Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pokoj dziecka czy sypialnia rodzicow?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: pokoj dziecka czy sypialnia rodzicow?

    Kiedy ma się małe mieszkanie to tak naprawdę jest tylko kwestia ustawienia łóżeczka, bo tak naprawde to pokój dziecinny jest wszędzie w pokoju gościnnym w sypialni w której nie ma miejsca na nic bo mało miejsca, wszędzie pieluszki i ubranka za to w dużym pokoju pełno zabawek które niestety zajmują sporo miejsca

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: pokoj dziecka czy sypialnia rodzicow?

      Na początku zdecydowanie warto mieć dziecko jak najblizej ale potem starać się uczyć spać u siebie bo im później tym trudniej. Wiem coś o tym i mój mąż też


      http://wyprawkowy.pl/wyprawka-dla-noworodka-7-cms

      Skomentuj


        #18
        Odp: pokoj dziecka czy sypialnia rodzicow?

        Napisane przez joannaw92 Pokaż wiadomość
        Na początku zdecydowanie warto mieć dziecko jak najblizej ale potem starać się uczyć spać u siebie bo im później tym trudniej. Wiem coś o tym i mój mąż też
        chodzi o spanie w lozeczku swoim czy w innym pokoju? mieliscie problem z oduczeniem dziecka spania z Wami w łożku czy przeniesienie dzieciatka do innego pokoju?

        Skomentuj


          #19
          Odp: pokoj dziecka czy sypialnia rodzicow?

          U nas nie było z tym problemu,ponieważ dziecko od początku spało w swoim pokoju w łóżeczku,moim zdaniem właśnie tak jest zdecydowanie najlepiej.

          Skomentuj


            #20
            Odp: pokoj dziecka czy sypialnia rodzicow?

            Moim zdanie dobrym rozwiązaniem będa tutaj lampy do pokoju dziecięcego. Czytałam gdzieś że, wybór takiej lampki przez samo dziecko znacząco pomaga mu przy zasypianiu. No chyba że urządzamy pokój dla malutkiego dzidziusia. Ale i tak takie lampki zawsze się przydają.

            Skomentuj


              #21
              Odp: pokoj dziecka czy sypialnia rodzicow?

              Oświetlenie również odgrywa bardzo ważną rolę i uważam że takie lampki fajnie się sprawdzą,nadadzą klimat w pokoju dziecka. A co do snu to wiadomo,że zdecydowanie lepiej jeżeli dziecko od początku ma swój pokój,łóżeczko w którym samodzielnie zasypia.

              Skomentuj


                #22
                Odp: pokoj dziecka czy sypialnia rodzicow?

                Ja sobie nie wyobrażam nie mieć własnej sypialni. Popatrzcie - pościel satynowa bawełniana 180 x 200. Aż żal pozbawiać się takiej wygody, więc im dłużej można sobie pozwolić na luksus własnej sypialni, tym lepiej.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: pokoj dziecka czy sypialnia rodzicow?

                  Uważam, że jak dziecko śpi z rodzicami tak do 2-3 roku zycia, to jest ok.
                  Więź się buduje, ale potem jednak trzeba postawić na własny pokój i jakąś granicę

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: pokoj dziecka czy sypialnia rodzicow?

                    Moim zdaniem już roczne dziecko powinno spać u siebie. Przecież już wiele widzi i rozumie. W sypialni powinniśmy czuć się swobodnie, to intymne miejsce.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: pokoj dziecka czy sypialnia rodzicow?

                      Gdy dziecko jest maleńkie wygodniej jest mieć łóżeczko w sypialni. I większość rodziców tak robi bo jest to praktyczne. Ja teraz robię małe przemeblowanko w sypialni i chce kupić mniejsze łóżko drewniane, żeby mieć więcej miejsca w sypialni. Bo niestety w bloku pokoje są bardzo małe i ciężko wszystko pomieścić

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: pokoj dziecka czy sypialnia rodzicow?

                        Kiedy mój pierwszy synek się urodził, nie wyobrażałam sobie, by mógł mieć pokój osobno. Nawet kiedy szlam pod prysznic zdawało mi się, że go słyszę i wychodziłam sprawdzić więc nie wyobrażałam sobie nawet nocy "bez niego" Ze względów lokalowych był z nami w pokoju prawie do trzeciego roku życia.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: pokoj dziecka czy sypialnia rodzicow?

                          Nasza córka ma łóżeczko obok naszego łóżka. Myślę, że to najwygodniejsze. Nie wyobrażam sobie latać między pokojami 2-3 razy nocą... Dzięki temu, że jest pod ręką moja pobudka sprowadza się do otwarcia jednego oka, wzięcia do ręki butli z odciągniętym pokarmem, przełożeniem ręki przez łóżku trafienia do buzi córki i zaraz obie śpimy

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: pokoj dziecka czy sypialnia rodzicow?

                            Na samym początku kącik dla synka zrobiliśmy w naszym pokoju, ale planujemy przenieść małego do pokoju dziecięcego.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: pokoj dziecka czy sypialnia rodzicow?

                              Pierwszy miesiąc łożeczko było w sypialni a później już we własnym pokoiku. Myślę, że to absolutnie wystarczy i to był dobry moment na przenosiny do swojego pokoju.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: pokoj dziecka czy sypialnia rodzicow?

                                Napisane przez Hannawodniak Pokaż wiadomość
                                Uważam, że jak dziecko śpi z rodzicami tak do 2-3 roku zycia, to jest ok.
                                Więź się buduje, ale potem jednak trzeba postawić na własny pokój i jakąś granicę

                                No oczywiście, że 2-3 lata to już jest granica, której nie należy przekraczać bo będzie problem. Sami jesteśmy na etapie przenoszenia małej do osobnego pokoju. No i szukamy dla siebie jakiegoś fajnego łóżka i ogólnie chcemy zmienić troszkę styl sypialni, bardzo podobają mi się eco sypialnie robił ktoś coś takiego u siebie bo jak widać po ofercie sklepowej styl eco zaczyna dotyczyć wszystkich aspektów życia.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X