Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

woda smakowa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: woda smakowa

    Moje dzieci piją czystego waterra, jest w takich samych opakowaniach jak inne wody kubusia, z dziubkiem niekapkiem.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: woda smakowa

      Ja Gabrysiowi podaje w takie upały pokruszony lód z własnej roboty sokiem z czarnej porzeczki. Zajada, aż mu się mu uszka trzęsą. Kruszę lód takim produktem potem przesypuje do miseczki i polewam wszystko tym sokiem i czekam, aż wsiąknie. I zajada łyżeczką

      Skomentuj


        Odp: woda smakowa

        Lepiej już pić zwykłe wody mineralne, albo z dodatkiem naturalnego soku. Szczególnie w gorące dni trzeba dużo pić.

        Skomentuj


          Odp: woda smakowa

          Smakowe wody w ogóle nie powinny mieć wody w nazwie. Bliżej temu do jakiegoś napoju, tyle, że bez barwników. :/
          Nawilżenie, ujędrnienie i walka ze zmarszczkami? Wypróbój Richevon https://www.odchudzamsie.pl/profil/5...oznaj-richevon

          Skomentuj


            Odp: woda smakowa

            Często soki sa mniej dosładzane niż te wody. Bo nie mają one dobrego składu. Ale ostatnio tymbark wypuścił h2owoc, bardzo dobry skład i smakowa

            Skomentuj


              Odp: woda smakowa

              Ja mojemu synowi nie daję takiej wody. To niepotrzebne kalorie, w zasadzie woda z cukrem. Wolę żeby zjadł owoc. A jak nie chce pić samej wody, to dodaje odrobinę soku pomarańczowego.
              Zdrowa żywność fitness-food.pl

              Skomentuj


                Odp: woda smakowa

                Tak jak pisze Wojtek są fajne wody smakowe, bez dodatku cukrów, barwników, konserwantów. H2owoc jest pycha

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: woda smakowa

                  Tak jak pisze Wojtek są fajne wody smakowe, bez dodatku cukrów, barwników, konserwantów. H2owoc jest pycha

                  Skomentuj


                    Odp: woda smakowa

                    Ja zdecydowanie wolę zwykłą wodę, ale ta smakowa też jest fajna od czasu do czasu. W szczególności dla dzieci. Na pewno to lepsza opcja, niż słodkie soki czy napoje gazowe. W żabce https://blix.pl/sklep/zabka/ często mają szeroki wybór wód smakowych i ogólnie napoi.

                    Skomentuj


                      Odp: woda smakowa

                      Sprawdzasz skład?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: woda smakowa

                        Ja unikam, ale i tak lepsza woda smakowa niż słodkie napoje i soki Także z dwojga złego jest ok

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X