Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    cześć dziewczyny.
    u mnie nadal nic się nie zmieniło,ide prasować pieluszki tetrowe
    dzień mam smutyny więc chyba przesiedzę w domu a pogoda piękna 25C.

    AMSW
    Fajnie że lubisz prasować , to może mi pomożesz?:P
    kurde jak w niemczech pada to do polski zaraz przywieje!...

    Skomentuj

    •    
         

      Ja już po wizycie... Zero rozwarcia, wszystko utrzymane. Na KTG zero skurczy. Gin mówi, że Mała spokojnie poczeka do terminu, ale nie wie czy wytrzyma do 25 maja tak jak bym chciała. Umówiliśmy się za 2 tyg.

      Ja miałam dziś jechać do siostrzenicy męża. Ale u mnie jest tak gorąco, że sobie podaruje dzisiaj wychodzenie z domu. Zimna woda i nóżki do góry Lubie jak jest ciepło, ale teraz to znowu przesada... Zimno źle, ciepło też niedobrze... Babie w ciąży się nie dogodzi, hehe Ale majóweczke spędze na działce więc nie będę marudzić jak będzie gorąco.
      ur. 16.05.2009
      3590 g
      56 cm

      Moje Największe Szczęście





      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

      Skomentuj


        biedronka nie wiem dokładnie jak się nazywa to znieczulenie ( nie pamiętam teraz nazwy) ale podawane jest w kręgosłup. To znieczulenie jest tutaj obowiązkowe także na szczęście nie ma stracha że go nie dostane
        Kubuś ur. 28.05.2009

        Nasz synuś ma już...
        http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
        Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

        Skomentuj


          Atusia to widzę że dowiedziałaś się mniej więcej tego co ja u mnie też nic postępów i też spokojnie doczekam terminu.No cóż..tyle wytrzymałyśmy to i te kilka dni więcej damy radę
          Kubuś ur. 28.05.2009

          Nasz synuś ma już...
          http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
          Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

          Skomentuj


            Napisane przez Mamuszka Pokaż wiadomość
            AMSW dziękuję.
            Dziewczynki napiszcie kiedy wykonywałyście ostatnie USG i w którym jesteście tyg? Ja jestem w 33 i ostatnio miałam ponad miesiąc temu, umówiłam się właśnie prywatnie na jutro, bo wszędzie piszą że w tym tyg powinno być zrobione, a trochę mnie jednak martwią te moje bóle
            Jak myślicie, czy dziecko urodzone w 33 tyg to skrajne wcześniactwo? Nie śmiejcie się ze mnie, mam już takie myśli że hej
            Nie wiem czy jest jakaś kobieta na tym forum, która śmiałaby się z kobiety martwiącej się o swoje dziecko.

            Kochana nie martw się są kobiety które rodziły w 33tyg,(w sieci jest wile zeznań dziewczyn, które rodziły wcześniaczki [35t] i ich maleństwa dostawały po 10pkt w skali Apgar) i wszystko już jest dobrze, oczywiście dzidzia musiałaby leżeć w inkubatorku, możliwe nawet, że Ciebie ze szpitala wypuściliby wcześniej. Takiej sytuacji Ci nie życzę, myślę, że po prostu jak niemała ilość przyszłych matek bardzo się denerwujesz z powodu bóli, których nie do końca potrafisz zinterpretować. Powiedz lekarzowi o swoich obawach. WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE.

            Skomentuj


              GRYGORANNA,podaję godzinę narodzin mojego synka, bo widzę , że są braki- 15.25. Życzę Ci żebyś jak najszybciej zobaczyła swojego maluszka!!!
              TOMEK-UR.16 KWIETNIA

              Skomentuj


                Napisane przez Ania76 Pokaż wiadomość
                GRYGORANNA,podaję godzinę narodzin mojego synka, bo widzę , że są braki- 15.25. Życzę Ci żebyś jak najszybciej zobaczyła swojego maluszka!!!
                naprawione
                Tez sobie tego zycze oby nie okazal sie wiekszym leniem od swojego braciszka, tydzien w tropikach to juz chyba wystarczajacy, co nie
                Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                Skomentuj

