Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sok

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Sok

    Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
    U nas soki są robione przez babcię latem. Później dostajemy buteleczki. I pijemy rozrobione z wodą. Najbardziej lubimy soczek z malinek!
    Z malin pyszny,m zarówno do picia jak i dodatek do kaszki manny, ryżu czy budyniu. My taeż takie soczki mamy, ale nie do babci tylko same zaprawiamy( to jest ta zaleta mieszkania na wsi)

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Sok

      Najlepiej wlasnie zrobic sok samemu w domu, a jeszcze jak ma sie swoje owoce czy warzywa to juz w ogole jest super. Staram sie wlasnie sama robic sok, czy kompot, ale czasem zdarza mi sie kupic gotowy. Tak czy inaczej zawsze rozrobiony z woda.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Sok

        Ja swojemu synkowi robię sok gruszkowy. Trę gruszkę do dania, a soku z niej jest tyle, że jak dodam wody to ma z pół litra soku i wiem co tam jest, i wiem że zdrowe. No i tanio, bo to tylko koszt jednej gruszki

        Skomentuj


          #34
          Odp: Sok

          My sami robimy soki. Kupiliśmy w zeszłym roku sokowirówkę i od tamtej pory mamy świeże koktajle, soki i musy owocowe. Bardzo polecam . My (dorośli) najbardziej lubimy koktajl z jabłka, grapefruita i chilli, ale dla dzieci to zbyt pikantne, one dostają wersje bez przypraw.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Sok

            Ja bym ten temat zostawił specjaliście. Moim zdaniem w ten sposób można sobie wielu problemów oszczędzić
            Kiedy człowiek zagubi się w takim gąszczu spraw, czasami zajmuje mu dłuższą chwilę, nim uświadomi sobie, że się zgubił.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Sok

              Robienie soków nie jest wcale trudne i na pewno sobie z tym poradzisz Co prawda żeby zacząć robić zdrowe soki trzeba na początku zainwestować w dobry sprzęt ale na prawdę warto. Są wyciskarki dobrej jakości i nie kosztują kokosów. Sama w poszukiwaniach przerobiłam mnóstwo różnych firm i kiedy znalazłam firmę MUKE od razu wiedziałam, że to jest to. Wygląda bardzo ładnie, można ją szybko schować do szafki jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca na blacie i dobrze radzi sobie z twardymi i włóknistymi składnikami soków. No po prostu cudo za stosunkowo niewielkie pieniądze. Własnoręcznie robione soki wcale nie są straszne

              Skomentuj


                #37
                Odp: Sok

                My dwa- trzy razy w tygodniu samodzielnie wyciskamy soki z owoców i warzyw. Są one przepyszne! I tak przynajmniej moje dzieci chętnie spożywają owoce lub warzywa

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Sok

                  Nie mam wyciskarki, ani miejsca na nią, soki kupuję w sklepie, ale wybieram takie bez dodatku cukru, np. Kubuś 100%, jabłko, multiwitamina, albo rózne marchewkowe.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Sok

                    My też nie mamy miejsca, ale syn chętnie soki pije, niestety kupne. Również szukam takich z dobrym składem.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Sok

                      Mój narzeczony kupił niedawno podobno najlepszą na świecie wyciskarkę wolnoobrotową i wszyscy pijemy soki. Mała również, nawet te warzywne To zupełnie inna bajka niż sokowirówka. Liczę na to, że posłuży nam na lata.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Sok

                        Napisane przez KatarzynkaM Pokaż wiadomość
                        Nie mam wyciskarki, ani miejsca na nią, soki kupuję w sklepie, ale wybieram takie bez dodatku cukru, np. Kubuś 100%, jabłko, multiwitamina, albo rózne marchewkowe.
                        One niestety i tak mają w rzeczywistości tragiczny skład :/ No i są pasteryzowane. Już lepiej kupować jednodniowe.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X