Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łóżeczko i materacyk

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Łóżeczko i materacyk

    A to nawet nie wiedziałam, że materac powinno się zmieniać stronami. Też mam ten koks gryka i pianka. Tak pisało, że z 3 składnikami najlepszy.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Łóżeczko i materacyk

      No tak odwracanie materaca co jakiś okres na drugą stronę, pozwala zachować na dłużej jego właściwości i przedłuża jego "żywotność". Ja zainwestowałam w materac dla dziecka, w pierwszych miesiącach gdy dziecko się jeszcze kształtuje i cały czas prawie leży powinno mieć do tego warunki http://www.caramella.pl/do_pokoju/me...ecy,p477663244

      Skomentuj


        #33
        Odp: Łóżeczko i materacyk

        My mamy dwustronny materacyk, który z każdej strony ma inna twardość. Z jednej strony jest bardziej twardy- dla młodszego bobaska, a teraz przewróciliśmy materac na drugą stronę tę bardziej elastyczną. Jesteśmy zadowoleni z takiego materacyka.
        Attached Files

        Skomentuj


          #34
          Odp: Łóżeczko i materacyk

          Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
          A to nawet nie wiedziałam, że materac powinno się zmieniać stronami. Też mam ten koks gryka i pianka. Tak pisało, że z 3 składnikami najlepszy.
          Tak taki materacyk powinno się odwrócić na drugą stronę jak dziecko ma już ok 6 miesięcy ze względu na właściwości uczulające jakie ma gryka. Najpierw układamy dziecko na warstwie kokosowej a dopiero później na gryczanej

          Skomentuj


            #35
            Odp: Łóżeczko i materacyk

            Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
            Tak taki materacyk powinno się odwrócić na drugą stronę jak dziecko ma już ok 6 miesięcy ze względu na właściwości uczulające jakie ma gryka. Najpierw układamy dziecko na warstwie kokosowej a dopiero później na gryczanej
            Oprócz tego, że kokos jest antyalergiczny to jeszcze jest bardziej twardy, zwarty i dzięki temu zapobiega tworzeniu sie odkształceń u podatnego ciałka maluszka. A gryka już bardziej masuje plecy. Tak nam tłumaczył pan od materacy, gdy kupowaliśmy nasz

            Skomentuj


              #36
              Odp: Łóżeczko i materacyk

              To prawda,my również z niego korzystaliśmy i jest naprawdę fajna opcją. Poza tym samo łóżeczko,kołyskę lub generalnie mebelki do pokoju naszego dziecka,bez problemu znajdziecie także u nas

              Skomentuj


                #37
                Odp: Łóżeczko i materacyk

                Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                Tak taki materacyk powinno się odwrócić na drugą stronę jak dziecko ma już ok 6 miesięcy ze względu na właściwości uczulające jakie ma gryka. Najpierw układamy dziecko na warstwie kokosowej a dopiero później na gryczanej
                hmmm.. u nas na gryczanej nie chciała w ogóle spać, wiec mała spała tylko na stronie kokosowej potem mając niespełna 2 latka spała już na zwykłej kanapie

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Łóżeczko i materacyk

                  Ja kupiłam córeczce zwykły materac dla małych dzieci, doradziła mi Pani w sklepie, a łóżeczko było robione na zamówienie, także jest dokładnie takie jak chciałam

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Łóżeczko i materacyk

                    Zwykłe materace nie są dobre dla maluchów. Ja córce kupiłam piankowy ale jak wyczytałam, że nie może taki być to zaczęłam szukać materacu na http://www.materacekolo24.pl/materac...-dla-noworodka Mówiłam już ślubnemu że musi kupić materac jak najszybciej ale nie wiem co z tym zrobi.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Łóżeczko i materacyk

                      Ja przy kolejnym dziecku kupiłabym łóżeczko zwykłe z Ikei drewniane, mieliśmy fajne łóżeczko w pięknym kolorze i wzorEm ale jak się okazało ze sklejki, niestety przeprowadzce nie było już takie stabilne a do tanich nie należało. Materac jest również ważny, ale jeśli dziecko będzie spało w łóżeczku, czasami rodzice kupują materace z wyższych półek a maluchy śpią z nimi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Łóżeczko i materacyk

                        My w kołysce mieliśmy materacyk gryka-kokos i do łóżeczka też taki kupiliśmy i jesteśmy zadowoleni. Nic w nich nie ma żyjącego, a są bardzo fajne. Co do łóżeczka to najpierw mieliśmy kołyskę, a teraz łóżeczko z opcją wyjmowanej barierki dzięki czemu łóżeczko przerobione zostaje na łóżko do 120 cm

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Łóżeczko i materacyk

                          A my odnowiliśmy stare łóżeczko z mojego dzieciństwa. Po odnowieniu wygląda jak nowe. Mąż dorobił bieguny i jest prawdziwe cudo.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Łóżeczko i materacyk

                            Moim zdaniem dla dziecka najodpowiedniejsze są materace piankowe - mięciutkie i wygodne dla dziecka, bo dziecko jest lekkie

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Łóżeczko i materacyk

                              Materac kokosowy – wypełniony matą z naturalnego włókna kokosowego, zwykle obszyty bawełną. Ma właściwości antybakteryjne. Dopasowuje się do kształtu sylwetki, nie odkształca się, przepuszcza powietrze lub materac lateksowy – materac wykonany z lateksu, czyli mleczka kauczukowego. Wewnątrz warstwy lateksu są pionowe kanaliki, dzięki którym materac „oddycha”. Materiał jest elastyczny, dlatego materac dopasowuje się do kształtu ciała.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Łóżeczko i materacyk

                                To prawda i przede wszystkim nie można na tym oszczędzać, ponieważ ma to istotny przekład na komfort, wygodę dla naszego dziecka podczas snu. Warto poszukać w dobrych sklepach internetowych, gdzie znajdziemy największy wybór tego typu artykułów dla dziecka.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X