Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    A co do Komunii. To u mnie sąsiedzi mają. Jedni 1 maja, a drudzy 17 maja. Ale dla tych drugich mamy z mężem "niespodziankę". W dniu naszego ślubu sąsiedzi robili pranie. Wszyscy wiedzieli, że ślub jest na 17 i do godziny 14 każdy pościągał swoje pranie. Oprócz jednej sąsiadki.... Na kamerze nawet widać jej wiszące pranie, bo kamerzysta nie miał jak uciec z kamerą żeby tego widać nie było... No wiecie jaka zła jestem do tej pory A że nie przyszła do kościoła z telegramem to już norma (wszyscy inni byli). No na komunie czy będę rodzić czy nie zrobie pranie i powieszę na podwórku. Jej córka też kiedyś za mąż będzie wychodzić... Nawet jak nie będę tu już mieszkać odwiedze rodziców i też wywiesze swoje pranie Wiem, że jestem mściwa, ale to babsko jest okropne, bezczelne. Dzieci za matką - wielkie państwo, tylko ojciec tam jest normalny. Baba się drze na swoje dzieci "zamknąć K*****wa ryje".
    No ale Kuba Bogu tak Bóg Kubie
    ur. 16.05.2009
    3590 g
    56 cm

    Moje Największe Szczęście





    Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

    Skomentuj

    •    
         

      hej bombelku tylko pozazdroscic

      Skomentuj


        Napisane przez martaula Pokaż wiadomość
        Hej mamuśki.
        Mam pytanko - co kupujecie dla dzidzi z takich "aptecznych" rzeczy?
        Najważniejsze to chyba na odparzenia coś. Nie wiem co polecają farmaceuci, ale mamusie zazwyczaj Linomag...
        ur. 16.05.2009
        3590 g
        56 cm

        Moje Największe Szczęście





        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

        Skomentuj


          ja to tez lubie gotowac..szybkie i smaczne danie zkurczakiem to podsmazyc piersi kurczaka pokrojonego w kostke <lub w calosci> jak kto woli...zalac smiatana wymieszana z zupa cebulowa w proszku super jedzonko kurczaczku to ja wpadam zaraz na te golabki jak cos zostalo...a z czym masz???
          Last edited by olcm80; 28-04-2009, 21:15.
          Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







          Skomentuj


            bylam na zakupach dla bejbika dokupilam butelki suszarke na nie,i kosmetyki...jeszcze duzo rzeczy potrzebnych szukalam takiego lusterka do samochodu zeby widziec bejbika jak kieruje..ale nie bylo ladnych...
            Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







            Skomentuj


              Napisane przez agatka1987 Pokaż wiadomość
              Dowiedziałam się dziś, że zostanę mamą chłopca!!! Lekarz mówi, że to już pewne... No, i sama widziałam to coś wystające
              Gratulacje! Lista sie nam zapelnia kolejnymi informacjami



              Rosne...
              14.09.2009 4170 gr, 51 cm
              17.09.2009 3810 gr, 51 cm
              13.10.2009 4750 gr, 56 cm
              16.11.2009 5620 gr, -
              16.12.2009 6700 gr, 62 cm
              19.03.2010 8150 gr, 68 cm
              17.06.2010 9250 gr, -
              06.09.2010 10600 gr, 77cm
              14.12.2010 11600 gr, 81cm
              05.05.2011 11900 gr, 83cm
              20.09.2011 13200 gr, 90cm
              14.01.2012 14300 gr, 93cm
              19.07.2012 15500 gr, 98cm



              Skomentuj


                Hej dziewczynki My już po ciężkim dniu pracy, jutro połowa dnia i znowu jadę do domku na urlopik AMSW zazdroszczę Ci tego słoneczka które niedługo będziesz miała Agatka1987 gratuluję chłopaka, Tatuś jednak wygrał, wiadomo że jak każdy facet chce mieć syna. Mój też ciągle gada że Alan będzie, Sam wybrał to imię a mi się jakoś spodobało Carin Ja też od paru dni tylko bym piła, pochłaniam takie ilości wody że sama się dziwię, ale możliwe że to spowodowane jest tą pogodą, u mnie dzisiaj było 23 stopnie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Tak myślałam, że robiłaś na 4D. Ile kosztuje takie usg? Mój ginekolog takiego nie ma (chyba) .

