Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nauka spania w swoim łóżeczku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Nauka spania w swoim łóżeczku

    U nas już 3 miesiące 3 latek spał sam, a teraz znowu jest protest i chce z nami. Już nie walczę, poczekam bo mam nadzieję, że odwidzi mu się.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Nauka spania w swoim łóżeczku

      Ja poczatkowo kladlam sie z synkiem az zasnie potem szlam do sypialni. W pewnym momencie kładł się synek sam fakt parę razy przybiegal do sypialni a ja odprowadzalam go zniwu do pokoju u kladlam aż w końcu przyzwyczail sie

      Skomentuj


        Odp: Nauka spania w swoim łóżeczku

        U nas synek ładnie sam zasypiał w łóżeczku ale też miał rózńe etapy jak już chodził i sam wychodził z łóżeczka to przychodziłdo nas i chciał zasypiać w naszej sypialni i go przenosiliśmy.

        Skomentuj


          Odp: Nauka spania w swoim łóżeczku

          My czytamy bajki na dobranoc, synek wie, że ma swoje łózko i z nami się nie śpi. Nigdy nie spał z nami, może dlatego nie mamy kłopotów.

          Skomentuj


            Odp: Nauka spania w swoim łóżeczku

            Napisane przez testolandia Pokaż wiadomość
            My czytamy bajki na dobranoc, synek wie, że ma swoje łózko i z nami się nie śpi. Nigdy nie spał z nami, może dlatego nie mamy kłopotów.
            Bo to pierwszy krok właśnie nie przyzwyczajać. Bajki na dobranoc, kołysanki i czuwać przy malcu dopóki nie zaśnie, trzymając za rączkę. Z czasem się nauczy.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X