Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie na wakacje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Gdzie na wakacje

    Ja przed urodzeniem to tylko na stopa, a teraz różnego typu eurocampy itp

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Gdzie na wakacje

      W te wakacje a w zasadzie zimę, bo latem nie mogłam wziąć urlopu wybieram się nad morze, bo uwielbiam morze zwłaszcza zimą. Dzięki tej stroniexxx udało nam się znaleźć apartament w niskiej cenie. Jedziemy na cały tydzień więc będziemy mieli czas zarówno na to, zeby wypocząć jak i na to, zeby pozwiedzać piękne Trójmiasto.
      Last edited by disne; 15-07-2020, 21:28. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Gdzie na wakacje

        Szczerze powiedziawszy to przejadly mi sie te wszystkie propozycje podawane na forum typu "wyjedz nad morze" czy tez w gory. Co do tych drugich to mam ogolnie mieszane uczucia po tym jak jakis czas temu byla dosc znana afera odnosnie ich podejscia do klienta .. nie ma co dawac takim ludziom zarabiac. Z drugiej strony chetniej rozwazam opcje pt. wyjzd do skandynawii np. Szwecji. Jeszcze w tamytch stronach nie miala okazji byc, znam je tylko z opowiscie kolezanek ktore bardzo sobie zachwalaly tam pobyt. Zainteresowalam sie juz wstepnie tematyka i powiem Wam szczerze, ze mozna tam sie dostac nawet promem -xxx Cena jest naprawde bardzo atrakcyjna biorac pod uwage iz mozna zabrac sie tam wlasnym samochodem - tak dobrze przeczytaliscie. Korzystaliscie moze z takiego rozwiazania? Bede wdzieczna za opinie. Pozdrawiam
        Last edited by disne; 15-07-2020, 21:28. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: Gdzie na wakacje

          pewnie, jak masz taki pomysł na wakacje to super, ale my z małym dzieckiem musimy brać pod uwagę takie miejsca gdzie dla każdego będzie atrakcyjnie więc wybraliśmy Białkę Tatrzańską, będzie my korzystać z basenów termalnych xxx i będziemy robić niezbyt męczące wypady w góry, może odwiedzimy też Słowację jak wystarczy czasu
          Last edited by disne; 15-07-2020, 21:29. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Gdzie na wakacje

            W tym roku spędzam wakacje w Polsce. W przyszłym może uda się gdzieś wyskoczyć.

            Skomentuj


              Odp: Gdzie na wakacje

              Pewnie, że nie jest źle, tylko pogoda do bani.

              Skomentuj


                Odp: Gdzie na wakacje

                Ja polecam moje ukochane Włochy i podrzucam link do świetnej oferty xxx
                Last edited by disne; 15-07-2020, 21:29. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Gdzie na wakacje

                  Nie byłam jeszcze we Włoszech. Myślałam o tym kierunku, ale zrezygnowałam.

                  Skomentuj


                    Odp: Gdzie na wakacje

                    Na Włochy chyba mamy jeszcze czas ale bardzo lubię jeździć nad morze chociaż ostatnio byliśmy też na Mazurach i też mnie trochę zauroczyły, dzieci też były zachwycone bo w drodze powrotnej zajrzeliśmy do parku atrakcji xxx gdzie się wybawiły za wszystkie czasy, my też mieliśmy tam co robić bo jest sporo ciekawych rzeczy do obejrzenia
                    Last edited by disne; 15-07-2020, 21:29. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Gdzie na wakacje

                      Nie powiem też lubimy kierunki zagraniczne szczególnie Chorwację i Włochy, w tym roku jednak padło na wakacje w Polsce... zobaczymy jak będzie, bo zaczyna się obiecująco.Chcemy wziąć ze sobą rowery i pojeździć trochę po Trójmieście, więc nie zależy nam na bezpośredniej bliskości do morza.Zaczęłam więć szukać i na hasło xxx wyskoczyło wiele propozycji, z których jedna - Willa Mewa szczególnie nam się spodobała.Mamy już zamówione wakacje na sierpień, pzdr
                      Last edited by disne; 15-07-2020, 21:29. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Gdzie na wakacje

                        Ile kosztuje taki wyjazd na kemping? O czym trzeba szczególnie pamiętać przy takim wyjeździe?

                        Skomentuj


                          Odp: Gdzie na wakacje

                          Ja szukam różnych promocji i wyprzedaży na xxxx- czasem można znaleźć okazje dotyczące różnych podróży. Ostatnio rzuciły mi się promocje z Stena Line - fajnie byłoby kiedyś poplynąć takim promem.
                          Last edited by disne; 15-07-2020, 21:23. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Gdzie na wakacje

                            A jakie macie doświadczenia z biurami podróży?

                            Skomentuj


                              Odp: Gdzie na wakacje

                              Jeszcze na początku października jedziemy sobie do Turcji na wyjazd wakeboardowy xxx Byliśmy z nimi dwa lata temu tez w Turcji i bardzo nam się podobało. Mamy zamiar jeszcze się podszkolić w umiejętnościach i pogrzać się na tureckim słoneczku.
                              Last edited by disne; 15-07-2020, 21:23. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Gdzie na wakacje

                                My zwiedziliśmy sobie w tym roku Gdańsk i było bardzo fajnie, bardzo dobrze się bawiłam. Dwór Artusa, Katedra Oliwska, Muzeum Bursztynu i Muzeum Historyczne Miasta Gdańska, Centrum Hewelianum - sporo jest atrakcji do zwiedzania. No i hotel mieliśmy bardzo fajny xxx hotel Pysznie tam karmią i mieści w dobrym miejscu, łatwo tam dojechać z dworca. Ale najważniejsza spraw ato to, że hotel ma strefę spa
                                Last edited by disne; 15-07-2020, 21:23. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X