                  Dziewczyny, ale zaliczyłam dzisiaj akcje. Zwymiotowałam na środku Krupówek... blee... Zaszkodził mi chyba śledzik w sosie śmietanowym, który sobie na obiad zjadłam, a w dodatku jak doszły intensywne zapachy z knajp to już niestety nie było ratunku... Ale obciach!
                  Żołnierz strzela, Pan Bóg kule nosi.

                  Antek - 6 listopada 2009r.

                  Skomentuj


                    olcm zapraszam na golebie ja robie z miesem mielonym i ryzem innych nie znam a mozna jeszcze z czyms innym?
                    ja wlasnie posegregowlam zeczy dzidzi do prania i jak bedzie sloneczko to wypiore jutro ostatnio to u nas nieciekawa pogoda

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                    BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                    .

                    Skomentuj


                      hej Mamulki!
                      Ja dzisiaj oczywiscie siedzialam u moich rodziców,wróciłam do domku o 17 i wzielo mnie na pranie...Wyprałam Malemu kocyki,rozek i kombinezon zimowy w rekach zmachałam sie strasznie ale przynajmniej juz mam to z glowy...nie chcialam prac w pralce bo balam sie ze sie zmechaci...A pozniej wzielam sie za prasowanie bo nazbierało mi sie z 3 dni i stalam przy desce prawie 3 h.....nog nie czuje...
                      Padnieta jestem strasznie dzisiaj,nawet nie bede juz chyba dzisiaj czytała ksiazki...a mam fajna,na autentycznych faktach o kobiecie ktora w IX w. zostala papiezem a kosciól do dzisiaj to ukrywa,wciagajaca jest strasznie ale odpuszcze sobie dzisiaj
                      AMSW,fajny przepisik,trzeba wypróbowac:]
                      Mamuszka,dziekuje za mile slowa ale ja naprawde czuje sie WIEEELKAAA...... A co do obiadkow to moj Maz to tez jest miesozerca pierwsza klasa...on na kolacje potrafi zjesc 5 kaszanek zagryzajac parowkami To ja ciezarna nie mam takich smakow jak on!
                      Ja robie czasami kurczaka w nerkowcach,albo nuggetsy,albo mozna zrobic tzw.kurczaka po chlopsku...kazdy z tych przepisów jest latwy we wykonaniu.
                      ja uwielbiam siedziec w kuchni i eksperymentowac;]
                      Kurczaczku,ja tez chcialabym czasami moc zostawic brzuchala w domu ale chyba za dlugo bym nie wytrzymala jakbym Nikoska nie czula:]
                      Ide spac Mamuski!
                      Kolorowych snów dla Was i Waszych Dzidziulków!!!
                      Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hey mamusie .
                        u mnie regularnie co tygodniowo zle ...
                        znowu z damianem nie tak.
                        Szczerze mówiąc to ciężko z nim mi będzie w dalszej przyszłości ,
                        czasami mam wrażenie jakbyśmy oboje byli z innej bajki.
                        A ja go tak strasznie kocham.
                        A wszystko poszło o to że damian ostatnio kłuci się z moją mamą , nie odzywają się , strasznie to przeżywam bo są to dla mnie dwie najważniejsze osoby w życiu .
                        On tak jakby był cały czas o nią zazdrosny i chciałaby mi ją zlikwidować z życia , a przeciesz to jedyna osoba która nam tak dużo pomaga , bo nawet jego rodzice tak nam nie pomagają (chociaż też są mi bliscy). Ale wiecie jak to jest mama to mama i musi być i już.
                        Poradzcie mi jak mam mu do rozumu przemówić?
                        jakich mam słów użyć żeby go nawrócić do mojej mamy...

