Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Randka jak za szkolnych czasów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Randka jak za szkolnych czasów

    W każde walentynki poświęcamy sobie bardzo dużo czasu o wiele więcej niż w inne dni roku, bo przecież to nasze święto W zeszłym roku mąż zaprosił mnie na "randkę" poszliśmy do kina na romantyczny film a później na kolację do małej, ale przytulnej knajpki. Czułam się jak dziewczyna, która ma 18 lat i jest na randce z chłopakiem o którym zawsze marzyła. Chciałam aby ta chwila trwała wiecznie
  •    
       

    #2
    Odp: Randka jak za szkolnych czasów

    My też staramy się,żeby ten dzień był wyjątkowy,czasami wychodzimy gdzieś,albo spędzamy go w domu.Dajemy sobie walentynki z wyznaniami,jeśli spędzamy w domu robię romantyczną kolację przy świecach no a do tego na taką okazję pijemy szampana.Uwielbiam Walentynki

    Skomentuj


      #3
      Odp: Randka jak za szkolnych czasów

      I ja uwielbiam Walentynki, ale my milośc i uciucia okazujemy sobie na codzień,a nie od święta i na pokaz.Mimo wszystko jakoś zawsze inaczej spędzmy 14-ego lutego, zawsze staramy sie gdzies wyjść,pobyć razem bez pośpiechu. W tym roku będzię chyba inaczej, bo mamy szkraba małego w domku i jeśli pięknie babcie poprosimy o zaopiekowanie się niunią kilka godzin możliwe, że równiez gdzieś spędzimy uroczo wieczór tylko we dwoje, a jeśli babcia będzie w pracy, to i my spędzimy ten dzień w domku, przy dobrej butelce wina, pysznej kolacji przyrządzonej przez mego męża, przy wspólnej kąpieli przy świecach.....

      Skomentuj


        #4
        Odp: Randka jak za szkolnych czasów

        Tak ja też uwielbiam Walentynki. Mimo że każdy dzień w związku jest udany, to ten dzień ma taką szczególną moc . Staramy się również pamiętać o przygotowaniu jakiegoś skromnego upominku i poświęceniu sobie jak najwięcej czasu . W tym roku wybraliśmy się samochodem za miasto na romantyczną przejażczkę.
        Last edited by krysienka77; 01-03-2012, 10:34.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Randka jak za szkolnych czasów

          U nas w tym roku bardzo romantycznie: ja mam wizytę u lekarza, a mąż remontuje mieszkanie ....

          Skomentuj


            #6
            Odp: Randka jak za szkolnych czasów

            No to faktycznie mega romantycznie wam wyszło w tym roku.
            Last edited by elektrimo; 19-02-2013, 17:58.
            wybierz najlepszy dla siebieobiektyw samyang

            Skomentuj


              #7
              Odp: Randka jak za szkolnych czasów

              Jak dla mnie takie walentynki można sobie zrobić w każdy inny dzień Jeśli nie wyszło 14 lutego to czemu nie kiedy indziej?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Randka jak za szkolnych czasów

                my Walentynki obchodzimy rodzinnie ponieważ starszy syn ma tego dnia urodziny







                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Randka jak za szkolnych czasów

                  A co obejrzeliście w kinie?
                  Ooooo yeezuuuu

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Randka jak za szkolnych czasów

                    a nigdy nie miałam romantycznej randki

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Randka jak za szkolnych czasów

                      U mnie rodzice mają rocznicę ślubu więc szczerze to żyję w tym dniu tylko tym.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Randka jak za szkolnych czasów

                        Ja nie myślałam nawet o tym dniu, bo pracowałam wtedy cały dzień i dzięki temu dniu zapomniałam o pewnych osobach. Olałam totalnie.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Randka jak za szkolnych czasów

                          Ja nie obchodzę walentynek

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Randka jak za szkolnych czasów

                            Już niedługo walentynki, a ja nie do końca mam pomysł na ich spędzenie. Przez ostatnie 1,5 roku niezbyt dobrze układało nam się w związku, bo wkradła się do niego rutyna, przez którą związek prawie nam się rozpadł. Teraz jest już między nami bardzo dobrze i bardzo chciałbym to utrzymać w obecnym stanie, a nawet polepszyć. Chciałbym w tym roku zaskoczyć swoją żonę i zorganizować jej walentynki jak za szkolnych lat. Pomyślałem o jakimś pikniku na plaży nad morzem, bo mamy niedaleko. Wziąłbym koc, jedzenie, wino. Moja żona w całym przyszłym tygodniu ma urlop, a ja wziąłem już wolny poniedziałek i dzięki temu moglibyśmy wynająć sobie także pokój w jakimś pobliskim hotelu. Zastanawiam się nad kwiatami. Na tym blogu xxx przeczytałem, że w tym roku bardzo modne będą tulipany. Co sądzicie o tej wiadomości?
                            Last edited by disne; 24-08-2020, 23:21. Powód: link

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Randka jak za szkolnych czasów

                              Nie tylko z okazji walentynek warto pójść na randkę z własnym mężem. Takie chwile bardzo nas zbliżają i pozytywnie budują małżeństwo. Nawet jak są małe dzieci warto raz na jakiś czas zawalczyć o opiekę dla nich i gdzieś razem wyjść.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X