Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

urządzamy pokój dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: urządzamy pokój dziecka

    Bardzo fajne, mi się podoba

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: urządzamy pokój dziecka

      tapety dziecięce to genialne rozwiązanie tylko trzeba żeby nie przesadzić z agresywnym kolorem

      Skomentuj


        Odp: urządzamy pokój dziecka

        Dobre łóżka i materace można kupić w Comfortbe. Jest niedrogo, a jakość dobra.

        Skomentuj


          Odp: urządzamy pokój dziecka

          pokój dziewczynki xxx to wyjatkowe miejsce i dziecko i tak pewnie urzadzi je pozniej po swojemu

          Skomentuj


            Odp: urządzamy pokój dziecka

            Jeśli szukacie oryginalnych lampek nocnych do pokoju malucha to super się sprawdzi taka lampka-słoń xx Urocza jest, mi się bardzo podoba a córeczka wprost ą uwielbia W tym sklepie internetowym sklepie znajdziecie też ciekawe dekoracje do pokoju dziecięcego.
            Last edited by gagatka; 28-09-2020, 14:48. Powód: link

            Skomentuj


              Myślę, że w pokoju maluszka powinien znaleźć się wygodny fotel do karmienia. W jego wyborze może ci pomóc ten artykuł xxx Zapoznaj sie z nim w wolnej chwili! Ja mam duży fotel typu uszak i powiem szczerze, ze jestem z niego mega zadowolona
              Last edited by disne; 30-09-2020, 22:06. Powód: link

              Skomentuj


                ja urządziłam pokój dla synka w stylu artystycznym ( jeśli można to tak nazwać) - zawiesiłam kolorowe lampki, jedną ścianę poświęciłam na tablicówke czarną, nawet udało mi się małą drabinkę zamocować by mój synek mógł trochę pofiglować, lubi się wspinać i robić różne akrobacje. ma też matę na ziemi żeby sobie krzywdy nie zrobić, a mebelki z sieciówek i internetu, im prostsze tym lepsze

                Skomentuj

                •    
                     

                  Urodziły nam się trojaczki i choć mamy spory dom, to nie bardzo wiemy jak go zagospodarować. Planujemy na początek umieścić maluszki w jednym pokoju, a potem przydzielić im osobne. I chyba zdecydujemy się naxxx Tak będzie najbezpieczniej.
                  Last edited by disne; 30-09-2020, 22:06. Powód: link

                  Skomentuj


                    Kiedyś miałam w mieszkaniu wyłącznie rolety w kasecie, ale nie byłam z nich zadowolona ze względu na wilgoć zbierającą się pod prowadnicami zamontowanymi na ramie okna, później już była tylko pleśń. Zdemontowaliśmy je po 3 latach użytkowania i przerzuciliśmy się na żaluzje drewniane. W pokoju dziecka dobrze sprawdzają się natomiast rolety rzymskie. U mnie dobrze wyglądają zarówno u syna, jak i córki, a mają identyczne - w kolorze białym, więc chyba uniwersalnym xxx
                    Last edited by gagatka; 01-10-2020, 15:09. Powód: reklama

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X