fajnych marynatach albo pieczone warzywa.
                Grillujemy dość często, dlatego zastanawiam się nad kupnem nowego grilla. Póki co czytam: http://www.budujesz.pl/wiadomosc/gri...najlepszy/527/ . Mam nadzieję, że jeszcze w tym sezonie uda się zamówić coś nowego.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Jedzenie z grilla

                  Tutaj https://grillmix.pl/przepisy/mi/gril...kim-sosem.html jest ciekawy pomysł na danie z grilla. Steki wołowe z niebieskim sosem to idealne danie na spotkanie z rodziną czy też ze znajomymi. Można je szybko i bezproblemowo przygotować.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Jedzenie z grilla

                    wszystko zależy od wieku dziecka
                    braveranek.pl

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Jedzenie z grilla

                      Ja uwielbiam jedzenie z grilla. A właśnie, a szykujecie się do sezonu grillowego? Ja zaczęłam już szukać jakiegoś dobrego grilla jak przyjdzie majówka i lato. Znalazłam przydatne informacje w artykule jaki wybrać grill, który znalazłam na stronie eu-eu.eu/grillowanie-na-horyzoncie-jaki-grill-kupic/ i dzięki czemu wiem już czego szukam oraz na co uważać przy jego wyborze.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Jedzenie z grilla

                        Jeżeli posiadamy urządzenie, jakim jest grill przepisy wyszukamy bez najmniejszego problemu w internecie. Warto już teraz zwrócić na nie uwagę, ponieważ robi się wyraźnie ciepło i zanim się obejrzymy, to pierwsza majówka w tym roku będzie za nami. Oczywiście sprzęt sprzętowi nierówny, dlatego powinniśmy się zaopatrzyć w grill z prawdziwego zdarzenia z solidnym rusztem, na którym pieczenie przysmaków będzie dla nas przyjemnym zajęciem, niesprawiającym żadnych problemów.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Jedzenie z grilla

                          ja od smażonego i grillowanego miałam bardzo duże wzdęcia czułam się jak napompowany balon który zaraz pęknie,koleżanka mi poleciła i faktycznie pomógł dicopeg 10g nie chce już tego doświadczać więc albo gotuje na parze albo jem surowe warzywka

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Jedzenie z grilla

                            Myslałam nad tym aby kupić sobie grill elektryczny. Jednak potem rozmawiałam z koleżanką i ta powiedziała mi,ze jest to bardzo prądożerne urządzenie. Tak więc postanowiłam jednak zrezygnować z pomysłu kupna własnie takiego grilla.... Wystarczy mi jednak tradycyjny zwykły grill na zewnątrz.

                            Jesli chodzi o potrawy to preferuję taki przygotowane w domu a nie gotowe zestawy z supermarketu. Na tej stronie jest na przykład najlepsza marynata do karczku, jaką kiedykolwiek probowałam. Robi się ją bardzo łatwo i zawsze wychodzi

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Jedzenie z grilla

                              Uwielbiam warzywa z grilla - cukinia, bakłażan i czosnek to moi faworyci. A co do sosów to najlepszy jest sos czosnkowy zrobiony na bazie jogurtu, czosnku, oliwy i soku z cytryny.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Jedzenie z grilla

                                Nie myślałaś może, żeby do potraw z grilla dodać szparagi? Sugeruję Ci to ponieważ ostatnio urządzałam u siebie w ogródku małą imprezę. W związku z tym szukałam ciekawych przepisów na dania z grilla. Trafiłam na tę stronę - https://www.kaufland.pl/przepisy/szparagi.html. Byłam zdziwiona, ponieważ znalazłam na niej wiele ciekawych inspiracji na pieczone potrawy. Gościom najbardziej zasmakowała flądra ze szparagami otulonymi chrupiącą szynką. Polecam Ci takie danie, na pewno każdemu będzie smakować.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X