Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    My najpierw myśleliśmy o Kubie, potem Mateusz nam wszedł do głowy. Mnie tak zostało, ale mój mąż woła do niego Julek .
    Ostatnio weszłam na liste imion usc z 2007. Pelno i Mateuszów i Kubusiów.Wszystkiego pełno )




    i Bartek :-)

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez AMSW Pokaż wiadomość
      Carin: gratulacje! Uaktualnilam wlasnie liste wrzesniowych mam

      U nas nadal upaly. Malenstwo malo sie rusza. Nie turla sie po brzuchu jak Wasze. Czasami kopie ale jak maz przylozy reke do brzucha,to zastyga w bezruchu
      U nas teraz pora obiadowa, wiec zmykam cos "pozrec"
      pozdrawiam Was slonecznie

      P.S. Kupilam tutaj pierwsze ubranka dla naszego malenstwa. W neutralnych kolorach, bo nadal nie wiemy, kogo w brzuchu nosze. Nastepna wizyte u gina mam dopiero po powrocie, 2 czerwca.
      Ale Cię długo w niepewności trzymają.
      Fatalnie się dziś czuje, ponad pół nocy nie spałam, paląca zgaga dopadła i jeszcze nie mogę się wypróżnić przez co nadyma mi się straszliwie brzuch... A rano zamiast dzień dobry poleciałam do toalety wymiotować... :|

      Skomentuj


        Napisane przez coyotek Pokaż wiadomość
        My najpierw myśleliśmy o Kubie, potem Mateusz nam wszedł do głowy. Mnie tak zostało, ale mój mąż woła do niego Julek .
        Ostatnio weszłam na liste imion usc z 2007. Pelno i Mateuszów i Kubusiów.Wszystkiego pełno )
        My tez o Kubusiu myslelismy ale mojemu mezowi (Mateuszowi) sie odwidzialo. Moze Kacper?...

        Skomentuj


          witam mamusie i leniuszki w brzuszkach

          ja mam za soba przespana noc od kaszlu, ale ranek byl masakryczny myslalam ze sie udusze

          jutro o 8 mam sie zglosic na patologie ciazy, i polozna w szpitalu mi powiedziala, ze nie tak hop siup wywolaja mi porod, bo najpierw musze byc obserowana. wiec pewnie pobede w szpitalu z jakis tydzien jak nie dluzej. wcale mnie nie cieszy to lezenie i nic nie robienie na szpitalnym lozku..wrrr.

          musze dzis zobic sobie jakies zakupy do tego szpitala, a pogoda znow nir fajna, pochmurno i wogole do d..y. az sie nie chce z domu wychodzic.

          do uslyszenia kobietki


          Skomentuj


            Czesc dziewczyny

            Gospi - Wieeeeelkie gratki!!!

            a te klucia to rzeczywiscie naplywa mleko,
            a ja juz czasem odpadam z tymi dwoma wyjcami, Vini chyba tak odreagowuje nowa sytuacje - placzem i marudzeniem, no ale kiedys wreszcie im przejdzie to dopiero tydzien
            calusienki dzien i wiekszosc nocy mam zajete, moze pasc na glowe, zgubilam juz 11 kilo w tydzien, to mnie akurat cieszy, ciekawe jak pojdzie dalej

            pozdrowki dla wszystkich mamusiek
            Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

            Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

            Skomentuj


              No i ja kończę i ja zaczynam

              DZIEŃ DOBRY MAMUSIE

              Co z wami,o tej godzinie to zawsze ktoś już był a dziś straszne pustki,czyżby dzieciaczki pozwoliły wam pospać
              U nas słonecznie ale zimno tylko 12 stopni(brrrr)dziś do mamuśki jadę wiec trochę luzu maja do siostry pujdzie a babcia obiadek postawi.
              Z mają już lepiej choć katar ma ale gorączka mineła(tfu tfu odpukać)
              malutka wykąpałam wczoraj w oilatum i spała aż do 6 widocznie jej trochę ulżyło ale jeszcze wysypka sie utrzymuje tylko pryszczyki się zmniejszyły.
              Jakoś tak dziwnie,wszystkie już mamy dzidziusie a jeszcze nie dawno każda stękała bo urodzić nie mogła ha ha,teraz tylko Gospi wklei fotki i wszystkie dzieciaczki w komplecie,powinniśmy galerie zrobić wszystkich naszych maluszków
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                zanim się rozpisałam to mi tu Grygoranna wskoczyła i wyprzedziłaa jednak nie wszystkie mamusie śpią
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Kacper też mi chodził po głowie.
                  Last edited by coyotek74; 29-07-2009, 15:00.




