Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witajcie
    Miałam ciężki weekend. Nogi mi tak opuchły że chodzić nie mogłam a jak wstałam to miałam wrażenie że skóra popęka. Mam nogi jak fiona ze shreka. Trochę mnie to martwiło. Dziś byłam na krwi i odwiedziłam mojego gina. Kazał mi zostać na badaniach. Zrobił usg i te przepływy krwi z których nic nie rozumiem. Wszystko podobno jest ok tylko mały jest duży. Ma 3800. Nic nie wskazuje na poród więc mogę jeszcze ze 2 tygodnie poczekać. Jutro jeszcze idę z wynikami krwi i zadecyduje czy nie ma konieczności do szpitala bo ciśnienie wzrosło.

    Zniosłabym wszystko gdyby ktoś mi dał 100% pewności że to co się ze mną dzieje nie zagraża maluchowi. Lekarz niby mówi że jest ok ale minę miał jakąś zastanawiającą .
    Roksanka 13-02-2005 r.


    Tymek- 10-05-2009 r.

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez gospi Pokaż wiadomość
      Zniosłabym wszystko gdyby ktoś mi dał 100% pewności że to co się ze mną dzieje nie zagraża maluchowi. Lekarz niby mówi że jest ok ale minę miał jakąś zastanawiającą .
      spokojnie gospi, najwazniejsze, ze jest wszystko pod kontrola, a nawet jak mina o czyms swiadczyla to tylko na plus - czujny lekarz!!! napewno wszystko bedzie dobrze no i jutro bedziesz wiedziala jeszcze cos wiecej
      Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

      Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

      Skomentuj


        ta kawka jednak nie byla taka zwietrzala
        co prawda kibelka nie bylo ale czuje sie jak "po kielichu" czy jakiejs innej uzywce
        "cos bym zrobil, cos bym zrobil" jak kabaret CIACH przedstawial
        Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

        Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

        Skomentuj


          A jednak udało mi się - właśnie skończyłam prasowanie. Nie było tego tak dużo, a stanie nad deską "rozjaśniło mój umysł". Edytka rusza się od samego rana, silnie kopała jak jeszcze drzemałam sobie. Teraz tak przyjemnie mnie łaskocze po prawicy brzucha. Więc teraz z kolei nie mogę doczekać się kiedy ta mała Królewna przyjdzie na świat i pokaże nam swoje oczęta.

          Postaram się być dobrej myśli co do porodu, poza tym żarliwie modlę się o szczęśliwe rozwiązanie, więc będzie dobrze!
          Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

          Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


          Skomentuj


            Hej dziewczyny. Ja właśnie po podróży do szarej rzeczywistości, za chwilę do pracy Szczerze mówiąc to mam już dość i już dzisiaj poszłabym na zwolnienie. Pociesza mnie fakt że za parę dni znowu do domku. Ale widzę że u was to już laby pełną parą Odnośnie wózków to ja i tak najpierw zamierzam w sklepie jakiś wybrać po sprawdzeniu dokładnie wszystkiego co i jak a później zamówię sobie identyczny przez internet żeby było taniej

            Skomentuj


              Witajcie majóweczkowe mamusie

              Ja dziś troszkę ospała, jakaś taka pogoda jest że nic mi się nie chce! W nocy pobolewał mnie troszkę brzuchal może już pomału,pomału i będzie zaczynać się coś dziać,ale u mnie jeszcze 3 tygodnie zostało do terminu więc sama nie wiem. Wy już będziecie tulić swoje maleństwa a ja pewnie jeszcze nie dotrę nawet na porodówkę
              Jutro mam wizytę u ginekologa i anestezjologa,który będzie mnie znieczulał to dowiem się czy może coś się szybciej rozstrzygnie

              Ja na szczęście mam wszystko poprane i poprasowane,także nie muszę myśleć o staniu nad deską i żelazkiem, w sumie to mam już prawie wszystko gotowe.

              Miłego dnia życzę wszystkim mamusią i ich pociechą
              Kubuś ur. 28.05.2009

              Nasz synuś ma już...
              http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
              Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

              Skomentuj


                Byłam dziś u lekarza mówił że śluz to normalne potwierdził moją ciąże to dopiero 4 tydzień Strasznie się ciesze !

