Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    [B]Ana[/B kochanadzieki za pamiec
    Milcze bo nie mam siły i czasu znów w pracy zapier... po 10-11h mam dosc, az mie sie ryczec chce
    W dodatku juz wiem czemu mnie macica bolała przez ostatni tydzień - dostałam znów @ po 17 dniach

    Wyniki mam ale nie łapie o co w nich chodzi

    FSH 5.90 mIU/ml

    faza folikularna 3,5 - 12,5
    środek cyklu 4,7 - 21,5
    faza lutealna 1,7 - 7,7
    po menopauzie 25,8 - 134,8

    LH 17.42 mIU/ml

    faza folikularna 2,4-12,6
    środek cyklu 14,0 - 95,6
    faza lutealna 1,0 - 11,4
    po menopauzie 7,7 - 58,5

    Prolaktyna 17,26 mIU/ml (norma 4,79 - 23,3)

    Jedynie prolaktyna jest jasna ze jest w normie choc w górnej granicy, ale ja wcześniej miałam tez 15 -16 mIU/ml

    testosteron 3,2 pg/ml

    owulacja 0,0 - 4,1
    menopauza 0,1 - 1,7
    tab. antykoncepcyjne 0,3 - 2,0

    Wiec chyba wyszło mi na owulke
    Dowiem sie jak do ginka pójde ...
    A przez ta france @ moja wizyta u gina sie odwlecze do 18grudnia
    MIsiek już tez ma badanka, ale nie odebrał wyników bo nie ma kiedy
    Juz mnie to wkurza, oboje zapierniczamy od rana do nocy, a dla mnie to ponad siły mam ochote pizgnac ta prac, bo juz nie wyrabiam - ale tyle szukałam roboty ze nie mam ochoty na powtórkę z rozrywki
    Ide spac bo mnie drażni wszytko i już ze zmeczenia jestem nie do zniesienie

    trzymajcie sie moje kochane, jak bedze miec wiecej czasu zajrzę i nadrobie zaległości - BUZIOLE

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Ja prawie wróciłam z całodziennego włóczenia się. u dziadków ok, tak młodego rozpuszczają, że się włos na głowie jeży, ale nic nie poradzę, że to ich oczko w głowie.
      bajtel cieszę się, że poprawiłaś sobie humorek zakupami, mnie tez sprawiają przyjemność i pozwalają się odstresować. A co do tych dziecięcych ciuszków, to mam to samo. wykupiłabym pół sklepu jak by się dało. są takie śliczne. no, ale co będę na zapas jak nic nie wiadomo. teraz to nie mogę się oderwać od wszystkich sukieneczek, falbaneczek i spódniczek, złapałam fioła i już bym je kupiła. jeszcze fasolki nie ma, jeszcze nie wiadomo kiedy będzie i co będzie, a ja już tak marzę o córeczce.z resztą jak będzie drugi chłopak to się nie obrażę
      edzia biedactwo moje,wykończysz się w tej pracy. tak się chyba nie da. przemyśl mocno pomysł zmiany pracy i może rozglądnij się, bo z tego co mówisz to istny koszmar. nie dziwię się, że ani siły, ani humoru nie masz.
      ada jest tak jak piszą kobietki, po @ będzie kolejna szansa. no trudno, nic na te nasze niepowodzenia nie poradzimy. po ostatnim wydarzeniu też wdawało mi się, że to koniec, że nic na mnie już dobrego nie czeka, byłam wściekła, rozżalona i przygnębiona, ale teraz kiedy znów jestem w momencie intensywnego pracowania, jest już dobrze, bo wiem, że jakieś tam szanse zawsze mam.ty kolejną dostaniesz niebawem! Ściskam cię mocno i nie bojała
      ana rodzinną imprezkę przeżyłam w niedz. i jeszcze jakoś żyję, da się przeżyć. na komenty nie zwracaj uwagi. choć ja złapałam małego bulwersa jak mi teściowa co chwilę małego podrzucała na ręce, żebym się to nim zaraziła i zechciała takiego. szkoda, że nie jest w stanie pojąć jak ja tego pragnę!
      agaTko w takim razie 3mam kciuki w pt. ja jutro wieczorem spróbuję, bo coś ostatnio nie rozgryzam swojego ciała. Śluzu znowu ni ma, a zaczyna kłóć w podbrzuszu no i cyce też zaczynają wkraczać do akcji. a to oznaka zbliżającego się u mnie meritum sprawy

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        Edzia jak na moje oko to hormony masz super. Z tego co mi wiedomo. A cha pamietaj w którym dniu cyklu je robiłas bo mnie lekarka o to pytała bo to bardzo wazne. Ja robiłam jeszcze FSH I LH miedzy 2-4 dniem cyklu i hormony w czasie owu, a potem przed @.
        Ana nie rozumiem twojego lekarza-dlaczego nie chce ci badan zrobic, przecierz jak jest wszystko dobrze to to nic nie szkodzi a jak jest cos nie tak to szybciutko to naprawic mozna i nie marnowac czasu. Idz do niego porozmawiaj jeszcze a jak nic nie wskurasz to pomysl nad innym-bo naprawde jesli chcesz to on ci powinnien na reke isc.

