Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Vizir kapsułki - wątek zbiorczy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Vizir kapsułki - wątek zbiorczy

    Ja natomiast od niedawna testuje kapsułki Ariel&Lenor I bardzo je chciałam polecić. Sama do tej pory używałam wyłącznie proszków. Wiele razy słyszałam, że kapsułka nie do końca się rozpuszcza. Przetestowałam i stwierdzam, że kapsułki to najlepsza rzecz na świecie. Koniec z rozsypującym się proszkiem dookoła. Wystarczy wrzucić kapsułkę do bębna i czekać na efekty. Pranie jest delikatne i świeże. A jak tylko poczułam piękny zapach prania w łazience byłam bardzo mile zaskoczona.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: kapsułki ariel i Lenor- trnd

      Kapsułki są bardzo skuteczne i sprawdzone, jedynym problemem dla mojej rodziny jest fakt, że kapsułka czasem "ucieka" z prania i wpada w gumową część pralki . Poza tym wszysto w jak najlepszym porządku tzn praniu >

      Skomentuj


        #18
        Odp: kapsułki ariel i Lenor- trnd

        polecm! POłączenie Ariel i Lenor jest idealne! Powala na kolana ,, cudownie pachnie pięknie dopiera, zmiękcza, ułatwia prasowanie, nadaje miękkosć ...

        Skomentuj


          #19
          Odp: kapsułki ariel i Lenor- trnd

          Potwierdzam skuteczność duetu Ariel i Lenor. Zapach bardzo przypadł mi do gustu. Kapsułki faktyczni ładnie dopierają nawet najbardziej brudne ubranka dzieci. Fajnie się rozpuszczają w pralce i co najważniejsze-zajmują mniej miejsca niż proszek i nie problemu ze sprzątaniem rozsypanego proszku- zawsze idealne proporcje. Serdecznie polecam.

          Skomentuj


            #20
            Odp: kapsułki ariel i Lenor- trnd

            Ja również miałam przyjemność uczestniczyć razem z trnd w testowaniu kapsułek 3 w 1 Spring Mountain i płynu Lenor Gold Orchid. I jestem z tego powodu bardzo zadowolona bo produkty w 100% spełniły moje oczekiwania.Kapsułki sprawdziły się świetnie dzięki skoncentrowanemu działaniu: piorą, usuwają plamy i nadają blask tkaninom. Te zabrudzenia, których do tej pory nie mogłam się pozbyć, poddały się i zostało po nich tylko wspomnienie . Płyn Lenor Gold Orchid również zdobył moje serce i to nie tylko pięknym zapachem ( a nasyca ubrania zapachem tak silnym jak 100 róż) ale i miękkością, świeżością i delikatnością wypranych w nim ubrań. Ponieważ lubię eksperymentować z przyjemnością wypróbuję również inne linie i warianty zapachowe płynu Lenor.

            Skomentuj


              #21
              Odp: kapsułki ariel i Lenor- trnd

              Polecam wszystkim :-)

              Skomentuj


                #22
                Odp: kapsułki ariel i Lenor- trnd

                są dobre, ale akurat jeżeli chodzi o kapsułki to mało jest firm, których w tym wypadku produkty są słabe.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Kapsułki Vizir Go Pods

                  Witam chciałabym pochwalić się iż zostałam Ambasadorką Projektu Vizir Go Pods.Zdażyłam je już wypróbować piorąc odzież wszystkich domowników w tym także mojej 8 miesięcznej córci.
                  Testuję kapsułki o zapachu Alpine Fresh ,sąone świetną alternatywą dla proszku do prania.Są naprawdę skuteczne ,dobrze dopierają zarówno kolor jak i biel,zajmują mało miejsca,nie ma potrzeby dozowania,mycia pojemnika na proszek ,bardzo ładnie pachną,ja jestem zachwycona.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Kapsułki Vizir Go Pods

                    Przykro mi, ale nie jestem w stanie w tym obszarze tematycznym pomóc...
                    Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Kapsułki Vizir Go Pods

                      Kiedyś o nich w sumie słyszałam, ale to kilka late temu.. teraz jakby w ogóle ich nie było. Szukałam na róznych półkach i cisza

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: kapsułki ariel i Lenor- trnd

                        Napisane przez maldan Pokaż wiadomość
                        Potwierdzam skuteczność duetu Ariel i Lenor. Zapach bardzo przypadł mi do gustu. Kapsułki faktyczni ładnie dopierają nawet najbardziej brudne ubranka dzieci. Fajnie się rozpuszczają w pralce i co najważniejsze-zajmują mniej miejsca niż proszek i nie problemu ze sprzątaniem rozsypanego proszku- zawsze idealne proporcje. Serdecznie polecam.
                        potwierdzam, super sprawa!
                        xxx

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X