Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Uporczywy kaszel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Uporczywy kaszel

    Na uporczywy kaszel bardzo dobrze sprawdza się syrop z surowego buraka. Działa rewelacyjnie. Być może suche powietrze w sezonie grzewczym działa drażniąco na śluzówkę. W tym wypadku syrop z buraka na pewno złagodzi objawy kaszlu


    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Uporczywy kaszel

      Nas zawsze w przypadku uporczywego kaszlu, zwłaszcza takiego suchego ratuje Flegamina i Plantago. xxx na tej stronce można poczytać o jego składzie, ale powiem, że sprawdza się świetnie i dziecko chętnie go pije. Z resztą są w nim m.in. : melisa, prawoślaz, witaminy i kiedy my mamy problemy z kaszlem, sprawdza się idealnie.
      Last edited by disne; 30-07-2020, 18:28. Powód: link

      Skomentuj


        #18
        Odp: Uporczywy kaszel

        Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
        Na uporczywy kaszel bardzo dobrze sprawdza się syrop z surowego buraka. Działa rewelacyjnie. Być może suche powietrze w sezonie grzewczym działa drażniąco na śluzówkę. W tym wypadku syrop z buraka na pewno złagodzi objawy kaszlu
        A jak się robi ten syrop z buraka Ciekawa jestem Kiedyś już o takim słyszałam ale nigdy nie robiłam Mój syn ma taki wieczorny kaszel ale i nie codziennie Dziwnie to wygląda bo raz ma kaszel a następnego wieczoru już nie A ja to lubię takie domowe specyfiki niż z apteki

        Skomentuj


          #19
          Odp: Uporczywy kaszel

          Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
          A jak się robi ten syrop z buraka Ciekawa jestem Kiedyś już o takim słyszałam ale nigdy nie robiłam Mój syn ma taki wieczorny kaszel ale i nie codziennie Dziwnie to wygląda bo raz ma kaszel a następnego wieczoru już nie A ja to lubię takie domowe specyfiki niż z apteki
          Lara5, możesz to zrobić na dwa sposoby. Pierwszy: dwa surowe buraki ścierasz na tarce, dodajesz do nich 2-3 łyżeczki miodu i całość gotujesz na małym ogniu przez 20 minut. Syrop wstaw do lodówki i podawaj go synkowi przy uporczywym kaszlu po łyżeczce co godzinę.
          Drugi sposób: Wydrąż dziurę w dużym buraku i wsyp do niego cukier. Naczynie z burakiem postaw ciepłym miejscu i czekaj aż puści sok


          Skomentuj


            #20
            Odp: Uporczywy kaszel

            moj syn ciągle ma katar i kaszel i też pediatra przypuszcza że to alergia. Raz jest suchy raz mokry i tak w kółko

            Skomentuj


              #21
              Odp: Uporczywy kaszel

              my borykaiśmy się ostatnio z taki męczącym im okazało się że synek ma zmiany oskrzelowe antybiotyk dostał. Nie wolno bagatelizować kaszlu lecz od razu z nim walczyć.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Uporczywy kaszel

                Może to alergia, a może nie. Warto każdy rodzaj kaszlu konsultować z lekarzem, by nie zdążyło się rozwinąć nic gorszego. Z takimi maluchami nie ma żartów.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Uporczywy kaszel

                  Synek miewa czadem uporczywy kaszel i za karzdym raze jade z nim do lekarza. Najczesciej okazuje sie ze tonprzez katar ale ja wole sprawdzic niz pozniej zalowac

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Uporczywy kaszel

                    I bardzo dobrze robisz, lepiej chuchać na zimne niż potem żałować, że się nie zareagowało w porę. Niestety niektórzy lekarze traktują takie mamy, jak panikary.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Uporczywy kaszel

                      W poprzednim osrodku zdrowia tak mialam ze pani doktorpotrafila nakrzyczec na matke ze z *************************a przychodzi. Teraz mam fajnego kekarza ktory jeszcze sie uczy i zawsze wnikliwie bada pacjeta

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Uporczywy kaszel

                        Miałam tak z córką pierwszy rok jak poszła do przedszkola trwało to praktycznie cały sezon szkolny. Najczęściej kaszel pojawiał się po przebudzenie, porobiliśmy wszystkie badania i wszystko ok. Skąd ten kaszel do dziś nie wiem.
                        Zawsze jednak dobrze zasięgnąć porady lekarza ja np. jak dziecko kaszle to jestem na początku tygodnia na wizycie i na koniec również jestem na kontroli, moga mówić, że jestem przewrażliwiona ale mam to gdzieś, bo zdrowie moich dzieci jest dla mnie najważniejsze.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Uporczywy kaszel

                          A może suche powietrze po prostu, dlatego pojawiał się kaszel?
                          Do lekarza, który dopiero się uczy też nie wiem, czy bym miała aż takie zaufanie, choć nie powinno się nikogo skreślać.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Uporczywy kaszel

                            Z tym suchym powietrzem to faktycznie coś musi być. Rano zawsze był intensywny może wlaśnie przez suche gardełko..

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Uporczywy kaszel

                              Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
                              Z tym suchym powietrzem to faktycznie coś musi być. Rano zawsze był intensywny może wlaśnie przez suche gardełko..
                              Ja własnie często patrzę po sobie, mnie również po nocy zdarza się, że bardziej drapie gardło. Szczególnie w sezonie grzewczym, a o infekcji nie ma mowy. Nawilżanie powietrza jest bardzo istotne.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Uporczywy kaszel

                                Więc na nowy sezon muszę zaopatrzyć się w jakiś dobry nawilżacz powietrza tym bardziej, że mam w domu jeszcze jednego skarba. Zawsze trzeba próbować może akurat to pomoże, alergolog wykluczał alergię więc szukamy dalej.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X