Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Natalka lubi kąpiele, ale leży spokojnie, jeszcze nie chlapie Na poczatku plakala jak ją smarowalam oliwka i ubieralam po kapieli, ale juz moze 1,5 miesiaca grzecznie lezy i czeka az wszystko kolo niej zrobie.
    Natalka - 24 lipca 2008r.

    Skomentuj

    •    
         

      dziś kupiłam jej gumowa kaczuszkę do kąpieli, wiem ze jeszcze Ola sie nia nie będzie bawiła w wanience ale nie mogłam sie powstrzymac

      Skomentuj


        Jak Ola nie lubi wody przegotowanej, to moze sprobuj dać jej jakąś herbatke dla niemowlat. Ja Natalce nie dawalam wody, codziennie, pije herbatke rumiankowa BoboVita.

        Natalka jeszcze nie ma zabawek do kąpieli.
        Natalka - 24 lipca 2008r.

        Skomentuj


          mój mąż na pewno wymyśli dla Oli jakiś oryginalny prezent i już się boję co to może być. W lipcu kiedy jeszcze Oli nie było a na dworze upał przyniósł do domu ....SANKI !!!

          Skomentuj


            po koperkowej herbatce się prężyła i płakała a od rumiankowej po pewnym czasie dostała uczulenia i tez już jej nie daje. Nie wiem czy jakies inne można dawac takim maluszkom, lekarz kazał jej dawac wode..

            Skomentuj


              hehe, dobre tylko jeszcze nie wiadomo, czy tej zimy Ola je wyprobuje...
              Natalka - 24 lipca 2008r.

              Skomentuj


                ile Twoja córcia w ciągu dnia wypija herbatki, bo Ola ok 50 ml

                Skomentuj

                •    
                     

                  już tatuś coś wymyśli. na leżąco ale ola przejedzie się naokoło domu...jeśli wogule będzie śnieg )

                  Skomentuj


                    to wspolczuje jej, ja tez nie lubie przegotowanej wody, blee. Wiem, ze mozna tez dawac wode z glukoza, bedzie miala jakis smak, glukoze dostaniesz w aptece.
                    Natalka - 24 lipca 2008r.

                    Skomentuj


                      niestety glukozy nie moge dodawac do wody bo wtedy jest lepsza niż mleko i Ola nie chce jeść

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        strasznie wybredny ten mój mały Skarb

                        Skomentuj


                          Od jakiegos czasu daje jej juz 70ml i wypija wszystko, ale wczesniej tez dawalam jej 50ml. Teraz robie wiecej, bo wtedy jak juz wypiła te 50 i sie skonczylo to zaczynala bardzo plakac.
                          Natalka - 24 lipca 2008r.

                          Skomentuj


                            ale 70 ml. na raz? bo moja wypija 50 przez cały dzień

                            Skomentuj


                              Natalka wypija raz dziennie 70ml
                              Natalka - 24 lipca 2008r.

                              Skomentuj


                                do jutra

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X