Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Alkohol podczas karmienia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Alkohol podczas karmienia

    Czasem lubię się napić wina czy likieru Ale to czasami jest tak od święta albo jeśli mamy co z mężem świętować

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Alkohol podczas karmienia

      to ja przed ciazą odrobinke wina ale od czasu do czasu - moj mąż mowi ze ma przechlapane bo nawet jak on piwa by sie napil to mowi ze nie bo samemu to glupio a we mnie kompana do picia nie ma

      Skomentuj


        #33
        Odp: Alkohol podczas karmienia

        Mnie lekarz powiedział że mam sobie nie odmawiać niczego czyli jak mam ochotę na lampkę wina to wolno oczywiście wszystko z umiarem .

        Skomentuj


          #34
          Odp: Alkohol podczas karmienia

          Napisane przez naibi Pokaż wiadomość
          Mnie lekarz powiedział że mam sobie nie odmawiać niczego czyli jak mam ochotę na lampkę wina to wolno oczywiście wszystko z umiarem .
          A nie mówił że jak już się skusisz po tą lampkę wina to trzeba odczekać jakiś czas zanim nakarmisz dziecko piersią? Moim zdaniem innej opcji nie ma aby uniknąć alkoholu u dziecka

          Skomentuj


            #35
            Odp: Alkohol podczas karmienia

            Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
            A nie mówił że jak już się skusisz po tą lampkę wina to trzeba odczekać jakiś czas zanim nakarmisz dziecko piersią? Moim zdaniem innej opcji nie ma aby uniknąć alkoholu u dziecka
            Trzeba odczekać minimum 3 godziny. Podając wcześniej dziecku pierś musimy być świadome że podajemy mu mleczko z alkoholem

            Skomentuj


              #36
              Odp: Alkohol podczas karmienia

              Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
              Trzeba odczekać minimum 3 godziny. Podając wcześniej dziecku pierś musimy być świadome że podajemy mu mleczko z alkoholem
              ja gdzies slyszałam ze 8 godzin =] a w moim odczuciu karmie=nie pije alkoholu, po co ryzykowac zdowie dziecka

              Skomentuj


                #37
                Odp: Alkohol podczas karmienia

                Wszystko zależy od ilości, po kieliszku winka chyba 3h wystarczy, w necie są gdzieś takie szacunkowe wyliczenia. Szukałam kiedys gdy w lecie baaardzo mi się chciało piwka z sokiem ;p

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Alkohol podczas karmienia

                  Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                  ja gdzies slyszałam ze 8 godzin =] a w moim odczuciu karmie=nie pije alkoholu, po co ryzykowac zdowie dziecka
                  ja też nie pije alkoholu ale ostatnio o tym gdzieś czytałam że po lampce wina czy kieliszku wódki wystarczą 3 godz. ale to chyba też zależy od naszej przemiany materii

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Alkohol podczas karmienia

                    Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                    ja też nie pije alkoholu ale ostatnio o tym gdzieś czytałam że po lampce wina czy kieliszku wódki wystarczą 3 godz. ale to chyba też zależy od naszej przemiany materii
                    Ty piszesz że po 3 godzinach ja czytałam że dopiero po 5 godzinach więc skoro nie ma jednej wersji to ja wolę nic nie pić w końcu od braku alkoholu jeszcze nikomu nic się nie stało

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Alkohol podczas karmienia

                      Z tego co tu cztałm to wersje są różne, więc lepiej się powstrzymać niż zaszkodzić dziecku

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Alkohol podczas karmienia

                        Też uważam, że jak chce matka pic to niech nie karmi dziecka cycuchem. Przecież przez mleko dziecko również dostaje %. Potem mamusia zadowolona, ze ma grzeczne dziecko co śpi dużo Nie jestem przeciwna karmienia gdy się pije alkohol

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Alkohol podczas karmienia

                          Powinny być janse zasady: karmię to nie piję ale wiem że czasem są różne okazje, wtedy najlepiej jest odciągnąc pokarm i nie dawać go dziecku

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Alkohol podczas karmienia

                            Ja to jestem za tym, ze jak karmie naturalnie to nie piję. Nie ma nawet takiego odciagania. Przynajmniej to mozemy zrobić dla maluszka. Dlaczego ma cierpieć bo my lubimy alkohol.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Alkohol podczas karmienia

                              małe ilości za pewne nie zaszkodza ja osobiście nie piłam w ogóle nic, dopiero jak skończyłam etap karmienia dziecka. Wtedy pozwoliłam sobie na lampeczkę winka.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Alkohol podczas karmienia

                                A ja pozwalam sobie wieczorem na lampkę wina, gdy mała już idzie spać na sen nocny. Przesypia tak 6-7 godzin, więc ta lampka spokojnie zdąży zniknąć z krwi. Natomiast odciąganie i wylewanie mleka jest zupełnie pozbawione sensu. Alkohol przenika do mleka na tej samej zasadzie co do krwi, a krwi nikt sobie nie upuszcza, żeby wytrzeźwieć.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X