        Scaarlet ja tez uwielbiam robic zakupy dla dzieciotek w szczególnaci bo one ciesza sie tak ze szczerego serca ze wszystkiego. Mam dzwie sliczne bratanice i jak tylko cos na nie zobacze to od razu kupuje

        Ada nie przejmuj sie naprawde-mysl pozytywnie jak nie teraz to potem-napewno sie uda ani sie nie obejrzysz.

        Gosiu ja tez tak mam-ni z gruszki ni z pietruszki i kłótnia gotowa. Niekiedy mysle ze faceci tez @ niekiedy maja bo sie tak zachowuja jak przed i w trakcie normalnie pogadac z nimi nie idzie.


        Buziole dziewczyny


        Uważam za szczęśliwego tego,
        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
        ale podziwiam i szanuję tego,
        który szczęcie stworzył sobie sam,
        który stworzył je silną wola i energią.
        Hippolyte Taine

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Ana cóż za bojowe nastawienie!! mam nadzieję że wytrzymałaś jakoś imprezkę.

          ada strasznie mi przykro ale jak już koleżanka napisała @ minie i zaczną się znów "dobre" dni. Głowa do góry! Ja też w zeszłym miesiącu się rozczarowałam ale cóż. Może dostaniesz prezencik na święta nigdy nic nie wiadomo

          edzia ahh ten język "biologiczny"... rzeczywiście ja też nic z tego nie rozumiem.

          A u mnie jakoś powoli nawet ok. I ztego co wynika zaczynają mi się dni płodne


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Witam wszystkie staraczki.Ja mam 38lat(wiem,że jestem stara),mam dwie córy(jedna ma 18 a druga15 lat).I tak nas wzięło na stare lata,żeby mieć taką malutką pociechę w domku,że aż szkoda gadać.Staramy się dopiero dwa miesiące,już miałam nadzieję(bo 3 dni mi się spóźnił) i dzisiaj w nocy dostałam @.Zła jestem bo nie mam zbytnio czasu ze względu na wiek.Moja rodzinka już od trzech lat mnie namawiała na dzidzię ale nie chciałam,a teraz jak się zdecydowałam to się nie udaje Wiem,że jeszcze nic straconego,może następnym razem.Ale ten następny raz musi poczekać do stycznia bo mąż za granicą,wróci na święta będzie miesiąc w domku,może wtedy....

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Hej!
              Ja powoli już też padam...
              Jutro w miarę zapowiada się krótki dzień w pracy,mam nadzieję,że odpocznę i nabiorę sił,bo w czw-pt zostałam oddelegowana na szkolenie od 8-17 masaaaaaakraaaa.....A mówią,że nauczyciele mają dobrze,bo tylko 18h w tyg...
              " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Chyba przyjdzie mi czekać na wnuki.Przestałam brać kwas foliowy bo i po co

                Skomentuj

                •    
                     

                  Ana, Scaarlett, Oczekujaca, Angel dzięki dziewczyny. Już mi trochę lepiej. Najgorzej było rano. Dziś niestety mam taki dzień, że nic mi się nie udaje-a zaczęło się od @ i tak przez cały dzień coś mi się przytrafia niedobrego Na szczęście już koniec tego pechowego dnia. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej.
                  Edzia z tych wyników wydaje mi się, że byłaś w okolicach owulki i że wszystkie hormony masz w normie. Ale najlepiej poczekać, aż lekarz wszystko wyjaśni
                  Pozdrowienia dla wszystkich





                  http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Witam nową staraczkę! głowa i nosek do góry, jeszcze będzie dobrze

                    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Edzia, wyniki są prawidłowe jak na moje oko. Oczekująca ma racje, ważne, kiedy je robilas (w jakim dniu cyklu), Ja prolaktynę miałam 8.1, a FSH 4.5 w 9dc. A robilas tarczycę i estradiol? Ja zrobiłam sobie sama estradiol ( ale nie w tych dniach cyklu, co trzeba, choc na tej podstawie gin.też odczytał )i wyszło,że mam go za malo w 10dc Radzę Ci zrób to i tarczycę. I nie martw się, nie denerwuj, a te prace to... (tu chcę być kulturalna) Szukaj czegoś, bo szkoda Twego zdrowia Oczekująca, mówiłam mu,że chcę, a On na to,że nie ma podstaw do takich badań, bo robi sie je po roku starań:/ Zapisałam się do niego na 7grudnia i zobaczymy czy się zgodzi. Jak nie-do widzenia. Angel to do roboty POWODZENIA!Imprezę rodzinną przeżyłam i na szczęscie bez komentarzy się obyło. A ja dziś dla poprawy humorku sweterek sobie kupiłam hehe A co-należy mi się hehe Kathrina, świete słowa!! Jak ja to rozumiem. Ciągle coś sprawdzam w domu, rady, zebrania, szkolenia i inne pierdoły! Solidaryzuje się z Tobą. Choć uwielbiam tę pracę... Agatko, jak się poddasz, to nic z tego. Miej pozytywne nastawienie, ale nie myśl ciągle (podobno pomaga), a będzie ok. Ale się rozpisałam hehe Ok.Trzymajcie się WSZYSTKIE. Fajnie tak do kogoś naskrobać! Pozdrowionka dziewczynki

