Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co Na Mikołaja??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Mikołajki w szkole

    U nas standardowo będzie to raczej paczka słodyczy bo przynajmniej dzięki temu wiem, że prezent może okazać się być trafny, a zabawką dla dziecka w tym wieku już rożnie bywa i lepiej wiedzieć czym mniej więcej się interesuje, z czego będzie zadowolone.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Mikołajki w szkole

      Może książka?!? Znam jedną nauczycielkę przedszkola, której podopieczni na każdą nadarzającą się okazję dostawali książeczki i jak ona uważam, że to jest dobre, by w maluchach rozbudzać chęć czytania i obcowania z książką.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Mikołajki w szkole

        Ja także uważam, że książka jest super pomysłem albo jakaś miłą gra czy puzzle. Ja bardzo lubię zestawy z serii CzuCzu, są w fajnych cenach-szczególnie na internecie i zestawy są przystosowzane dla różnych grup wiekowych

        Skomentuj


          #49
          Odp: Mikołajki w szkole

          Za słodyczami to nie za bardzo zresztą teraz dziecko może mieć na codzień słodycze także większej niespodzianki nie będzie
          Ta gra jest fajna i dobra cena
          Ksiażeczka to też super pomysł
          Obradujemy z innymi mamami i do zgody dojść nie może Każda co innego by chciała bo pod swoje dziecko patrzy

          Skomentuj


            #50
            Odp: Mikołajki w szkole

            Jakieś niedrogie kredki świecowe, do tego książeczka z zadaniami do wypełniania plus jakiś drobiazg. Nie polecam słodyczy, bo nie każdy rodzic byłby zadowolony.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Mikołajki w szkole

              Napisane przez testolandia Pokaż wiadomość
              Jakieś niedrogie kredki świecowe, do tego książeczka z zadaniami do wypełniania plus jakiś drobiazg. Nie polecam słodyczy, bo nie każdy rodzic byłby zadowolony.
              zgadzam się i wysuwam takie propozycje Bo i zabawki każde dziecko ma różne przeróżne Słodycze jak już pisałam też są na porządku dziennym -kiedy chce moze mieć a inne mamy wolą jednak jakieś zabawki i nadal trwa dyskusja ...

              Skomentuj


                #52
                Odp: Mikołajki w szkole

                jakiegoś symbolicznego mikołaja można dorzucić - jako symbol a do tego jakiś mały samochodzik dla chłopaka zestaw koralików dla dziewczynki

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Co Na Mikołaja??

                  Już po mikołajkach, ale niedługo mamy święta bożego narodzenia Kupiliście już wszystkie prezenty? Ja jeszcze nie i został mi prezent dla mojej mamy, ale już upatrzyłam jej torbę plażową w tym sklepie https://www.codezero.pl/pol_m_PRODUK...UPOWE-157.html . Będzie to idealny prezent biorąc pod uwagę to, że wyjeżdza w lutym na urlop w ciepłe kraje

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Co Na Mikołaja??

                    Dla dzieci
                    klocki
                    pluszaki
                    gra edukacyjna
                    albo książka

                    Jesli szukacie jednak pomysłu dla swojej drugiej połówki, proponowałabym zajrzeć sobie na stronę megakoszulek:
                    https://www.megakoszulki.pl

                    Możecie tam zamówić dla drugiej osoby koszulkę z ciekawym napisem albo kubeczek. Na stronie zamawialam prezenty rok temu dla połowy rodziny. Wygodna szybka wysyłka ( poza tym na stronie jest kreator, tak wiec mozna coś zawsze samodzielnie zaprojektowac).

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Co Na Mikołaja??

                      może lepszym pomysłem będzie zakup czegoś plastycznego? Moim zdaniem warto zainteresować się akcesoriami do decoupage. Sama mój zestaw kupiłam w sklepie https://www.artdeku.pl/ . Bardzo fajna zabawa z tym, polecam

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X