                        mamanikosia no to miałaś pracowity dzień.
                        bóg Ci to wynagrodzi!

                        olcm80 a ty widze że na samych gadźetach lecisz.
                        ciągle coś kupujesz:P:P kurcze nie wiedziałam że są lusterka
                        samochodowe takie specjalne(oczywiście jak dobrze zrozumiałam)


                        kurczaczku lepiej się pospiesz z tym praniem bo nie zdążysz.
                        widze apetyt macie

                        mamuszka ale ja wiem jak to jest mieszkać w Polsce!, i w polsce ogolnie kijowo jest z zarobkami .
                        dziewuszki mają fajnie że są zagranicą ...

                        Skomentuj


                          hej hej Mloda co do pobytu za granica to ma swoje plusy i munusy...tak samo jak zycie w Pl...tutaj nie ma rodziny,przyjaciol, weekendow wolnych swiat, i wielu innych spraw ktorych mi brakuje..musisz sie nazapieprzac jak osiol nic nie ma za darmo,tak jak w Pl...tutaj mozna zarobic ale pieniadze nie wynagrodza wszystkiego to jest dobre na jakis czas...ja jestem 5 lat i to juz chyba wystarczy choc wiem ze ciezko mi bedzie sie teraz przyzwyczaic do Pl....tak pisalam o takim lusterku ktore montujesz na tylnym siedzeniu i jako kierowca widzisz co maluszek robi
                          http://www.toysrus.com/product/index...ductId=3393743
                          tutaj bez samochodu nigdzie nie dojdziesz...wiec do samochodu taki gadzet niezbedny:0

                          ja nie wiem co mam ci poradzic a propo damiana i mamy..wiem ze to nie jest komfortowa sytuacja jak sie oni nie lubia moze mama ma podstawy zeby go nie lubiec? albo odwrotnie? moze trzeba usciasc wszyscy razem i wyjasnic to,a moze jak mama zobaczy ze on sie stara i dba o ciebie i o dziecko wszystko sie zmieni... nie wiem jak mozna byc zazdrosnym o mame...ale ty nie pozwol na to by on cie nastawial przeciw niej bo MAME MA SIE JEDNA..i choc czasami kazdy sie kloci to zawsze jest mama i stanie po twojej stronie..mam nadzieje ze sie wszystko ulozy..

                          kurczaczku ja robie tez takie z mieskiem ale dodaje podsmazona cebulke i marchewke,albo robie takie ze zamiast mieska daje pieczarki,cebulka ,marchewka tez pycha mozesz kiedys zrobic na probe

                          mamanikosia to masz zdrowko tak stac 3h przy prasowaniu...pozazdroscic kondycji...
                          mamuszka jak tam gotowanie wyszlo..upichcilas cos dobrego
                          ja dzisiaj sobie wymyslilam cos takiego...parowki faszerowane serem,owiniete boczkiem zapiekane w piekarniku..moj powiedzial ze pycha..takie cos innego...ja to mam jedynie smaka na jablka i to takie zielone albo arbuza moge jesc i jesc tylko pozniej do wc trzeba siusiu latac...
                          no nic mamuski ale sie rozpisalam:P a moja kolezanka rodzi w sierpniu i dzisiaj mi napisala ze tez bedzie chlopiec a miala byc zona dla mojego synusia hihi trzeba dalej szukac:P
                          Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                          Skomentuj


                            Witajcie kobiety!
                            Ale mialam glupia noc. Maz wrocil taki zmeczony, ze cala noc chrapal jak szalony Obudzilam sie o 3 w nocy, bo walczylam z jego chrapaniem i z nim o koldre, ktora ze mnie sciagal. Jak sie chlop uspokoil to nasze malenstwo zaczelo szalec - czulam sie jakbym miala stado galopujacych koni w brzuchu! Szalalo chyba z 30 minut. Usnelam o 4.30 a o 6 zadzwonil budzik

                            Evela: moja gin mowi, ze kobieta w ciazy to wyjatkowa kobieta i jak sie czuje zmeczona, to ma wypoczywac.

