Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie

    Ja wolę chodzić prywatnie po ostatnim rozczarowaniu. Byłam u lekarza z bólem kolan, a ten to zbagatelizował. Okazało się później, że mam zapalenie stawów... Już bardziej pomógł mi ten portal medyczny.

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie

      i na nfz trafiają się dobrze specjaliści, i ci prywatnie także. ja chodzę do dra Ałaszewskiego w Łodzi na badania

      Skomentuj


        #78
        Odp: Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie

        Znacie ten serwis - http://www.go4healthtravel.com/? Można tutaj znaleźć oferty gabinetów oraz lekarzy, również poza granicami kraju.

        Skomentuj


          #79
          Odp: Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie

          Wydaje mi się, że nie ma znaczenia czy prywatnie czy publicznie, zależy od samego lekarza, jak zajmuje się pacjentami. Obydwa porody prowadził lekarz na nfz i złego słowa powiedzieć nie mogę, mogłam dzwonić o każdej porze dnia i nocy jeżeli mnie coś niepokoiło. Nie powiem, skorzystałam kilkukrotnie, nawet w nocy i ani się lekarz nie gniewał ani nic, pełna kultura. Raz nawet przyjechał w nocy i za to pieniędzy nie wziął.

          Skomentuj


            #80
            Odp: Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie

            Zdecydowanie prywatnie. Przynajmniej w ten sposób nie ma żadnych problemów z badaniami http://modanaurode.pl/html/czemu_war...ania_radi.html
            Niepoprawna romantyczka

            Skomentuj


              #81
              Odp: Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie

              Ja na początku chodziłam prywatnie do lekarza, którego wszyscy polecali. Osobiście nie byłam zadowolono, za wszystko trzeba płacić, nawet za badania, które normalnie są bezpłatne, ponadto niby prywatny a w kolejce i tak musiałam czekać i długo na wizyty. W końcu zmieniłam lekarza na państwowego, miałam za darmo, wizyty kiedy potrzebowałam i nie zdarzyło mi się, żebym musiała czekać. Ale to pewnie kwestia lekarza i organizacji przychodni.

              Skomentuj


                #82
                Odp: Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie

                Kotek_85 ja chodziłam prywatnie i była zadowolona, gdyż kiedyś wcześniej zraziłam się do wizyt u ginekologa na kasę chorych, siostra natomiast państwowo chodziła całą ciążę i też była bardzo zadowolona, i zgodzę się z tym, że dużo zależy od samego lekarza jak i pracy pań rejestrujących

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie

                  Witam
                  Ja chodzę do lekarza prywatnie i to do tego, który pracuje w szpitalu, w którym będę rodzić. Prawda jest taka, że opieka szpitalna gdy jesteś pacjentką ordynatora jest dużo lepsza. Poza tym dobrzy lekarze najczęściej przyjmują tylko prywatnie. Jeśli masz jakieś problemy z ciążą nie powinnaś się zastanawiać tylko chodzić do lekarza, przy którym poczujesz się bezpiecznie. Na zdrowiu się nie oszczędza. Lepiej wydać pieniądze, niż potem pluć sobie w brodę...
                  Polecam mojego bloga: www.szczesliwamama.pl

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie

                    ja chodziłam do swojego lekarza na nfz cała ciąże a w trzecim trymestrze do drugiego prywatnie, bo chciałam rodzić w prywatnym szpitalu gdzie pracuje. Obaj byli dla mnie tak samo mili i wizyty wspominam bezboleśnie u jednego i drugiego. Generalnie dla mnie prywatne wizyty przez całą ciążę to coś co nie wchodzi w grę.

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie

                      Powiem szczerze, że mnie już powoli zaczyna irytować polska służba zdrowia. Do tej pory nie miałam z nią zbyt dużo styczności, więc wydawało mi się, że nie jest tak źle. Ale jak parę razy próbowałam się ostatnio dostać do specjalisty to już nieźle się wkurzyłam.
                      I dlatego zastanawiam się nad wykupieniem pakietu medycznego. Oglądałam np. pakiety medyczne s7 i oferta wydaje się rozsądna. I w końcu nie traciłabym energii i nerwów stojąc w kolejkach.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie

                        Napisane przez karolka31 Pokaż wiadomość
                        Powiem szczerze, że mnie już powoli zaczyna irytować polska służba zdrowia. Do tej pory nie miałam z nią zbyt dużo styczności, więc wydawało mi się, że nie jest tak źle. Ale jak parę razy próbowałam się ostatnio dostać do specjalisty to już nieźle się wkurzyłam.
                        I dlatego zastanawiam się nad wykupieniem pakietu medycznego. Oglądałam np. pakiety medyczne s7 i oferta wydaje się rozsądna. I w końcu nie traciłabym energii i nerwów stojąc w kolejkach.
                        Karolka31, ta polska służba zdrowia jest bardzo irytująca. Odprowadzamy składki zdrowotne, a kto z nas chodzi na NFZ np. do dentysty? Ja już od dawna chodzę prywatnie. Do ginekologa trzeba umawiać się miesiąc wcześniej, czekać w kolejce, a wizyta nie trwa nawet 5 minut. Tak jest przynajmniej w naszym szpitalu. Dlatego chodziłam do ginekologa prywatnie. Wiadomo, lekarz lekarzowi nie równy... No ale ja tak jakoś zraziłam się do państwowej służby zdrowia


                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie

                          A w jaki sposób było to dla ciebie niemiłe badanie? Czasami i prywatnie możemy się zaskoczyć nie tak jak trzeba. Lekarz, lekarzowi nie jest równy...

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie

                            ja tylko i wyłącznie prywatnie. Mam lekarza prowadzącego z kliniki gdzie leczą młode pary które maja kłopoty z zajściem w ciążę i jestem zachwycona zarówno opieką jak i klimatem.

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie

                              Myślę, że to zależy jak się trafi. Wychodzę z założenia, że jeśli mogę i jest ok to chodzę na nfz, w końcu po coś te składki płacę, ja nie narzekam na moje ginekologa.

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie

                                Jeżeli mamy dobrego lekarza na nfz, to jak najbardziej jestem za tym żeby chodzić bezpłatnie. Natomiast ja chodziłam prywatnie ze względu na to, że mój lekarz jest bardzo kompetentny ale niestety przyjmuje tylko prywatnie. Wiec nie miałam wyjścia...a szkoda bo na nfz duzo bym zaoszczędziła.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X