Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przedszkole dla bąka - w jaki sposób wybieracie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Przedszkole dla bąka - w jaki sposób wybieracie?

    Lokalizacja przy wybieraniu przedszkola jest bardzo ważna! Ale też kadra która podejmie się opieki nad naszym dzieckiem i wyżywienie to czynniki które wpłynęły na mój wybór. Ja postawiłam na prywatne przedszkole na Ruczaju w Krakowie (http://www.przedszkolembb.pl/) bo było blisko, panie wydały mi się bardzo miłe + przedszkole oferuje bardo zdrowe jedzenie!

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Przedszkole dla bąka - w jaki sposób wybieracie?

      Ja poszłam do przedszkola i oprowadzili mnie - wszystko pokazali. Następnie zrobiłam wywiad wśród rodziców. Na tej podstawie zdecydowałam, czy posłać dziecko do tego czy innego przedszkola. Oczywiście istotna też była oferta dodatkowa przedszkola.
      Ala Lala

      Skomentuj


        #33
        Odp: Przedszkole dla bąka - w jaki sposób wybieracie?

        Napisane przez ala_kk Pokaż wiadomość
        Ja poszłam do przedszkola i oprowadzili mnie - wszystko pokazali. Następnie zrobiłam wywiad wśród rodziców. Na tej podstawie zdecydowałam, czy posłać dziecko do tego czy innego przedszkola. Oczywiście istotna też była oferta dodatkowa przedszkola.
        Najlepiej właśnie podpytać o opinię innych rodziców. W końcu każdy chce dla dziecka jak najlepiej. Lokalizacja też jest istotna, bo wożenie dziecka do przedszkola np godzinę, mija się z celem...

        Skomentuj


          #34
          Odp: Przedszkole dla bąka - w jaki sposób wybieracie?

          U nas na wsi to nie ma w czym wybierać bo daje sie dziecko do przedszkola które jest w naszej gminie i tyle. Chciałabym mieć możliwosć wyboru przedszkola ale chyba musiałabym sie przeprowadzić do duzego miasta

          Skomentuj


            #35
            Odp: Przedszkole dla bąka - w jaki sposób wybieracie?

            Ja powoli muszę sie rozeznawac w temacie, bo czas leci szybciej niż mi się wydaje. Póki co zbieram opinie znajomych.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Przedszkole dla bąka - w jaki sposób wybieracie?

              Ja przepisalam teraz swoje dziecko do przedszkola integracyjnego. Nie będę owijać w bawełne kryterium byla cena. Przedszkole jest prywatne, a przez rok placi sie tylko za wyzywienie, przeciez to idealne rozwiazanie. Małe grupy i po dwoch nauczycieli w kazdej. Jeszcze logopeda na miejscu. No jak nie korzystac z takiej opcji?

              Skomentuj


                #37
                Odp: Przedszkole dla bąka - w jaki sposób wybieracie?

                nie dodalam jakie to przedszkole :P "Kogut" w Poznaniu

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Przedszkole dla bąka - w jaki sposób wybieracie?

                  Ja jednak jestem zwolenniczką publicznego przedszkola. Daje mi to jakąś pewność i wiem na czym polegają zajęcia, a o prywatnych słyszy się różne opinie, więc trochę się boję

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Przedszkole dla bąka - w jaki sposób wybieracie?

                    Dla mnie liczą się opinie znajomych, sąsiadów, tak jak was drogie koleżanki forumowicz-ki. U nas w Piasecznie np wybraliśmy polecane przedszkole Ala i Kot, kuzynki pociecha tam chodzi, dwoje dzieci z bliskiego sąsiedztwa. Więc łatwiej nam było. Poszłam, pooglądałam, porozmawiałam z panią dyr i zapisaliśmy Olka http://www.alaikot.pl/

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Przedszkole dla bąka - w jaki sposób wybieracie?

                      polecam bardzo te przedszkole, moje bąki latał tam 10 lat temu hehe

                      __________________________________________________ _________________
                      Najlepsze hacki do gier : http://polskie-hacki.pl

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Przedszkole dla bąka - w jaki sposób wybieracie?

                        Siostrzeniec od września idzie do przedszkola, siostra szukała w internecie, które przedszkole ma dobre opinie i zdecydowała się na Wesołe Siódemki na ul. Granicznej (siostra mieszka w Katowicach). Byli tam z małym, żeby poznać miejsce i cały wieczór opowiadali, jakie fajne przedszkole i jakie miłe panie, więc chyba dobrze wybrała

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Przedszkole dla bąka - w jaki sposób wybieracie?

                          Ja wybierając przedszkole dla swojego synka głownie kierowałam się ilością godzin, bo zależało mi na 8 żebym po pracy mogła go odebrać. Poza tym fajnie jak nie trzeba iść też za daleko
                          Blendberg

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Przedszkole dla bąka - w jaki sposób wybieracie?

                            A jak wygląda kwestia nagród na koniec roku w Waszym przedszkolu? Zazwyczaj są to mało wartościowe prezenty, które nie dają żadnej wartości dziecku. Moim zdaniem zdecydowanie lepiej byłoby wykorzystać tę okazję, by podarować maluchom coś, co sprawi im przyjemność, a zarazem ich rozwinie. Dobrym pomysłem mogą być programy Akademia Umysły. To gry edukacyjne w formie zabawy, wzbogacone o moduł języka angielskiego wraz ze słownikiem obrazkowym. Wyczytałem o tym na http://www.akademia-umyslu.pl/nagrodys i według mnie to zdecydowanie najlepszy pomysł na koniec roku. Co myślicie o tym?

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Przedszkole dla bąka - w jaki sposób wybieracie?

                              Ja wybierałam głównie kierując się rodzajem zajęć. Chciałam żeby dziecko też mogło się w jakiś sposób rozwijać i żeby zajęcia były kreatywne

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Przedszkole dla bąka - w jaki sposób wybieracie?

                                Zona wybrala przedszkloe z polecenia przez znajomych
                                http://transport-morski.pl

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X