                •    
                     

                  czesc mamuski
                  ja tu spie a wy sobie gadu gadu
                  mamuszka jak juz kiedys pisalam ja milam w uk tylko jedno usg a tam na dół wogole mi nie zagladają i jest oki wiec spróbuj sie tak nie stresowac bo to dla dzidzi tez nie fajne
                  mloda no to kiepawo ze oni sie trawią pewnie on nie do konca czuje sie mężczyzną bo nie moze sie tobą zaopiekowac i drażni go ze mama twoja jest bardziej dla ciebie tak jakby meżem niz on moze wytlumacz mu ze kochasz i szanujesz go równie mocno no a mama zawsze bedzie dla ciebie wazna i zawzse kazda kobieta liczy sie ze zdaniem matki
                  inaczej ułozyly by wam sie relacje jakbyscie mieszkali sami.

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                  BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                  .

                  Skomentuj


                    co do pobytu za granicą to olcm zgadzam sie z toba nie zawsze jest kolorowo i pieniądze nie leżą tu na ulicy aczkolwiek panstwo badziej dba o rodziny (mam na mysli benefity)
                    prasowac to ja tez lubie tylko teraz to juz nie jest to takie proste ale ja prasuje na siedząco i jest oki
                    moje malenstwo od wczoraj jest leniwe prawie sie nie rusza dopiero jak go szturchne to sie powyciąga kopnie ze dwa razy i dalej spi no co za len a tak to sie wiercił ze nie moglam spokojnie posiedziec, jakby nie mógł sobie tego wypoziomowac i matki nie denerwowac
                    mloda pranko wstawione jutro torbe spakuje i tu mnie nie strasz ze nie zdąże hehheh

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                    BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                    .

                    Skomentuj


                      Carin dzięki za słowa otuchy, zwyczajnie panikuję, a obiecałam sobie że będę spokojna, zrównoważoną Mamusią chyba się nie da.
                      Młoda ja na prasowaniu pieluszek tetrowych wyżyłam sie za wszystkie czasy, kupiłam ich aż 50 i w jeden wieczór wyprasowałam, ale to było na początku ciąży, teraz nawet 10 nie dałabym rady wyprasować. Nie mozesz się tak przejmować konfliktem między Mamą a chłopakiem, w końcu to ICH konflikt.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez Mamuszka Pokaż wiadomość
                        Carin dzięki za słowa otuchy, zwyczajnie panikuję, a obiecałam sobie że będę spokojna, zrównoważoną Mamusią chyba się nie da.
                        Młoda ja na prasowaniu pieluszek tetrowych wyżyłam sie za wszystkie czasy, kupiłam ich aż 50 i w jeden wieczór wyprasowałam, ale to było na początku ciąży, teraz nawet 10 nie dałabym rady wyprasować. Nie mozesz się tak przejmować konfliktem między Mamą a chłopakiem, w końcu to ICH konflikt.
                        A powiedz mi, ktróra mama sobie tego nie obiecuje, a później przynajmniej raz nie panikuje z byle powodu ;D.
                        Last edited by Carin; 29-04-2009, 14:35.

                        Skomentuj


                          Napisane przez sayapoamore Pokaż wiadomość
                          no dokladnie tak jak piszesz.. jak bylam w ciazy z kuba to placilam 200 zł i teraz dzwoniłam i pytalam sie to tez 200zl.


                          ps. ja już dzisiaj zaliczyłam 5 raz wymiotowanie..;/ od 7 rano;/
                          A ja to teraz mam tak, że mogę pare dni nie wymiotować, a później znow mnie bierze, ale to na max. 2x

                          Skomentuj


                            Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                            A ja to teraz mam tak, że mogę pare dni nie wymiotować, a później znow mnie bierze, ale to na max. 2x
                            aaaato Carin masz fajnie;-);-);-) ja to w pierwszej ciązy mialam armagedon;| 8-9 razy dziennie wymiotowałam dzień w dzień do 7 miesiąca..3 razy leżałam z tego powodu na patologii ciąży i pierwszą ciąże wspominam koszmarnie..;/ a teraz to jeszcze ujdzie.. da się przeżyć..;-)

                            Skomentuj


                              Wynagradzają mi to ruchy mojej malutkiej .

                              Skomentuj


                                Ewelka - znieczulenie obowiązkowe??? Jakieś dziwne to dla mnie! Ja byłabym szczęśliwa, gdyby w moim szpitalu znieczulenie byłoby darmowe...
                                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X