Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Doktor House

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Doktor House

    Obecnie nie oglądam, ale pewnie za jakiś czas znowu się wciągnę w niego i będę oglądał nałogowo bez przerw.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Doktor House

      Najlepsze są pierwsze odcinki serialu...niestety końcówki są tak beznadziejne, ze nie miałam siły ich oglądać ale tak juz jest nie maja pomysłów aby tworzyć cos nowego i ciekawego tylko aby tylko wypuścić nowy odcinek

      Skomentuj


        #48
        Odp: Doktor House

        Oglądałam i bardzo go lubiłam,zawsze jednak zastanawiałam się nad tym dlaczego u nas nie ma takich rezolutnych lekarzy,którzy staną na głowie byleby tylko człowieka postawić na nogi. Niestety,nie znalazłam odpowiedzi na swoje zapytanie. Na szczęście powstają strony takie jak http://krajowy.biz/firma,pomoc-niepelnosprawnipl
        na których znaleźć można szereg ważnych ,przydatnych informacji osobom chorym ,szukającym pomocy,zmagających się z problemami zdrowotnymi.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Doktor House

          Napisane przez Ankara Pokaż wiadomość
          Oglądałam i bardzo go lubiłam,zawsze jednak zastanawiałam się nad tym dlaczego u nas nie ma takich rezolutnych lekarzy,którzy staną na głowie byleby tylko człowieka postawić na nogi. Niestety,nie znalazłam odpowiedzi na swoje zapytanie. Na szczęście powstają strony takie jak http://krajowy.biz/firma,pomoc-niepelnosprawnipl
          na których znaleźć można szereg ważnych ,przydatnych informacji osobom chorym ,szukającym pomocy,zmagających się z problemami zdrowotnymi.
          Też czasem jak oglądałam to sie nad tym zastanawiałam, zwłaszcza w tedy gdy lekarze nie potrafili pomóc mojemu tacie.
          Oby tacy lekarze kiedyś leczyli w Polsce

          Skomentuj


            #50
            Odp: Doktor House

            Super serial, swojego czasu bardzo mnie wciągnął.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Doktor House

              Jeden odcinek nigdy nie wciąga

              Skomentuj


                #52
                Odp: Doktor House

                Lubiłam kiedyś oglądać Housa, ale zmienili potem treść;-(.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Doktor House

                  Bardzo lubiłem oglądać ten serial, szkoda tylko, że ostatnie sezony nie oddawały już klimatu z początku :/

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Doktor House

                    Kiedyś przez wakacje obejrzałam chyba wszystkie sezony- fajnie się to ogląda i bardzo wciąga ale po pewnym czasie irytuje że wszystkie odcinki robione są według tego samego schematu.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Doktor House

                      hmm na pewno jest ciekawy ale ja osobiście nie oglądam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Doktor House

                        Heh skończyłam oglądać ten serial chyba na 7 sezonie i chyba będę musiała go dokończyć... ale sobie przypomniałam!

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Doktor House

                          Mnie ten serial po pewnym czasie znudził. zwyczajnie mi się przejadł

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X