Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zwierzęta przy dziecku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: zwierzęta przy dziecku

    ja mam trzy koty w domu i nie wyobrażam sobie nagle się ich pozbyć bo oczekuję dziecka. Nie ma mowy, w ogóle.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: zwierzęta przy dziecku

      szczerze mówiąc ja bym się bała bo to jednak jest kot i może podrapać

      Skomentuj


        Odp: zwierzęta przy dziecku

        A tam, zwierzęta zawsze chowały się z dziećmi i jakoś nikt nigdy nie robił z tego problemu

        Skomentuj


          Odp: zwierzęta przy dziecku

          ogólnie powiem wam dziewczyny że zwierzęta przy dziecku u mnie były zawsze na nie ze względu na pozostawianie sierści.dziecko raczkujące po podłodze przy okazji zbierające tony sierści i wyobraźcie sobie jak często musiałam biegać z odkurzaczem. przy okazji moge wam polecić odkurzacz centralny ponieważ akurat on rozwiązał moje problemy z wiecznym bieganiem i odkurzaniem a zwięrzątko pozostało z nami centralne-odkurzacze.net
          Last edited by disne; 01-07-2020, 14:19. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: zwierzęta przy dziecku

            A jaką rasę psów uważacie za najbardziej przyjazną dla dzieci? Ja tutaj royalcanin.pl/pies/rasy-psow/golden-retriever czytam sobie o rasie golden retriever. Wszędzie piszą, ze to super spokojna rasa, dobra dla dzieci. Zgadzacie się z tym? Ma ktoś z Was pieska tej rasy w domu?
            Last edited by disne; 01-07-2020, 14:28. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: zwierzęta przy dziecku

              Moje dziecko wychowywało się z kotką, Świetnie się dogadywali. Kotka na początku wogóle nie zwracała uwagi na brzdąca, ale później bardzo lubiła spać obok maluszka.

              Skomentuj


                Odp: zwierzęta przy dziecku

                Ktoś, kto wymyślił szkodliwość zwierząt przy dziecku po prostu ich nie lubi. Nie bez powodu istnieje dogo czy felinoterapia. Zwierzęta jak najbardziej są potrzebne w prawidłowym rozwoju malucha Ale o nie też trzeba dbać. Nie tak, że jak tylko pojawi się dziecko, to pies czy kot ledwie dostanie jeść. Naszym podopiecznym niczego nie brakuje. Dla małego psa kupiliśmy niedawno taką budę: w dogplus.eu/pl/legowisko/291-buda-czarna-w-lapki
                Last edited by disne; 01-07-2020, 14:14. Powód: link

                Skomentuj

                       
                Working...
                X