Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Viburcol - czopki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Mi pomogły przy bolesnym zabkowaniu .wyciszały małego i działały przeciwbólowona pewno sa bezpieczne
    Sylwia 9 latek
    Damianek 17 m-cy


    02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      wedding dresses wholsaler

      supply wedding dress, wedding gowns, wholesale wedding dresses,wedding dresses,wedding dress,please cancle the information, if our information not good.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Viburcol - czopki

        czopki viburcol stosowąłam moja siostra, ja za jej namową również zaopatrzyłam sie w nie, tak na wszelki, i ostatnio okazały sie wybawieniem kiedy malego dopadła bardzo bolecna kolka

        Skomentuj


          #19
          Odp: Viburcol - czopki

          Ja przekonalam się do Viburcolu po tym, jak powiedziala mi o nim pediatra. Mój maluch raczej nie miewał kolek za to jak wyrzynały mu się ząbki, to był istny horror - płacz, marudzenie, wrzaski i piski, słowem koszmar i dla mnie, dla męża, oraz rzecz jasna dla Filipka.
          Koniec końców został mi przepisany Viburcol i okazało się, że dziala i to bardzo dobrze działa. Jako, że są to czopki, to szybko rozpoczynają swoje działanie, a to bardzo ważne.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Viburcol - czopki

            Witam,od 3 miesiąca można stosować nuroffen w czopkach,jest rewelacyjny,bardzo szybko działa.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Viburcol - czopki

              A czy nurofen to nie jest zbyt silny lek? Jakoś sceptycznie podchodzę do tych wszystkich środków p.bólowych, bo wydaje mi się, że szkodzą one maluchowi na wątrobę i żołądek.
              Może lepiej przy delikatnych kolkach stosować herbatę z kopru, z kolei przy mocniejszych czopki viburcol o których już wspominałam? Nurofen to chyba lepiej zostawić sobie np. gdy maluch będzie miał gorączkę.....

              Skomentuj


                #22
                Odp: Viburcol - czopki

                nasz pediatra powiedział że przy silnych atakach kolki, wzdęć mozna podać Nurofen owszem, ale nie notorycznie - u nas na szczęście przez 2,5 miesiąca tego horroru podaliśmy w ostateczności 4 razy, gdy Mały zwijał sie z bólu

                popieram blondyneczkę - nie nadużywać środków p. bólowych, ale też gdy sytuacja jest dramatyczna trzeba ulżyć dziecku - instynkt sam podpowie kiedy

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Viburcol - czopki

                  Sikornik Oczywiście ja się z Tobą w zupełności zgadzam, bowiem jeżeli dolegliwość (czytaj: kolka) jest rzeczywiście mocna i ani herbata z kopru, ani Viburcol nie pomogą, lub nie zadziałają tak, jakby się tego chciało, to nie ma sensu, aby maluszek się męczył - wtenczas nuforen jak najbardziej.

                  Mnie chodziło tu o sytuacje, kiedy matki dla świętego spokoju podają maluchowi nurofen czy panadol. Znam takie i strasznie denerwuje mnie ich zachowanie. Nie zdają sobie sprawy, że takie CODZIENNE czy nawet kilka razy w tygodniu stosowanie może zaszkodzić maluszkowi.

                  ps. jak zwróciłam takim mamom uwagę, to zostałam zjechana żebym się nie wtrącała ech..... a ja chciałam tylko dobrze - jednej znajomej to kupiłam koper i viburcol w aptece i jej zaniosłam do domu

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Viburcol - czopki

                    aaa nic mi nie mów, tez mam taka koleżankę która 3 miesiące faszerowała swoja Małą IBUM-em
                    wiem że działa on na lekki i umiarkowany ból i jest "lżejszy" niz paracetamol, co ona odczytywała że jest słaby, ale do cholery tak czy siak zawiera sam ibuprofen!
                    to ja miałam opory przed podawaniem przed każdym posiłkiem Espumisanu i Sab Simplexu mojemu na wzdęcia, ale to nie jest środek przeciwbólowy i przeciwzapalny
                    nad Viburcolem tez rozmyślałam ale zanim się zdecydowałam kolki minęły
                    zobaczymy jak będzie przy zębach hehe

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Viburcol - czopki

                      MOjej małej pani doktor zakazała podawać Ibuprofen bo może nasilić ataki astmy.Nigdy nie podawałam jej tego leku zawsze paracetamol w razie bólu chociaz na kolki nie działał.Skuteczny okazał się lek robiony z papaweryną, ma działanie podobne do No-spy.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Viburcol - czopki

                        jasne Aniu, ibuprofenu u nas też nie można podawać Małemu, bo przeciwwskazaniem jest astma oskrzelowa, czyli Ibum czy Nurofen, który kiedyś zakupiliśmy odpada

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Viburcol - czopki

                          Oczywiście, że leki przeciwbólowe nalezy dzieciom podawać jak najrzadziej, bo to zawsze chemia. Nasz pediatra polecił nam czopki Viburcol N i bardzo nam pomogły w czasie inekcji wirusowych gdy dziecko miało gorączkę i było niespokojne, one działają przeciwzapalnie i uspokajająco.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Viburcol - czopki

                            Tyle, że niestety wielu rodziców daje takowe swoim maluchom dla świętego spokoju - śmiem podejrzewać, że nagminne dawanie takich środków jest dla spokoju rodziców aniżeli malucha

                            Jakby nie spojrzeć to:
                            kolka - nurofem
                            ząbkowanie - panadol
                            gorączka - paracetamol
                            rozdrażnienie - jedno z powyższych

                            ... i tak można by sobie jeszcze wymieniać... tylko po co? Chyba to nie ma najmniejszego sensu.

                            Z drugiej strony jak powiem aby wypróbować homeopatyki (mówię to u wspomnianym wcześniej Viburcolu), to boje się, że zostane zlinczowana, bo powiecie, że to efekt placebo i trele morele.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Viburcol - czopki

                              Stosowałam te czopki, czasem pomogły a czasem nie.Ale ogólnie polecam

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Viburcol - czopki

                                Ja stosowałam u małego na kolki właśnie Viburcol N, zalecała go nam pediatra. Również w okresie ząbkowania, kiedy mały ciągle płakał. W naszym przypadku pomógł on bardzo skutecznie, mały się uspakajał i przestawał płakać.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X