Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kąpiele a Basen ??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kąpiele a Basen ??

    Witam. Mam pytanie. wiadomo że w pierwszym trymeście nie zaleca się długich kąpieli i w gorącej wodzie jeśli ktoś lubi. a co z chodzeniem na basen ?? Czy lepiej poczekać do II trymesrtu ??
  •    
       

    #2
    Odp: Kąpiele a Basen ??

    co wy na ten temat sądzicie ?? miała któraś takie obawy przed basenem ?? chodzi mi tylko o ciąże które nie są zagrożone.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Kąpiele a Basen ??

      Radziłabym ostrożnie z basenem w ciąży, no chyba, że masz zaufanie do jakiegoś - wiesz, że jest czysty i nie zarazisz się żadnym świństwem. Grzybica w ciąży jest niebezpieczna i trzeba pamiętać, że jest ograniczenie co do stosowania leków w razie ewentualnej infekcji.
      Przyznam, że chciałam chodzić na basen w ciąży ale jak sobie pomyslałam o tym syfie na basenach to zrezygnowałam.
      Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







      Skomentuj


        #4
        Odp: Kąpiele a Basen ??

        ruch w wodzie jest zalecany kobietom w ciąży bo to bardzo odciąża kręgosłup, ale przyznam ze jeśli nie ma się sprawdzonego basenu to można mieć obiekcje.Ja w ciąży byłam kilka razy na basenie.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Kąpiele a Basen ??

          ja czekałam do drugiego trymestru z basenem, nawet prysznic brałam zimniejszy niż zwykle, pierwszy trymestr to ciężka sprawa ciągły stres że coś się stanie z dzieckiem.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Kąpiele a Basen ??

            Ja pytałam swojego lekarza co on sądzi na temat chodzenia na basen w ciąży, powiedział mi, że to bardzo dobrze robi dla kobiet zwłaszcza na ich kręgosłup który w ciąży jest znacznie przeciążony. Zwrócił mi jednak uwagę na to abym wybierała tylko sprawdzone miejsca, aby nie było ryzyka zarażenia się czymś niepożądanym.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Kąpiele a Basen ??

              Ja w ciąży bym sobie darowała, żeby nie dopadła Cię jakaś kurzajka czy coś. Po co Ci takie problemy w ciąży?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Kąpiele a Basen ??

                Mi lekarz nie zabraniał kąpieli w basenie. Wręcz przeciwnie wszyscy namawiali, że basen pomaga. Jeżeli chodzi o kąpiele długie w domu to też tylko warunek był taki, zeby nie były one w bardzo gorącej wodzie.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X