Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciąża i leki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Ciąża i leki

    Mi na wzdęcia w ciąży bardzo pomógł kminek i ciepłe okłady na brzuch. Dobrym pomysłem jest również przyjęcie pozycji embrionalnej tak by organizm mógł się "odgazować"


    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Ciąża i leki

      ja mało stosowałam, jakoś obawiałam się ich wpływu na dziecko. Ogólnie gdy mialam ból głowy wolałam przeczekać niżeli brac jakieś specyfiki przeciwbólowe. Zbyt duzo jest problemów u ciężarnych dlatego zapobiegawczo mówiłam nie

      Skomentuj


        #18
        Odp: Ciąża i leki

        uważam że tylko takie które lekarz zaleci, samodzielnie nie powinno się brać nic

        Skomentuj


          #19
          Odp: Ciąża i leki

          Mój ginekolog powiedział mi, że w ciąży mogę zażywać jedynie no-spę i paracetamol. Mimo to wolałam unikać leków


          Skomentuj


            #20
            Odp: Ciąża i leki

            Na przeziębienie polecam serię Prenalen. Mi bardzo pomogła, gdy się pod koniec ciąży załatwiłam przeziębieniem. Wszystko naturalne. Leków na własną rękę nie brałam, bałam się za bardzo. Nawet na maści uważałam.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Ciąża i leki

              Napisane przez emros Pokaż wiadomość
              Na przeziębienie polecam serię Prenalen. Mi bardzo pomogła, gdy się pod koniec ciąży załatwiłam przeziębieniem. Wszystko naturalne. Leków na własną rękę nie brałam, bałam się za bardzo. Nawet na maści uważałam.
              Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tej serii. Wiele mam chwali sobie Prenalen


              Skomentuj


                #22
                Odp: Ciąża i leki

                Napisane przez stynek Pokaż wiadomość
                a czy stosowała któraś z Was jakieś farmaceutyczne środki na wzdęcia czy zaparcia bo naturalne środki nie dają rady
                Podobno espumisam (czy jakkolwiek się to nazywa) dobrze działa, można go również spokojnie przyjmować w ciąży.

                Ja z kolei zastanawiam się czy można brać jakikolwiek lek antyhistaminowy w tym okresie..

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Ciąża i leki

                  Nie wiedziałam, że espumisam można przyjmować w ciąży. U nas się sprawdził, ale dla synka. Ja raczej unikałam leków, brałam tylko to co lekarz mi zapisał.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Ciąża i leki

                    Ja w ciąży głównie brałam leki na żylaki ale tylko takie które lekarz zalecał bo sama bałam sie inne stosować. Oprócz leków na żylaki przyjmowałam tylko z zaleceń lekarza

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Ciąża i leki

                      Ja przez prawie całą ciążę ratowałam się czosnkiem, miodem i cytryną, jednak kiedy na prawdę zmogła mnie infekcja, dostałam leki dla kobiet w ciąży. Możesz zapytać o naturalne preparaty czy chociażby syropy dla dzieci http://ekspertodprzeziebien.pl/produ...pecton-junior/ . Z tego co wiem, produkty ze strony http://www.ekspertodprzeziebien.pl tworzone są z naturalnych substancji oraz nie zawierają cukru, glutenu, alkoholu czy laktozy. Jest to alternatywa dla leków które w swoim składzie posiadają chemiczne substancje, dlatego warto zapytać swojego lekarza czy możemy przyjmować tego typu preparaty.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X