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Agata-witam cie serdecznie w naszym gronie. Absolutnie nie jestes stara( znam dziewczyny które zaczeły sie starac o pierwsz dzidzie w wieku 35 lat-i sa szczesliwimy mamami i to nie jednego szczescia takze głowa i uszy do góry ).Dwa miesiace to króciutko-takze niczym sie nie martw a kwas foliowy lepiej bierz albo jakis zestaw wit z kwasem bo to zawsze lepiej. Nigdy nie wiesz-takie małe słoneczko moze przyjsc w jak najmniej oczekiwanym momecie i przewaznie tak sie dzieje. czego ci zycze

                        Kaathrina widze ze ty ciezko pracujesz-nie przepracowuj sie tylko uwazaj na siebie

                        Angel no to do dzieła-zołniezyki do boju walczyc hahahahahahahhaa

                        U mnie prawie koniec @ takze to bedzie pierwszy cykl po laparo, no ale tak jak móiłam nic nie licze-co ma byc to bedzie po prostu. Wszystko w rekach boga.

                        dobrej nocki zycze


                        Uważam za szczęśliwego tego,
                        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                        ale podziwiam i szanuję tego,
                        który szczęcie stworzył sobie sam,
                        który stworzył je silną wola i energią.
                        Hippolyte Taine

                        Skomentuj


                          Ana 7 to juz nie długo. Porozmawiaj z nim tak jak mówisz. Nie rozumiem dlaczego ci lekarze tyle kaza nam czekac. Przeciez nic tym sobie nie szkodzimy.Tak tylko myslisz czy aby na pewno jest wszystko dobrze? a jak masz to na papierze to wiesz ze niczym nie musisz sie martwic i tyle. A jak cos jest nie tak to mozna szybciej zaczac działac.


                          Uważam za szczęśliwego tego,
                          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                          ale podziwiam i szanuję tego,
                          który szczęcie stworzył sobie sam,
                          który stworzył je silną wola i energią.
                          Hippolyte Taine

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Witam moją imeniczke, Agatko nie przejmuj sie, moja ciocia urodziła dziecko jak miało dobrze po 40-stce więc ty możesz mieć jeszcze dwójkę dzieci albo więcej...a co do kwasu foliowego to ja biorę od miesiąca i tez myślę że powinnaś brać koniecznie!
                            Ada- nie martw się , pamiętaj że co miesiąc jest kolejna szansa.
                            Edzia-niestety nie znam się na wynikach, dla mnie to czarna magia, najlepiej Ci lekarz powie. Angel- życzę powodzenia, mi też się zbliżają płodne dni więc może razem za fasolkujemy.
                            Wszystkie dziewczynki mocno ściskam
                            Last edited by agatakul; 02-12-2009, 08:59.


                            Skomentuj


                              wiek a ciąża!

                              Witam dziewczynki,dziś mam lepszy humorek chociaż deszcz za oknem
                              WITAM SZCZEGÓLNIE AGATKĘ.Dziewczyno jak się ogromnie cieszę że jesteś wśród nas ja też jestem w podobnym wieku i się staram.
                              Dziewczyny podtrzymują mnie na duchu,są cudowne a ja wierzę że się uda.
                              Przeczytaj sobie moje wypowiedzi a poznamy się lepiej.

                              Skomentuj


                                Witam Cię również serdecznie Agatko.
                                Piszę z pracy, zaglądam co jakiś czas na forum żeby być na bieżąco U mnie już pierwsze oznaki @, więc jutro się chyba zacznie. W tym miesiącu spokój bo nie było przytulanek. Może w grudniu uda się nam spotkać w "te" dni i coś zwojujemy
                                Agatko czekam na wynik Twojego teściku jestem ciekawa co wyjdzie, sama nigdy nie robiłam ich.
                                Bajtel wiek nie jest ważny, ważne jest to na ile lat się czujemy, wszystko zależy od psychiki. Będzie dobrze.
                                Pozdrawiam całą reszte staraczek: Edzie, Oczekującą, Scarlet, Ade, Ane, Enojczyka, Maluszka, Kathrine, Katye i pozostałe dziewuszki których nie wymieniłam :*


                                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X