Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Młodziutka Mama.. Gorsza? NIE!;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    o masz, to teraz o masturbacji bedziemy pisać...???!?

    Skomentuj

    •    
         

      właśnie widać,że na studiach głupi to ma szczęście..

      Skomentuj


        bilam sie po lapach, zeby nic tu nie napisac nie na temat, ale nie wytrzymalam!!!
        M A S A K R A!!!
        sayapoamore Twoje posty w tym watku sa najbardziej razace jak dla mnie - i niby Cie nie znam, ale patrz, jak mozna sobie poprzez to co sie pisze - zjednywac ludzi
        wiem, ze na forum nie szuka sie przyjazni itp itd, ale chyba wazne jest jak nas ludzie odbieraja, jakie sie po sobie wrazenie zostawia - przynajmniej dla mnie to wazna sprawa
        Ciebie "jak czytam" to nieraz jakbym czytala wypowiedzi kilku roznych osob - takie szalenstwo bije...

        Trzymajcie sie kobitki
        Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

        Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

        Skomentuj


          Froszku ciekawe ile jes do zakonczenia tyg studiow zostalo skoro sie juz tytuluje ...
          Last edited by Goplana; 29-04-2009, 11:59.

          Skomentuj


            diabelecke.
            chyba po prostu zabrakło ci argumentów i musiałaś wspomnieć coś o łóżeczku,
            uważam że pod tym względem jesteś bezczelna(bo znowu wytykasz innym ich stan materialny, nie każdego stać na wszystko). Ludzie na forum cię lubią więc nikt tego nie skomentuje co napisałaś. Ale to już kolejny raz było zachowanie nie fair.
            I owszem obraziłaś mnie i saypoamore pisząc że powinnyśmy się leczyć,
            dodałaś też że jestem gówniarą(sama jednak nią też chyba jesteś)
            Nic w Tobie rozsądku , a przecież taka mądra jesteś.
            Jak już chcesz tak mądrze gadać to zastanów się nad obrażaniem innych,
            a co do uciekania z forum, uważam że to bezsensu rozmowa bo cały czas tylko obie sobie dokładamy jak na jakiejś licytacji.
            Myślałam że jak dam spokój to może sama się odczepisz ale ty chyba należysz do ludzi którzy ciągle się kłócą i szukają konfliktu?

            ps. łóżeczko przemalowałam bo kolor mi się nie podobał , nie martw się farbę użyłam taką że na pewno dzidziusiowi krzywda się nie stanie.
            Poza tym dobre wychowanie dziecka nie zależy od tego czy w posiadaniu akurat będę miała nowy wózek czy używany ;] lub czy będę miała setki innych rzeczy od kogoś po innym dziecku , mi na tym wszystkim nie zależy ,nie musze się pokazywać na ulicy z ekstra sprzętem , wystarczy tylko żeby moje dziecko miało wszystko co potrzeba .

            Skomentuj


              MłodaM.17 ale czego Ty chcesz ?? To jest wasza prywatna wojna z Diabeleckie, nawet nie wiem o co Wam poszło to co ja mam komentować. Ale skoro chcesz to skomentuję ....
              Dosrywacie sobie na wzajem, na każdym polu, więc oby dwie powinnyście dostać po uszach i to porządnie. Ale to co ja mam ganić kogoś bo się ktoś do kogoś głupio odezwał ??!! Przecież nie jesteście już dziećmi, a widzę, że sobie świetnie radzisz w atakach i kontratakach.
              Łączy Was wspólny temat, obie zostaniecie mamami w tym
              samym czasie, powinnyście się wpierać i razem czekać na ten wspaniały moment, ale Wy nie .... Wolicie się przegadywać.... i niech żadna z Was nie próbuje mnie przekonywać o swoich racjach, bo obie jesteście dość brutalne w tym co piszecie.
              Nie podoba mi się, że wyciagacie tutaj sprawy z Waszego życia, to, że ktoś wózek kupuje używany, to, że łóżeczko ktoś przemalował, to, że od kogoś ojciec dziecka uciekł. I nawet jak dowiedziałyście się o tym na wątku czerwcowym to żadna z Was nie miała prawa wynosić go stamtąd.
              Tyle mam do powiedzenia.... a Wy jak chcecie to się nadal zżerajcie...
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                Mlooda a czemu sie nie rzucasz jak Twoja wielka kolezanka pisze ze ludzie ze wsi, po zawodowce czy nie majacy samochodu sa gorsi ?

