Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Coś fajnego dla Mamy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Coś fajnego dla Mamy?

    Napisane przez elabarbara
    A może ładny obraz lub nowoczesny wazon Na pewno będzie to świetny prezent dla mamy. Ja właśnie wybrałam wazon ale zastanawiam się który wybrać w sklepie xxxxx widziałam kilka i wszystkie są ładne. no i przede wszystkim nie są drogie. Muszę zdecydować się i wybrać.
    Ciekawy pomysł
    Last edited by disne; 23-06-2020, 00:33. Powód: link
    https://ilazienki24.com.pl/polcolori...-kuchenne.html

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Coś fajnego dla Mamy?

      Kochane doradźcie w sprawie torebki dla mamy z okazji jej dnia. Chciałabym jej kupić jakąś jasną torebkę na wiosne i lato ( ma wszystkie ciemne i sama wspominała nawet, że chciałaby sobie kupić coś jasnego).

      Biorę pod uwagę te dwie:
      xxx sklep-torebki- - w kolorze kremowym
      xxx sklep-torebki wloska-duza-torebka-shopper-bag-matowa-skora-blekitna - i taką miętową.

      Ktora Waszym zdaniem jest lepsza?
      Last edited by disne; 23-06-2020, 00:32. Powód: link

      Skomentuj


        #93
        Odp: Coś fajnego dla Mamy?

        ja swojej mamie i teściowej zamówiłam w Duka filiżanki porcelanowe xxxxx
        Last edited by disne; 23-06-2020, 00:33. Powód: link

        Skomentuj


          #94
          Odp: Coś fajnego dla Mamy?

          Ja od kilku lat na dzień matki kupuje mojej mamie książke, od lat sie ten prezent sprawdza. Mama bardzo lubi podrózować i w tym roku chcę dla niej zamówić xxxxx Napewno będzie bardzo ucieszona z tego prezentu, ja też-tania książka i naprawdę tania wysyłka.
          Last edited by disne; 23-06-2020, 00:33. Powód: link

          Skomentuj


            #95
            Odp: Coś fajnego dla Mamy?

            Moja mama jest w Holandii, kupiłam jej bransoletkę z napisem "najlepsza mama" i wysłałam kurierem (najtaniej wyszło mi na GlobKurier: xxxx. To smutne, że nie mogłam jej dać osobiście, dobrze jednak że można wysłać kurierem
            Last edited by disne; 23-06-2020, 00:33. Powód: link

            Skomentuj


              #96
              Odp: Coś fajnego dla Mamy?

              Nie wiem , co lubi Twoja mama, ale wydaje mi się że fajnym prezentem może okazać się taka Yankee Candle xxxx świeca zapachowa. Moja mama bardzo lubi, właśnie takie dodatki, dlatego wiem, że gdyby dostała ode mnie coś takiego bardzo by się jej spodobało.
              Last edited by disne; 23-06-2020, 00:34. Powód: link

              Skomentuj


                #97
                Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                Postawiłabym na jakąś fajną torebkę, bo ich żadna kobieta nie ma nigdy za wiele. Hitem tego roku są torebki żeglarskie. Jest ich pełno w całym internecie, ale nie radzę kupować ich w pierwszym lepszym sklepie i w niskiej cenie, bo sa to produkty kiepskiej jakości, a jak już kupować to tylko produkty solidne, które będa nam służyły przez wiele lat. Tutaj xxxx znajdziecie bardzo solidne, modne torebki żeglarskie.
                Last edited by disne; 23-06-2020, 00:34. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                  a może ten xxx zegarek daniel wellington?
                  Last edited by disne; 23-06-2020, 00:34. Powód: link
                  W potrzebie nawet wilka można odpędzić zwykłą wiązką konopi.

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                    Bardzo fajne zestawy dorwałam na spodnice xxx i to idealna sprawa jak dla mnie.
                    Last edited by disne; 23-06-2020, 00:35. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                      Ja swojej mamie jako że ma już 65 lat i dość duże zmarszczki kupiłam zestaw kosmetyków od Aa, mają bardzo fajne kremy przeciwzmarszczkowe i peelingi do twarzy. Wiem że sama starała się ich pozbyć a słyszałam o nich dobre opinie. Dość duży wybór jest na xxxx
                      Last edited by disne; 23-06-2020, 00:35. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                        W zeszłym roku na urodziny kupiłam mały torcik z xxxxx i na ten dzień wzięłam wolne. Mama doceniła to, że udało mi się poświęcić dla niej cały dzień z mojego zabieganego życia i jasno dała do zrozumienia, że właśnie takich chwil potrzebuje bardziej, niż prezentu.
                        Last edited by disne; 23-06-2020, 00:30. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                          Ja chciałabym kupić swojej mamie bransoletkę, ale nie do końca wiem jaką. Nie do końca wiem jaki ma gust, co jej się podoba i moim zdaniem każda jej bransoletka jest inna. Zaczęłam czytac ten artykuł xxxxx , który zawiera inspiracje dot. biżuterii, ale i tak nie do końca wiem co jej kupić. Może Wy mi polecicie jakąś bransoletkę?
                          Last edited by disne; 23-06-2020, 00:30. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                            Moja mama lubi praktyczne upominki, dlatego pomyślałam, że kupię jej coś z kosmetyków. Zawsze bardzo dba o swój wygląd. Ostatnio skarżyła się na problemy z wypadającymi rzęsami, wiec chyba dobrym pomysłem bałaby odpowiednia odżywka wzmacniająca. Promują na tej stronie xxxx kilka dobrych produktów, ale nie jestem zdecydowana który najlepiej wybrać. Może któraś z was już stosowała jedną z nich?
                            Last edited by disne; 23-06-2020, 00:30. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                              Jeśli dla mamy, to tylko dobry kosmetyk. To jest oczywiście moje zdanie, bo kupiłam mojej na Dzień Matki świetny krem głęboko nawilżający i odżywczy, marki Calluna Medica. Skutecznie chroni przed odwodnieniem oraz przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Poprawia elastyczność i jędrność. Wiecie, że zawiera między innymi zbawienną dla skóry borówkę brusznicę?

                              Skomentuj


                                Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                                A ja nie kupuję kosmetyków. Boję się, że nie trafię.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X