Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    witam! mam termin na 24 sierpień, wczoraj dowiedziałam się że to dziewczynka jesteśmy z mężem mile zaskoczeni bo wcześniej mieliśmy silne przeczucia,że to chłopczyk. Jeszcze nic nie kupuję chociaż oglądam, bo nadal boje się zapeszyć. Pozdrawiam

    Skomentuj

    •    
         

      Ja chciałam sie zdrzemnąć, bo jestem zmęczona. Ale dzieciaki na podwórku strzelają nie wiem z czego, latają mi po klatce i walą czymś w ściane. Jeszcze raz mi coś stuknie to wyjde i zrobie porządek z nimi. Drażni mnie strasznie ich zachowanie, bo za chwile będzie Miśka w domu i będę musiała co chwile ją uspokajać, bo są naprawde głośno... To że krzyczą na podwórku to nic, zamknę okno i spokój. Ale jak latają po klatce i bawią się w coś, albo walą mi w ściany to za dużo. Sąsiedzi marudzą, ale nikt nie zwróci dziecom uwagi. Posiadziłam kwiatki pod oknem i ktoś mi już podeptał. Jak zobacze kto to powiesze! Nie pozwole sobie, żeby gówniarze mi na głowe wchodzili...
      ur. 16.05.2009
      3590 g
      56 cm

      Moje Największe Szczęście





      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

      Skomentuj


        lusia damy rade

        Skomentuj


          no to grubo z biedronką...ja też mam termin na niedzielę ale u mnie nic się nie dzieje...pojedyncze bóle brzucha.... NIC!!!
          Strasznie chciałam urodzic przed terminem a teraz zaczynam się bać że przenoszę znacznie....wypóbowuję kolejno wszystkie sposoby, 3xs już zaliczyłam kilka razy, przedwczoraj gorąca kąpiel i lampka wina, a dziś kolejny "rewelacyjny' sposób- drożdze rozpuszczone w ciepłym piwie....wyjątkowe okropieństwo, no i do tego gorąca kąpiel....ale jakoś nic sie nie dzieje....wiec jednak wyjdzie kiedy zechce
          jak zaczne rodzić to chętnie się z wami babeczki podziele wieściami ale wiem że mój mąż nie będzie zainteresowany pisaniem na forum, wiec chętnie wymienie sie nr tel z chętną

          Atusia przekaż pozdrowienia biedronce i powiedz że trzymamy kciuki za szybkie rozwiązanie!!!!


          Skomentuj


            Ola.ska ja tam przyjme wszystkie numery Więc jak co to zaraz wyśle Ci mój numer.
            Też bym chciała jechać już na porodówke. Ja mam skurcze coraz mocniejsze... No i to mnie denerwuje. Bo jakby sam twardniał to jeszcze da się znieść. Ale to boli tak, że biodra nawet bolą i do kolan aż promieniuje. I jeszcze jakiś wredny przyjdzie skurcz to trwa ponad minute lub dwie.
            A skoro są te skurcze to może wezmę męża do pomocy w wywoływaniu W końcu on też chce już córcie na żywo zobaczyć.
            ur. 16.05.2009
            3590 g
            56 cm

            Moje Największe Szczęście





            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

            Skomentuj


              hey mamusie.
              u mnie ok dziś.
              przeczytałam was do połowy... ale już się zgubiłam.
              w każdym razie melduje się że wszystko u mnie ok.

              Skomentuj


                Mamuszka,mój Maż przytył od czasu gdy jestem w ciaży jakies 5-6 kg hehe! ale co do zachcianek to on zawsze je miał,np uwielbia stojąc jeść chleb,parówkową maczaną w musztardzie i popijać to maślanką to jego ulubiony zestaw....
                Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

                Skomentuj

                •    
                     

                  Mamanikosia to nieźle z tym zestawem u Twojego męża. A czemu je stojąc? taki zwyczaj?

                  Młoda cięzko nadążyć, wiem bo sama się wczoraj pogubiłam Dziś Twój ostatni dzień szkoły. Masz pozaliczane wszytskie przedmioty?

                  Skomentuj


                    hej moniu ty od 1 może pójdziesz do pracy a ja..... może w sierpniu ale to jeszcze po znakiem zapytania naprawdę wiem jak przy pierwszej ciąży świra dostawałam w domu ale co zrobić

                    Skomentuj


                      Mamuszka,nie mam pojecia dlaczego on tak je....ale najdziwniejsze jest to ze tylko TO je stojąc Wszystko inne na siedząco,normalnie jak człowiek.... musze mu sie kiedys o to zapytac
                      Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Mój mąż ostro wybiera się do szkoły rodzenia i na poród rodziny, zobaczymy czy nie spęka w ostatniej chwili .

                        Dziewczyny, jak się czujecie? Ja dzisiaj dostałam takiego powera, że całe piętro w domu wysprzątałam, nawet okna w sypialni wymyłam...
                        Żołnierz strzela, Pan Bóg kule nosi.

                        Antek - 6 listopada 2009r.

                        Skomentuj


                          czesc mamuski
                          u nas drugi dzien nawalu trwa......... aaaaaa, maly pije jak szalony, dzisiaj juz przybral 90g - jutro mysle, ze bedzie juz waga porodowa, i pepuszek zaczyna odp[adac, jakos tak wszystko nam szybko leci, dzisiaj w nocy dorwala mnie mala deprecha, ale to przez te cyce i mAIKI TEZ NIE MOGL DOBRZE CHWYCIC bo takie pelne to upuszczalam po mkropelce do zlewu i jakos wreszcie poszlo

                          Majorka - Maiki wyszedl z mamusia ze szpitala , ale w ten sam dzien przyszla juz na pare godzin taka ala-pielegniarka (wczesniej o tym wspominalam) no i na miejscu nas dogladala

                          wstawiam zdjecie naszego juniora i jedno zdjecie z porodu, ale to jutro usune, bo tam moja facjata na wierzchu
                          Last edited by Anna200610; 19-06-2009, 15:14.
                          Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                          Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                          Skomentuj


                            dziewczyny mam pytanie gdzie znajduje sie ta lista porodów



                            Dagmara 15 marzec 2008 godz 19.40 w 32tc ważyła 2390 i 55 cm długa (*)(*)(*)

                            Kornelia 13 czerwiec 2009 godz 19.40 ważyła 2720g i 53cm długa

                            Skomentuj


                              Widzę że biedronka pójściem do szpitala narobiła niezłego "SMAKA"... teraz będziecie się ścigać która następna U mnie spokojnie Kubuś chyba śpi, mi też udało się zdrzemnąć godzinkę, ledwo walnęłam się na wyrko i już odleciałam, a ta godzinka dużo mi dała Na dworze dalej parno,zaraz lecę zdjąć pranie i może porobię coś w mieszkanku, jakoś po tej drzemce siły mi wróciły
                              Atusia skoro masz skurcze to nie martwisz się że może to już trzeba jechać? nie wiem nie masz czegoś takiego że martwisz się że za długo będziesz siedzieć w domciu? Masz skurcze od dłuższego czasu więc na pewno teraz kolej na ciebie będzie!!!
                              Kubuś ur. 28.05.2009

                              Nasz synuś ma już...
                              http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
                              Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

                              Skomentuj


                                Emilka jeśli się nie mylę to na str 118.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X