                Skomentuj

                •    
                     

                  goplana.
                  bo ja nie uwazam że tacy ludzie są gorsi.
                  pozatym sayapomore jedyna stanęła w mojej obronie kiedy wy wszytkie(nie wiem czy ty też) zaczełyście na mnie wierzdzać, nie popieram tego co napisała o tych ludziach ale również nie spodobało mi się jak diabelecke przyrównała mnie i ją do jednej gliny,bo wyszło wszystko tak że my dwie się kłucimy i tylko my dwie jestesmy nie wpożądku , a wcale tak nie jest.
                  familytree.
                  uważam że to co teraz napisałaś chyba wystarczająco było rozstrzygające ,
                  i sprawiedliwe , ja nie chce się dalej kłucić ale chciałam też żeby ktoś zauważył że nie tylko ja postąpiłam źle pisząc takie rzeczy ale i diabelecke której nikt nic nie powiedział.I dziękuje Ci bo możliwe że w jakimś stopniu ty to zauważyłaś.
                  Last edited by MłodaM.17; 29-04-2009, 12:47.

                  Skomentuj


                    Moim skromnym zdaniem temat od samego początku był skazany na ostrą wymianę poglądów. Jasną sprawą było, że młode mamy (mimo, że niektóre tak naprawdę macierzyństwa jeszcze nie zasmakowały w pełni) będą broniły swojego zdania, przecież stwierdzenie "faktycznie młode mamy mogą ciężej znosić opiekę i wychowanie dziecka", będą mówiły "ciążę planowałam i będę świetną mamą mimo młodego wieku". Ale tak naprawdę czy byłybyście w 100% przychylne dla swoich dzieci zakładających rodzinę w wieku 17 lat czy raczej na własnych doświadczeniach będziecie je namawiać do odłożenia tej decyzji? Bo ja myślę, że to drugie. Być może za kilka lat jak będziecie miały kolejną pociechę stwierdzicie "o faktycznie teraz jest mi dużo łatwiej". Dlatego uważam, że w tym temacie powinny się wypowiadać kobiety, które wychowały już dziecko, a nie dziewczyny, które nie miały do czynienia jeszcze z niewątpliwie niełatwym zadaniem jakim jest opieka i wychowanie dziecka. Bo Wam (młodym, zacielke broniącym swojego zdania) może się jeszcze 10x zmienić stanowisko w tej sprawie.
                    Last edited by Carin; 29-04-2009, 12:55.

                    Skomentuj


                      No to chcesz by traktowac wszystkich sprawiedliwie a sama jednym wytykasz a innym nie pewnie tylko dlatego ze sa po Twej stronie . I tym rozni sie ta tzw przez was "elita" od reszty - my pomimo "internetowej przyjazni" powiedziec sobie nawet najgorsza prawde bo nie polega ona tylko na slodzeniu sobie.
                      Wiec skonczcie juz te gierki i bedzie spokoj bo takie rzucanie pileczki do niczego nie prowadzi.

                      Carin swieta prawda .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        wiecie... myślę, że już nie ma co ciągnąć tego tematu dalej, wiemy już
                        kto ma jakie zdanie.

                        Młoda liczę na to, że zakopiecie topór wojenny z Diabelcekie bo obydwie
                        z tego co piszecie to na pewno będziecie dobrymi mamami ... ba nawet
                        świetnymi.
                        Na pewno niesmak pozostanie, ale nie wykłócajcie się tak publicznie bo
                        naprawdę mnie jest przykro to wszystko czytać.
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          goplana chyba zle mnie oceniasz.
                          nie każdego miezy się tą samą miarą.
                          ale widze że nadal negatywnie do mojej osoby.

                          familytree.
                          zgadzam się z tobą.
                          jak wczesniej napisałam nie chce juz tłuc tego tematu ,
                          obie mamy swoje zdania i światopoglądy .

                          carlin
                          pewnie zgodze się z tobą ale jednak nie rozumiem czegoś .
                          nie ważne .

                          Skomentuj


                            Napisane przez MłodaM.17 Pokaż wiadomość
                            goplana chyba zle mnie oceniasz.
                            nie każdego miezy się tą samą miarą.
                            ale widze że nadal negatywnie do mojej osoby.

                            familytree.
                            zgadzam się z tobą.
                            jak wczesniej napisałam nie chce juz tłuc tego tematu ,
                            obie mamy swoje zdania i światopoglądy .

                            carlin
                            pewnie zgodze się z tobą ale jednak nie rozumiem czegoś .
                            nie ważne .
                            Jak nie rozumiesz to pytaj .

                            Skomentuj


                              carlin
                              własciwie to nic chciałam zapytać czy ty będziesz miała 1 dzidziusia

                              Skomentuj


                                Napisane przez Goplana Pokaż wiadomość
                                Froszku ciekawe ile jes do zakonczenia tyg studiow zostalo skoro sie juz tytuluje ...
                                skoro tak Cie to bardzo już interesuje to robie magistra farmacji.. a do skonczenia studiów został mi rok, już w tym momencie mogę pracować jako technik farmaceutyczny, osoba, która sama zajmuje się robieniem receptur leków.. ale po co.. skoro mogę zarabiać więcej mając magistra?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X