Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    my tez jestesmy pod wrazeniem ze tak fajnie widac jak nozkami przebiera i smiejemy sie ze jak w filmach o obcych w brzuchach
    olcm zeby zdjecie zrobic to trzebaby bylo z aparatem non stop siedziec

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
    BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
    .

    Skomentuj

    •    
         

      no tak ale jak cos to jest zawsze tel pod reka :Pmoj to czasami tak jakby sie zloscil zwlaszcza jak leze chyba ze sie nie ruszam i go nie kolysze jak przy chodzeniu wtedy nozki i raczki w ruch ida


      Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







      Skomentuj


        hej dziewczyny, ech ta moja opowiesc porodowa to niepredko dokoncze , ale wpadlam chociaz skorygowac liste
        u mnie dzisiaj pierwszy dzien nawalu cyce ciagna do ziemi jak dwa kamienie
        Maiki dzis ma juz 4 dni i od wczoraj juz nie gubi a przybiera drugi dzien z rzedu po 20 g, jutro powinno byc troche wiecej bo juz mleka w cholere i ciut wiecej, ale dajemy rade
        Vincent znosi jako tako braciszka, a jedyne czego nie trawi to placz Maika - od razu podbiega miedzy mamy nogi i tak jada na dwie syreny - ale nic to...bedzie dobrze... sil tylko troche brak - fizycznie oczywiscie, bo na " psyche" pozwolic sobie juz nie moge....caly dom chyba by w gruzach legl


        ciekawostka:
        urodzilam o 2:20 w nocy a o 10 - 11 rano tego samego dnia moglam wyjsc do domu, no ale wszystko bylo ok

        do uslyszenia mamuski - trzymajcie sie
        Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

        Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

        Skomentuj


          No to super aleksandro,ze masz to juz za soba!Tak samo jak i babelekWidzicie,nie taki diabel straszny...Ale co aleksanro narazie zostajesz w tej pracy czy idziesz na zwolnienie?U mnie ok.Dzisiaj i wogole czuje sie bardzo dobrze.Pozdrawiam!!!

          Skomentuj


            a ja ciągle czekam już nic mi się pisać nie chce ze złości...
            Roksanka 13-02-2005 r.


            Tymek- 10-05-2009 r.

            Skomentuj


              Dziewczyny, ja mam tak samo jak Mamanikosia, Marysia bawi się z tatusiem, Ona wypycha kolanko, Michał ją tam dotknie, a Ona znowu wypycha tuż pod jego ręką Kiedyś w nocy bardzo się przestraszyłam jak tak pierwszy raz mi zrobiła pod moimi placami, ale teraz to sama radość

              Muszę się pochwalić - byliśmy własnie na pierwszej rodzinnej przejażdżce nowym autem - mmmmm super się jeździ, a miejsca mam tyyyyyleeee że marzenie

              Olcm80 Kochana, nie masz tam kogoś kto by Ci gotował i dostarczał jedzonko? Nie napisałaś co z Mężem, mieliście iść do lekarza jak mu się nie poprawi, chyba że coś mi się pokręciło

              Skomentuj


                hej dziewczyny,

                u nas cały czas duży spokój, Mała przy cycu, zero kolek, płaczu, w nocy daje pospać, budzi się dwa razy w nocy na karmienie, w ciągu dnia czasami lubi dłużej posiedzieć przy cycu, no i uwielbia się kąpać - kochane dziecko
                Amelka coraz bardziej interesuje się siostrą, chyba zaczyna ją lubić
                ja już kompletnie zapomnialam jak to jest być w ciązy a minęło dopiero 2,5 tygodnia - co za ulga bez brzucha
                gospi cierpliwości życzę, lada chwila się doczekasz - głowa do góry

                pozdrawiam
                Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                Skomentuj

                •    
                     

                  mamuszka mam tutaj brata...ale nie jest tak zle z moim jak juz sie do mnie do szpitala doczlapal...siedzial ze mna dwa dni tylko na spanie jechal do domu bo nie chcialam zeby sie w tym rozkladanym fotelu meczyl...ale na litosc go musialam brac bo jak wychodzil to ja w ryk:P a wlasnie gratuluje zakupu autka..teraz rob prawko zebys mogla smigac..ja to sobie zycia bez ata nie wyobrazam na szczescie kazdy u nas ma swoje...wiec bedziemy z matim smigac gdzie nas poniesie:P
                  Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                  Skomentuj


                    na razie popracuję jeszcze trochę żeby nie było że oznajmiła o ciąży i już jej nie ma , ja dziś w pracy znowu miałam mdłości ale szybko minęło . pozdrawiam

