Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nauka spania w swoim łóżeczku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Nauka spania w swoim łóżeczku

    czy ktoś ma może sposób jak nauczyć spać 2 letnie dziecko w swoim łóżku?
  •    
       

    #2
    Jak usypiacie dzieci

    Ja mam pytanie jak usypiacie swoje dzieci?
    http://suwaczki.maluchy.pl/li-18980.png

    Skomentuj


      #3
      sil i cierpliwosci

      Sa rozne sposoby. Mozna np. pojsc z dzieckiem do sklepu, zeby sam wybral sobie posciel do lozka w ktorej bedzie spac. Czesto to dziala, lub jakas ulubiona poduszeczka czy zabawka do ktorej sie przytuli i bedzie spal. Inni stosuja bardziej meczaca metode czyli odprowadzanie dziecka do swojego lozeczka za kazdym razem gdy z niego wyjdzie po paru nocach przyzwyczaja sie. Mozna tez posiedziec przy dziecku az zasnie, niektore mamy trzymaja za raczke a niektore po prostu siedza przy nim, by czulo sie bezpieczne. Trzeba probowac roznych sposobow moze za kolejnym razem w koncu sie uda

      Skomentuj


        #4
        Najczęściej czytam po prostu bajeczkę na dobranoc, i u nas to działa chyba najlepiej. Staram się czytać dość monotonnym głosem, pomaga w usypianiu.

        Skomentuj


          #5
          Albo puszczać kołysanki, chyba że sama znasz wiele i jeszcze je ładnie zaśpiewasz!

          Skomentuj


            #6
            Fakt, kołysanki też się sprawdzają!!!

            Skomentuj


              #7
              Mojego synka trzeba było troszke pokołysać jak był niemowlakiem a teraz ma już 1,5 roku i wystarczy dać mu troszke picia i sam usypia bez żadnego problemu w 2 minuty

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                U mojej corci wieczorem sprawdzają sie bajeczki , a w ciągu dnia kołysanki. Gdy z zasnieciem jest wiekszy problem to głaskamy naszego szkraba po glowce. Aha i obowiazkowo do spania Julcia zabiera swojego tygryska do przytulania i ssania. To taka zabaweczka, ktora nazywa się mini kocyk czy jakoś tak i dzięki niej uniknęłyśmy ssania paluszka i oduczyłam ją używać smoczka do zasypiania.
                Najszczęśliwsza mama na świecie !!!

                www.pszczolkajulka.blog.onet.pl

                Skomentuj


                  #9
                  Moj Maluch ma prawie 14 miesiecy, jeszcze niedawno zasypial przy butelce. Od kilku dni odmienilo Mu sie, odpycha butelke i po prostu przytula sie do mnie i zasypia w ciagu zaledwie kilku minut. Jestem spokojniejsza, bo przynajmniej nie martwie sie czy przypadkiem nie zachlestnie sie piciem. Powoli bede chciala uczyc Go samodzielnosci i zasypiac samemu, ale np. ze mna w pokoju obok lozeczka. Znajoma ma Synka 2miesiace starszego od mojego i On po prostu kladzie sie na swoim lozeczku i sam zasypia, ale za to ze smokiem w buzi...

                  Skomentuj


                    #10


                    Jak byli mali to zasypiali przy "cycu" i byl to cudowny okres Pozniej po czytaniu bajki trzeba bylo siedziec i dawac do potrzymania reke A teraz po przeczytaniu bajki (niestetyczas sie wydluza) zasypiaja sami)
                    pozdrawiam,
                    D

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Moja Córcia Od Początku Spała W łóżeczku Bez Bujania Poprostu Siadałam Koło Niej I Głaskałam Teraz Ma 2,8 Miesięcy Ma Własne łóżko I Jak Chce Spać Idzie I Kładzie Się Sama Syn Ma 5 Miesięcy I Ta Sama Taktyka . Sprawdza Się.

                      Skomentuj


                        #12
                        mój mały zasypia w swoim łóżeczku ... poprzedzone jest to różnymi zachciankami (mama - jeść, mama - siusiu, mama - piciu itd.) jak już się zmęczy tym chodzeniem 5 razy do łazienki to wraca na łóżko ja czytam, a on odpływa w kilka minut

                        Skomentuj


                          #13
                          Mój mały ma 3 miesiące i do tej pory musze go najpierw ukołsać na rękach i puszczać tą piosenkę z dzieciństwa "...kulfon kulfon co z ciebie wyrośnie itd.."
                          Bartuś 26.06.08
                          Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                          Skomentuj


                            #14
                            Moj syn ma 4miesiace. Zasypianie zalezy od dnia. Bywaja dni, kiedy nie zasnie bez kolysania na rekach, a sa takie, ze chce bys sam w lozeczku, i zasypia ... ale mam do Wad pytanie... Bo przed zasnieciem strasznie mocno glowka kreci, w sposob jakby mowil "nie". wiem,. ze niektore dzieci, np. uderzaja w szczebelki glowa, w ten sposob dstresowuja sie po calym dniu. To samo robi moj maluch?
                            Pozdrawiamy!

                            Skomentuj


                              #15
                              Napisane przez Mari Pokaż wiadomość
                              Moj syn ma 4miesiace. Zasypianie zalezy od dnia. Bywaja dni, kiedy nie zasnie bez kolysania na rekach, a sa takie, ze chce bys sam w lozeczku, i zasypia ... ale mam do Wad pytanie... Bo przed zasnieciem strasznie mocno glowka kreci, w sposob jakby mowil "nie". wiem,. ze niektore dzieci, np. uderzaja w szczebelki glowa, w ten sposob dstresowuja sie po calym dniu. To samo robi moj maluch?
                              On się po prostu kołysze do snu, niektóre dzieci tak mają

                              ja swoją w dzień usypiam w wózku, a wieczorem, najczęściej po cycu usypia mi albo mężowi na brzuchu również polecam kołysanki nam pomagają

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X