Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pokój Malucha

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Pokój Malucha

    Warto zerknąć na aranżacje dziecięcych mebli w Agacie, zawsze coś ciekawego można odkryć i sugerować się ich pomysłami, a nie brakuje im kreatywności i świeżego spojrzenia.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Pokój Malucha

      no bardzo fajnie się to prezentuje

      Skomentuj


        #18
        Odp: Pokój Malucha

        A ja na początek polecam zacząć poszukiwania od dobrych sklepów internetowych,gdzie wybór mebli orz pozostałych artykułów,zabawek dla dziecka- będziecie mieli zdecydowanie największy przy niższej cenie

        Skomentuj


          #19
          Odp: Pokój Malucha

          Wydaje mi się , że do takich pomieszczeń równie dobrze pasują xxx lampy do salonu. Mi bardzo podoba się jak coś jest oryginalnego i wyjatkowego. Lam teraz jest teraz naprawdę duży wybór.
          Last edited by disne; 24-06-2020, 22:26. Powód: link

          Skomentuj


            #20
            Odp: Pokój Malucha

            W pokoju dziecka istotne jest odpowiednie oświetlenie. Musimy o nie zadbać i na nim nie żałować, bo wzrok dziecka bardzo szybko może się osłabić. Kiedyś nie przywiązywałam do tego takiej wagi i nie myślałam, że jest to tak istotne, ale okazało się, że jest jak udałam się na wizytę do okulisty ze swoim dzieckiem. Mój synek ma w pokoju jedną z takim lamp xxxxi dzięki temu nie trze już ciągle oczu, nie łza wieją mu i nie są przekrwione.
            Last edited by disne; 24-06-2020, 22:27. Powód: link

            Skomentuj


              #21
              Odp: Pokój Malucha

              Gdy bobas miał się urodził pięknie urządziliśmy jego pokój. Meble z samochodzikami, kolorowy dywan, wszystko wyglądało bardzo ładnie. Gdy synek trochę podrósł, zaczął malować po meblach i je niszczyć. Kupowanie nowych mebli byłoby głupotą, dlatego kupiliśmy okleinę z fototapetka/ i okleiliśmy nią meble. Robimy tak za każdym razem, gdy synek niszczy swoje meble.
              Last edited by disne; 24-06-2020, 22:24. Powód: link

              Skomentuj


                #22
                Odp: Pokój Malucha

                Wiadomo,że meble jak i cały wystrój pokoju,zmieniają się wraz z wiekiem dziecka,to naturalna sprawa,dlatego też jestem zwolenniczką aby nie kupować drogich mebli czy dekoracji,bo prędzej czy później i tak pójdą w zapomnienie. Meble młodzieżowe to co innego,tutaj warto już postawić na jakość.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Pokój Malucha

                  W pokoju dziecinnym można stworzyć naprawdę przepiękne rzeczy jednak nie możemy zapomnieć, że pokój powinien być funkcjonalny i bezpieczny. Jeżeli sami nie potrafimy stworzyć takiego pokoju warto skorzystać z pomocy takiej firmy jak ta dreamdesign.net.pl która zna się na aranżacji wnętrz.
                  Last edited by disne; 24-06-2020, 22:24. Powód: link

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Pokój Malucha

                    Zgadzam się, wszystko tak na dobrą sprawę jest również kwestią naszej kreatywności i pomysłowości w kwestii koloru ścian czy dodatków, ozdób. Takir szczegóły mają istotny wpływ na całość wnętrza, np w przypadku pokoju dla dziecka, warto pomyśleć o komplecie pościeli z bajkowym motywem

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Pokój Malucha

                      My postawiliśmy na białe mebelki plus mocniejszy akcent zielony. Dla chłopca. Pewnie jakbym miała córeczkę, to róż byłby na topie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Pokój Malucha

                        A czy fototapeta na wymiar nie jest także gotową tapetą? Bo moim zdaniem wychodzi na to samo. Poza tym pomysł bardzo mi się podoba, szczególnie z motywem Myszki Miki

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Pokój Malucha

                          Jestem raczej minimalistą, podstawą w naszym mieszkaniu jest biel, dzięki czemu łatwiej jest dobrać ewentualne dodatki. Tą samą zasadą kierowałem się podczas urządzania pokoju dla pierwszej córki. Postawiliśmy na drobne ozdoby w jasnych kolorach: błękitny, różowy, zielony i dodatki typu poduszki od Smykałki czy żonka własnoręcznie zrobiła kule z włóczki Mam nadzieję, że jak urodzi mi się syn pozwoli mi się też popisać w tym temacie :P

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Pokój Malucha

                            Teraz jest tyle inspiracji na urządzanie pomieszczeń, że ciężko się na coś zdecydować.
                            Ja zawsze zaczynam od podstaw czyli meble dodatki, lech-pol.eu -komplety pościeli i takie tam inne drobiazgi. Później planuję jak to wszystko zgrać i mam własny niepowtarzalny pokój
                            Last edited by disne; 24-06-2020, 22:25. Powód: link

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Pokój Malucha

                              To fakt,ale w natłoku tych wszystkich inspiracji na pewno znajdziemy coś co w pełni trafi do naszego gustu,czy to jeżeli chodzi o ściany czy kolorystyke mebli i dodatki,wszystko bez problemu znajdziemy w sklepach internetowych.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Pokój Malucha

                                ja osobiście jestem za zakupem takich mebli do pokoju dziecka, które rosną wraz z dzieckiem. Dlatego kupiliśmy łóżeczko, z którego można zrobić łóżko dla starszego dziecka. Meble maja też uniwersalny kolor. Komoda, z której można zdejmować przewijak i jest ładna komoda.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X