Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki proszek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Od dzisiaj w sklepie polo market jest promocja na prodzek Dzidziuś, kosztuje 14.99 za 3 kg i jest szampon Dzidziuś gratis, to duża promocja, a jeśli chodzi o proszek to od jakiegoś czasu używam i śmiało mogę stwierdzić, że jest bardzo sobry i porównując o wiele lepiej pierze od proszku jelp, a jeśli chodzi o lovela to nie ma żadnej różnicy, tylko w cenie. :Pozdrawiam


    http://www.wielgusiatko.naszedzieci.net
    Karolek 27.04.2008r. ma już 11 miesięcy
    16 stycznia 2009r. Karolek nauczył się raczkować
    27 stycznia 2009r. Karolek powiedział pierwsze słowo "TATA"
    20 luty 2009r. Karolek pierwszy raz sam stanął :)
    20 luty 2009r. Karolek zrobił pierwszy kroczek :)

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      lovela

      Ja używam mleczka Lovela.Niestety nie dopiera wszystkich plam

      Skomentuj


        #48
        ja napoczatku pralm prosziem jelp pozniej zmienilam na lovele porazka i wrocilam na stare smieci a teraz stosuje persil dla alergikow oraz do bialych ubran uzywam ariela i jestem zadowolona mala nie am uczulenia cale szczescie i ladnie pachnie nie musze uzywc plynow do plukania bo nie sa wskazane dla dzieci do 3 roku zycia nawet jelpa czy loveli moja alergolog tak powiedziala ze nie powinno sie stosowac

        Skomentuj


          #49
          Używałam lowella i płyn do płukania lenor biały specjalny małym dzieciom, uzywalam do 5 miesiaca, az wkoncu mysle sobie dosc. Teraz uzywam taki w czym piore swoje ubrania i plyn tez a moja corka nie ma zadnych wypryskow.

          Skomentuj


            #50
            A ja uzywalam bobasika i był ok chociaz chcialam zmienic na Lovele ale synek dostal uczulenia wiec zmienilam na Vizir Sensitive i tez mu nic po nim nie jest.

            Skomentuj


              #51
              Dziewczyny chce zaczac prac ciuszki malego w "doroslym"proszku a konkretnie plynie (persil).Ten przeznaczony da niemowlat slabo dopiera plamy a poza tym wydaje mi sie ze kolory bledna ,problem w tym ze nie wiem czy malemu to nie zaszkodzi...nigdy na nic nie mial alergii ale nie jestem pewna,moze lepiej jeszcze z ta zmiana poczekac?

              Skomentuj


                #52
                Poldek duzy chlop juz Jak nie sprawdzisz to sie nie przekonasz Wez wypierz jeden ciuszek recznie w tym plynie i zobacz jak maly zareaguje skoro sie boisz.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Dzieki Goplana chyba najlepiej zrobic tak jak mowisz Ja sie wciaz nad wieloma rzeczami zastanawiam bo mi sie wydaje ze mam malutka dzidziunie w domu ...

                  Skomentuj


                    #54
                    Ja używam od początku z Loveli proszek, mleczko do prania i płyn do płukania. Jestem zadowolona, ubranka mają delikatny zapach o ile używa się proszku i mleczka do kolorów.

                    Skomentuj


                      #55
                      My używaliśmy Loveli do ukończenia roku naszych chłopców, ale szczerze powiem, ze może bezpieczny dla dziecka ale marnie odpiera plamy.

                      Teraz piorę wszystko w Persilu

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Napisane przez jaka_ja Pokaż wiadomość
                        Jaki proszek jest wg Was najlepszy do prania dziecięcych ubranek?
                        Pierwsze prania przez ok 3,5 m-ce zrobilam w Loveli, pozniej kolejne juz w Vizir'ze Sensitiv na przemian z proszkiem Dzidziuś dopiera się b. dobrze po namoczeniu przed praniem rzeczy.

                        Skomentuj


                          #57
                          ja również piore w proszku Lovela, ale wczesniej namaczam w plynie Ariel. Od czasu do czasu prałam w Vizirze i nie zauwazyłam u dziecka wysypki czy jakiegokolwiek innego uczulenia

                          Skomentuj


                            #58
                            Ja od początku prałam ubranka synka w proszku Jelp ale dosyć szybko przeszłam na Vizir Sensitiv i teraz piorę ubrania całej rodzinki razem.


                            Skomentuj


                              #59
                              Witam! Przy wyborze proszku, a przede wszystkim jej zmianie ważne jest czy nasze dziecko jest uczulune. Moje maleństwo ma 6 msc, od poczatku piorę w proszku lovelli, uzywając tej samej firmy płyn do płukania.Uważam, że jsą to produkty idealne. Postanowiłam ostatnio użyć płynu do płukania mojego (Silan AromaTherapy) niestety na skórze pojawiły się plamki uczuleniowe. być może za wcześnie chciałam wprowadzić zmiany.już wiem, ze to może uczulać, takze przestrzegam.
                              Polecam produkty loveli

                              Skomentuj


                                #60
                                Jesli chcemy prac w "doroslym" proszku czy plukac w takowym plynie najlepiej wybierac te Sensitive .

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X