                            Ja sie juz chyba denerwuje przed podroza. Przez ta swinska grype z Meksyku na lotniskach mierza ludziom temperature. Ja mam przez ciaze troche podwyzszona i mam nadzieje, ze mnie do grypowcow nie zakwalifikuja
                            Milego dnia
                            anna maria



                            Rosne...
                            14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                            17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                            13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                            16.11.2009 5620 gr, -
                            16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                            19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                            17.06.2010 9250 gr, -
                            06.09.2010 10600 gr, 77cm
                            14.12.2010 11600 gr, 81cm
                            05.05.2011 11900 gr, 83cm
                            20.09.2011 13200 gr, 90cm
                            14.01.2012 14300 gr, 93cm
                            19.07.2012 15500 gr, 98cm



                            Skomentuj


                              Napisane przez mamanikosia Pokaż wiadomość
                              Padnieta jestem strasznie dzisiaj,nawet nie bede juz chyba dzisiaj czytała ksiazki...a mam fajna,na autentycznych faktach o kobiecie ktora w IX w. zostala papiezem a kosciól do dzisiaj to ukrywa,wciagajaca jest strasznie ale odpuszcze sobie dzisiaj
                              przeczytalam ja jednym tchem pare lat temu. Nie wiem w ktorym miejscu jestes, ale jest tam pod koniec troche zamieszania. Niemcy nakrecili ostatnio film na podstawie tej ksiazki - ciekawe jaki bedzie.
                              Ja ja tez polecam!

                              Rzucacie tymi przepisami, nic tylko gotowac

                              A co do prasowania - to ja uwielbiam prasowac. Dawajcie swoje ciuszki do mnie. Odprasuje je wam ze hohoho

                              pozdrawiam z deszczowych Niemiec
                              anna maria



                              Rosne...
                              14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                              17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                              13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                              16.11.2009 5620 gr, -
                              16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                              19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                              17.06.2010 9250 gr, -
                              06.09.2010 10600 gr, 77cm
                              14.12.2010 11600 gr, 81cm
                              05.05.2011 11900 gr, 83cm
                              20.09.2011 13200 gr, 90cm
                              14.01.2012 14300 gr, 93cm
                              19.07.2012 15500 gr, 98cm



                              Skomentuj


                                czesc mamuski i czesc brzuszku Gospi no to zostalysmy same - ciekawe, ktora zamknie liste - ja chyba powinnam byc pierwsza - pliiiiiis - bo juz niewiem kogo prosic haha...Ty zawsze mialas w opisie kwietniowo-majowy dobrze pamietam! kurna felek a ja wkoncu 24 kwietnia, nie??

                                Nitka!!! Gratulacje!!!! Zdrowka dla Mateuszka i sily dla Ciebie!!!!!

                                dzisiaj mam wizyte u poloznych - kurde kurde kurde - i zapowiada sie, ze jej nie przegapie buuuuuuuuuuuuuuuu

                                dzisiaj tez leci 5 dzien po terminie, a jak mi obliczali wiek ciazowy to pamietam jak dzis bylo tak - 9 tygodni 5 dni +/- 5 dni, no to i termin ma takie rozpiecie, co nie?
                                to moze jednak na dzis albo jutro sie nam chlopak wykluje, bo beben to juz jest meeeeega i tylko obserwuje te swoje trzy rozstepy jak staja sie ciemniejsze i ciemniejsze i kuzwa ciemniejsze


                                Zakoncze jednak optymistycznie, humor jakby nie bylo zadziwiajaco dobry, jutro u nas dzien krolowej - maz ma wolne juz do poniedzialku - to chyba to mnie tak cieszy :]

                                Milego dnia!!! Mamuski i brzuszku :]
                                Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                                Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X