                    Skomentuj


                      A ja już myślałam, że Bierdonka zaczynasz rodzić. Mój mężuś mi się pytał co można zrobić żebym wcześniej urodziła.
                      Ktokolwiek do nas dzwoni - do rodziców, do mnie czy do męża - to każdy pyta kiedy urodze. Mama mówi, że 22 maja, tata się śmieje, że oni już czekają a ja nie chce rodzić, bo mam egzaminy, mąż mówi, że czekamy, ale jak się zacznie to się dowiedzą. Ja coraz bardziej się denerwuje tymi pytaniami... Jest to troszke drażniące, bo sama czekam aż to się zacznie...
                      A ja lekarza mam w środe, w dniu terminu. Ciekawe co mi powie... A jak wciąż będę szczelnie pozamykana to się rozpłacze...
                      ur. 16.05.2009
                      3590 g
                      56 cm

                      Moje Największe Szczęście





                      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość

                        Ania 2288 czy po tym Bebilonie maluszek nie ma kolek?
                        nie wszystko jest ok, na poczatku malego bolal brzuszek i mial ciezko robic kupke ale zaczelam go wiecej poic i od czasu do czasu robic rzadsze mleko (mniej proszku do wody wrzucalam) i sie unormowalo wszystko, daje tez koperek a to bardzo pomaga na bole brzuszka podobno.... trzeba pokabinowac teraz juz jest bardzo dobrze kupki sa co 2 dni ale za to wieeeelkie
                        1.03.2009 9:55 FILIPEK

                        Skomentuj


                          olcm odwazna jestes ja to sie boje za kółko zasiąśc chyba ze nie bedzie innego autka na drodze
                          mamuszka co do kamery to wkoncu maz sie zdecydowal i kupił dzis na ebay Sanyo VPC-FH1 HD Digital Camera Camcorder BK +16GB
                          nareszcie

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                          BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                          .

                          Skomentuj


                            biedoneczko - ja już od tygodnia wdrażam zasadę 3xS -spacer, schody i sex i akoś nic....wczoraj mężuś kupił mi piłkę -taką dużą do fitnesu- takie też są na porodówce , siedze i skacze na niej i też nic, wczoraj jedna z moich klientek poleciła mi ciepłą kompiel w wannie-taką naprade ciepłą z lampka wina i taż nic...choć przyznaje że juz w nocy myślalam że w koncu sie zaczyna- srogo rozbolał mnie brzuszek ale kiedy przeszło to zasnęłam i już nic!!!!
                            cały dzień dziś miałam nadzieje że coś drgnie....
                            a te pytania, czy już i kiedy zamierzam rodzić są naprawde wkurzające...

                            dziewczyny, a leci wam z piersi siara? u mnie ani kropelki,... ale mam nadzieję że jak zaczne rodzić to siara sama sie pojawi. jak myślicie?


                            Skomentuj


                              ehhhh....a mój nadal bezsensu oglada samochody na allegro....
                              olcm,specjalnie dla Ciebie
                              avatar21763_10.jpg
                              Zawsze jak widze jakis fajny avatarek albo fotke w necie to zapisuje
                              Dobranoc Mamusie!!!
                              Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

                              Skomentuj


                                Mi tak samo ani kropelki siary nie leci... muszę się zapytać położnej czy to normalne że jeszcze nic i czy jak urodzę to nie będę miała problemu z pokarmem mam nadzieję że nie bo mam w planach karmić piersią co najmniej kilka miesięcy.
                                Dziś miałam bóle delikatne brzuszka i od czasu do czasu mocniejsze ukłucia,ale nie wiem czy to skurcze, brzuchal dalej bardzo twardnieje.

                                Biedronka życzę ci żebyś urodziła Edytkę do tej niedzieli

                                Miłej nocki majóweczki
                                Kubuś ur. 28.05.2009

                                Nasz synuś ma już...
                                http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
                                Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X