                  i Bartek :-)

                  Skomentuj


                    Napisane przez coyotek Pokaż wiadomość
                    Kacper też mi chodził po głowie.
                    Mój syn ma na imię Bartek (Bartłomiej), i najbardziej to imię nam się podoba. Nawet ostatnio się śmiałam z mężem, że drugiego też tak nazwiemy
                    Zdrobnienia to: Bartuś, Bartuniek. A jak daje mi popalić, to wtedy nazywam go Panem Bartłomiejem
                    Ja mam w rodzinie tyle Bartkow, ze bym sie nie zdecydowala ;D

                    Skomentuj


                      a ja też już dawno nie śpię tyle że ta mała terrorystka też nie śpi
                      wczoraj skończyłyśmy miesiąc ho ho ho duża panienka już z niej.

                      Byłyśmy też u okulisty i strasznie ją tam wymęczyli a podczas badania tak się darła że mi serce pękało a potem tak się wtuliła we mnie jak nigdy aż sama się poryczałam
                      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                      http://annalena4u.blogspot.com

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Carin GRATULUJĘ chłopczyka, zobaczysz jak fajnie mieć małego mężczyznę - gwarantuję

                        Skomentuj


                          a witam witam
                          mój Filip od dwóch dni jest poprostu nieznośny płacze i płacze dopóki nie padnie ze zmęczenia wieczorami nie wiem czy mu sie kolki zaczely czy co ale nie kręci się mocno tylko bączki puszcza, zatwardzeń nie ma wręcz jakieś rozwolnienie bo robi nawet 3-4 kupki dziennie... sama nie wiem co sie dzieje, karmię go normalnie tzn butelką, mało dość dopajam ale odstawie koperek na jakiś czas i zobaczymy... dziś młody pięknie śpi od rana więc nawet udało mi się upiec jabłecznik no już koniec sielanki syrena się włączyła
                          pozdrawiam!
                          1.03.2009 9:55 FILIPEK

                          Skomentuj


                            Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                            Carin GRATULUJĘ chłopczyka, zobaczysz jak fajnie mieć małego mężczyznę - gwarantuję
                            No kurcze, ba!! Ja w to nie watpie ;D Smieszne uczucie miec w brzuchu faceta ;D hihi.

                            Skomentuj


                              witajcie mamusie ja mam termin na 11 lipca . to moja druga ciąza. wygladam juz jak ciężaróka i kazdy mnie pyta ile dni mi zostało. to juz 31 tydz a dzidzia z usg odpowiada 34 tyg i waży ponad 2,5kg boje sie porodu bo po raz drugi bede rodzic duże dziecko Albercik ważył 4,200 a ten lekarka powiedziała ze jeszcze wiecej bedzie ważył . Ale nie ma złego co by na dobre nie wyszło kocham moje dzieci i nie moge sie doczekac kiedy sie spotkaja na tym świecie. pozdrawiam

                              Skomentuj


                                Napisane przez ankasos Pokaż wiadomość
                                a ja też już dawno nie śpię tyle że ta mała terrorystka też nie śpi
                                wczoraj skończyłyśmy miesiąc ho ho ho duża panienka już z niej.

                                Byłyśmy też u okulisty i strasznie ją tam wymęczyli a podczas badania tak się darła że mi serce pękało a potem tak się wtuliła we mnie jak nigdy aż sama się poryczałam
                                nie wiem czy byłaś przy badaniu bo ja byłam przy pierwszej córce i musiałam ją trzymać,takim małym dzieciom żeby zbadać oczy wkładają metalowe rozwieracze do oczu i tak trzymają aż nie skończą,dlatego tak się spłakała.
                                Też mi ledwo serce nie pękło dlatego teraz się z tym tak nie spieszę wtedy musiałam bo miała wadę teraz jest ok i na razie odpuszczę sobie
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X