Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nauka spania w swoim łóżeczku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    moja córa jest kompana o 18 butla mleka i do łózia. Kiwa się na boki całym ciałem dopuki nie zaśnie. Jak byłam z nia w Prokocimiu to mówił neurolog że to są nieprawidłowe ruchy rozwojowe ale nie pozwolił mi jej przeszkadzoć w tym. To ją uspokaja. Pozdrawiam.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      cześć

      Fajnie,że tak tłumnie tu przybywacie.Mam nadzieję,że będzie nam razem wspaniale.Nie było mnie tu jakiś czas ale stęskniłam się za wami i wracam.Widzę trochę nowych mam.Mam nadzieję że się poznamy i zaprzyjaźnimy.Pozdrawiam was serdecznie.A moja mała ma 13 miesięcy i w dzień usypia bez problemów a wieczorem po kąpieli mleko i wyciszamy ją w ciemnym pokoju i zasypia albo na rękach albo obok nas na łóżku ale potem przekładamy ja do jej łóżeczka i śpi całe noce budzac się o 8
      http://suwaczki.maluchy.pl/li-18980.png

      Skomentuj


        #18
        Cześć, moja mała ma 2 miesiące i przynajmniej z zasypianiem nie było nigdy problemu. Kładziemy ją kiedy jest zmęczona po zabawie lub wieczorem i sama w łóżeczku zasypia, czasem włączam muzyczkę z karuzeli. Pozdrawiam

        Skomentuj


          #19
          Napisane przez kitty249 Pokaż wiadomość
          Mój mały ma 3 miesiące i do tej pory musze go najpierw ukołsać na rękach i puszczać tą piosenkę z dzieciństwa "...kulfon kulfon co z ciebie wyrośnie itd.."
          Podoba mi się! Nigdy bym nie wpadła na to, że kulfon ma taki wpływ na dzieci usypiający, ale jak widać każda metoda dobra!

          Skomentuj


            #20
            usypianie 2 latka

            Dziewczyny jak długo usypiacie wasze 2 latki wieczorem i czy wogóle usypiacie? Kiedy dziecko powinno samo usypiać? Jak jest u was? Ja przyznam się że usypiam jeszcze małego ale pomału mnie to męczy bo czasami zaśnie w ciągu 10 minut a czasami leżę z nim godzinę i jestem cała nabuzowana co przelewa się wieczorem na męża


            Skomentuj


              #21
              Sczerze mówiąc, ja nie wyobrażam sobie, rzeby mój synek poszedł spać bez mojej obecności, to chyba niemożliwe

              Skomentuj


                #22


                Moje dzieci w wieku 2 lat oczekiwaly jeszcze asysty doroslego. Trzeba bylo je przytulac, dawac reke, etc. Przy czym mniej wiecej od 2,5 roku zasypialy same.
                Jesli Cie to meczy to sprobuj po czytaniu, poprzytulac a pozniej wychodzic. Za ktoryms razem sie uda)
                pozdrawiam,
                D

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23

                  Kalina ma prawie dwa latka nie ma możliwości żeby zasnęła sama w pokoju. Muszę leżeć i czekać aż zaśnie. Czasami trwa to dziesięć minut a dochodzi do dwóch godzin. Jak ją próbujemy zostawiać to wtedy nawet zasypia o pierwszej dopóki my się nie położymy. Cóż mam nadzieję że wyrośnie...
                  Pozdrawiam

                  Skomentuj


                    #24
                    Dzięki dziewczyny! Naprawdę mnie pocieszyłyście U mnie też raczej niemożliwe żeby mój mały zasnął sam w pokoju ale może za pare miesięcy się uda
                    Życzę Wam i sobie duuuuuuużo cierpliwości. Pozdrawiam!


                    Skomentuj


                      #25
                      Spać razem czy osobno?

                      Niedługo będę mamą i zastanawiam się czy ze względów bezpieczeństwa mamy spać razem z dzieckiem? Chodzi mi tu np o bezdechy noworodków itp
                      Bartuś 5.12.2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Jak będziesz czuła potrzebę spania razem to jak
                        najbardziej, poza tym karmienia są wygodniejsze bo nie trzeba
                        wstawać z łóżka
                        Ale nie zastanawiaj się nad tym w kontekście bezpieczeństwa tak
                        jak to robisz. Bo nie zmrużysz oka przez całe noce, a nie ma nic
                        gorszego niż zmęczona młoda mama. Tylko krok prowadzi do
                        załamania.
                        Jeśli bardzo dręczą Cię te bezdechy to spraw sobie monitor oddechu.

                        Skomentuj


                          #27
                          mała spała z nami ze względu nocnych karmień, chyba nie dałabym rady jakbym miała ją po każdym karmieniu odkładać do łóżeczka, jak się unormowało, około 2 miesiąca życia to poszła do łóżeczkaobeszło się bez awantur, ale niestety ostatnio od około 2 miesięcy znowu śpi z nami (ma 8,5miesiąca), bo jak ją odłożę do łóżeczka to chce cyca co godzinę, a z nami śpi do rana...

                          Skomentuj


                            #28
                            hej!

                            Przez pierwszy miesiąc Mała spała obok łóżka naszego, ale wstawania nocne mnie wykańczały. Więc zaczęła spac z nami i spała do 8 miesiąca potem odbyła się przeprowadzka do łóżeczka. Teraz już nawet nie chce spać z nami.
                            Pamiętaj aby nie dać się zwariować w sprawdzaniu oddechu. Coleen ma rację zmęczona mama do niczego sie nie nadaje.
                            Pozdrowionka

                            Skomentuj


                              #29


                              Ja spalam z dziecmi dopoki je karmilam piersia
                              Rob tak jak Ci wygodnie
                              D

                              Skomentuj


                                #30
                                Ja śpię z moją córeczką Najważniejsze do wygoda i wysypianie się. A moja dzidzia spokojnie śpi tylko w moim łóżku.
                                Madzia - 2 grudzień 2007
                                Wiktoria - 17 wrzesień 2009

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X