                Skomentuj

                •    
                     

                  U mnie odwrotnie:
                  sny mam erotyczne, mąż się śmieje, że jak nigdy ja zawsze i chętnie
                  a pogoda za oknem słoneczna, tylko wiatrzysko paskudne nadciągnęło.
                  Może to kwestia co pod sercem się nosi




                  i Bartek :-)

                  Skomentuj


                    Napisane przez coyotek Pokaż wiadomość
                    U mnie odwrotnie:
                    sny mam erotyczne, mąż się śmieje, że jak nigdy ja zawsze i chętnie
                    a pogoda za oknem słoneczna, tylko wiatrzysko paskudne nadciągnęło.
                    Może to kwestia co pod sercem się nosi
                    Ja też mam teraz częściej sny erotyczne, ale jakoś seksu nadal mi się nie chce

                    Skomentuj


                      Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                      Hej dziewczyny. Ja właśnie po podróży do szarej rzeczywistości, za chwilę do pracy Szczerze mówiąc to mam już dość i już dzisiaj poszłabym na zwolnienie. Pociesza mnie fakt że za parę dni znowu do domku. Ale widzę że u was to już laby pełną parą Odnośnie wózków to ja i tak najpierw zamierzam w sklepie jakiś wybrać po sprawdzeniu dokładnie wszystkiego co i jak a później zamówię sobie identyczny przez internet żeby było taniej
                      Na mnie mąż pracuje, chodź mam zamiar iść do pracy od przyszłego roku może...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ja jestem od dziś na zwolnieniu - bite trzy tygodnie. Mam czas by porobic wszystkie badania, odwiedzić dentyste i hematologa. Żyć nie umierać
                        Do pracy chodzę, chodziłam i pewnie jeszcze pójdę nim urodze synka. choćby dla wyrównania, pooddycham wtedy innym powietrzem, anie tylko myśli krążące wokół dziecka.
                        A tak to najbliższe tygodnie czekają mnie w towarzystwie miłej sąsiadki która ma termin na początku czerwca.I po mału do przodu.




                        i Bartek :-)

                        Skomentuj


                          olcm super prezenty wyprawke masz juz z głowy
                          mamanikosia slicznie wygladasz a ogród pozazdroscic piekny
                          dziewczyny dzis ja mam kryzys boli mnie brzuch na dole z lewej strony i na gorze posrodku i plecy na dole boje sie ale jak nie przejdzie dzownie do poloznej popoludniu

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                          BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                          .

                          Skomentuj


                            Napisane przez coyotek Pokaż wiadomość
                            Ja jestem od dziś na zwolnieniu - bite trzy tygodnie. Mam czas by porobic wszystkie badania, odwiedzić dentyste i hematologa. Żyć nie umierać
                            Do pracy chodzę, chodziłam i pewnie jeszcze pójdę nim urodze synka. choćby dla wyrównania, pooddycham wtedy innym powietrzem, anie tylko myśli krążące wokół dziecka.
                            A tak to najbliższe tygodnie czekają mnie w towarzystwie miłej sąsiadki która ma termin na początku czerwca.I po mału do przodu.
                            A ja siedzę w domu i czuje, ze coraz bardziej się pogrążam... Nic już mi się nie chce, totalnie nic...

                            Skomentuj


                              sayapoamore http://noworodek.pl/index.php?sm=1 zrób sobie test mi wyszła na 75% dziewuszka ;D. No i jest.

                              Skomentuj


                                Witaj Kiniak

                                Jesteśmy dokładnie w tym samym momencie ciąży. Dzieli nas tylko 4 dni więc prawie nic. Tak samo jak Ty nie mogę się doczekać pierwszych kopniaczków mojego maluszka. W środę idziemy do naszego Pana doktora i może uda nam się dojrzeć płeć dzidziusia.

                                Ja dokonałam już pierwszych zakupów, bo przestałam się mieścić we wszystkie moje spodnie sprzed ciąży, z dłuższymi bluzeczkami i tunikami mam mniejszy problem. Dobrze że jest wiosna, a przed nami lato więc łatwiej dobrać garderobę .

                                Dla Dzidziusia też już pomalutku kupujemy kaftaniki i śpioszki, czapeczki, skarpeteczki w takich uniwersalnych kolorach żeby pasowało na każdą płeć.

                                Gorąco pozdrawiam





                                Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                                Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                                Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X