Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sucha skóra dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Sucha skóra dziecka

    Moje dziecko ma suchą skórę, zwłasza po kąpieli. Jaki balsam zastosować według Was? Najlepszy chyba byłby taki dla alergików?
  •    
       

    #2
    Pewnie, że dla alergików jest najlepszy, bo najbezpieczniejszy. Na pewno taki bezzapachowy! Zorientuj się w firmach : SVR i Avene. Naprawdę mają dobre kosmetyki. Dostępne są tylko w aptekach. u mnie sie sprawdziły

    Skomentuj


      #3
      Tak, to dobre firmy, mają spory wybór kosmetyków. mi polecano też krem Alantan Plus, na pewno jest tani.

      Skomentuj


        #4
        napisze Ci jak co ja używam
        do kąpieli wlewam odrobine OILATUM, potem juz bobaska nie oliwkuje, suche miejsca samruje cieniutka warstwa EMOLIUM KREMEM SPECJALNYM( polecany glownie dla dziecki z AZS-atopowym zapaleniem skory)
        dianeczka

        Skomentuj


          #5
          ja polecam do kapieli BALNEUM HERMAL
          MOJA CORKA TEZ MIALA STRASZNIE SUCHA SKORE
          A PO KOPIELI UZYWAMY KREMU EMOLIUM

          Skomentuj


            #6
            Dzięki serdeczne za podpowiedzi

            Właśnie ten krem emolium mnie jakiś czas temu zaintrygował. Może faktycznie go sprawdzę.

            Skomentuj


              #7
              Moja córcia, szczególnie zimą miała strasznie suchą skórę. Wypróbowałam bardzo dużo balsamów, kremów, oliwek i nie było dużej poprawy. Dopiero kiedy kupiłam emulsję Emolium skóra zrobiła się miękka i nawilżona. I to już po kilkakrotnym zastosowaniu. Naprawdę polecam

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Zimą skóra zawsze jest w nazwijmy to "gorszej kondycji". Bo ciągle zakryta ubraniem, gorzej z wietrzeniem, mróz na dworze i kaloryfery w domu, czyli ogolnie suche powietrze jeszcze bardziej podrażnia.

                Ale Emolium jest faktycznie niezłe.

                Skomentuj


                  #9
                  Ja też miałam taki problem na samym początku. Sprawdził się Oilatum dolewany do kąpieli. Nie trzeba nawet używać oliwki.

                  Skomentuj


                    #10
                    mój synek też miał suchą skórę , ja zastosowałam OLIATUM do kąpieli , oprócz tego doktor przepisała nam taką robioną maść bardzo tłustą. Powiem szczerze , że nawet niewiem kiedy mu minęło. teraz nawlżam go po kąpieli oliwką BAMBINO , ale to tak dla zasady , bo juz nie ma takiej suchej skóry.




                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Mój synek wychodzi właśnie z AZS i używamy wspomniane wcześniej Emolium, próbowałam już emulsję, olejek do kąpieli i najbardziej jestem pod wrażeniem kremu barierowego. Sama mam też bardzo suchą skórę więc podkradam od mojego malucha kosmetyki i jestem zadowolona

                      Skomentuj


                        #12
                        A nie macie wrażenia, że ta woda w kranach zimą jest gorsza i jeszcze bardziej wysusza skórę?

                        Skomentuj


                          #13
                          ja też polecam oilatum do kąpieli teraz używamy seni care lotion do ciała myjąco-natłuszczający i uważam, że jest świetny super nawilża skórę małej, po kąpieli jest taka mięciutka nie trzeba używać balsamu i produkt ten ma dozownik z pompką, który zapewnia wygodne stosowanie
                          pozdrawiam

                          Skomentuj


                            #14
                            Aninka ja używałam i oilatum i emolium bo mają prawie takie same ceny, ale emolium znacznie bardziej mi przypadło do gustu, skóra malucha jest niesamowita
                            Truskaweczko2008 u mnie woda w kranie jest taka sama cały rok - tragiczna gdyby nie kosmetyki jakich używam do kąpania mojego synka mam wrażenie że straciłby w ogóle skórę od tej wody
                            Klaudia - mama Szymusia

                            Skomentuj


                              #15


                              Ja polecam oilatum. Dolewalam do kapieli i nie bylo suchej skory. Jelsi sucha skora zwiazana byla z alergia na cos zjedzonego to wowczas masz chlorofilowa
                              pozdrawiam,
                              D

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X