Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

metody naturalne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    o tak - te karty to jest wygodna sprawa
    pozdrowionka dla Was

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      .

      jako uzytkowniczka 28dni polecam bardzo tą stronkę!! Sama mam córcię z npr

      Skomentuj


        #18
        a to fajnie, że tak z naturalnych metod

        Skomentuj


          #19
          dni plodne

          Witam,chcialam zasiegnac porady jak moge obliczyc dni plodne

          Skomentuj


            #20
            Z tym to jest trochę zachodu Trzeba wprowadzać dane na karty obserwacyjne...dopiero po jakimś czasie można określić na 99.9% jakie masz dni. Jeśli chcesz to robić szybko to polecam kupić w aptece PERSONĘ to takie małe urządzenie do naturalnego planowania rodziny Rano sprawdzasz jaki masz dzień

            Skomentuj


              #21
              hehe ja sie nigdy nie umialam w tym połapac i nie umie do tej pory
              Bartuś 26.06.08
              Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

              Skomentuj


                #22
                WCALE SIĘ NIE DZIWIĘ ja tez podchodziłam do obliczeń kilka razy, ale trzeba dużo obliczać i pamiętać o różnych zasadach...Bo jeszcze jak jest regularny okres to jakoś można sobie z tym poradzić, ale jak nie to już kiszka. Pamiętaj, że jak masz dni płodne to masz odczucie mokro a śluz jest śliski, bezbarwny wygląda jak kurze białko...może to cos da
                Pozdrawiam

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Polecam stronę www.lmm.pl, tam jest dużo o naturalnym planowaniu rodziny, a więc między innymi i o dniach płodnych...

                  Skomentuj


                    #24
                    Ja zawsze wiem kiedy mam płodne dni po takich
                    oznakach jak pisała koniczynka i jeszcze dodatkowo
                    boli mnie podbrzusze

                    Skomentuj


                      #25
                      a mi z planowaniem dziecka poszlo hop siup wiedzialam ze miedzy 10 a 20 dniem cyklu sa dni plodne 14 dnia jajaeczkowanie i w tych dniach codziennie konsupcja i za pierwszym razem sie udalo
                      Wikunia 04.08.2008r

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Polecam książeczkę "Kiedy jestem płodna a kiedy nie" Alina Lichtarowicz
                        Jest napisana łatwym językiem
                        pozdrawiam

                        Skomentuj


                          #27
                          witam.ja rowniez stosuje wylacznie metody naturalne.pomiar temperatury i wykresy.mam bardzo regularne cykle wiec ufam tej metodzie.nigdy nie bralam zadnych tabletek.dziecko pojawilo sie w momencie kiedy tego zapragnelismy
                          shannon

                          Skomentuj


                            #28
                            Ja też nie mam pojęcia jak to się liczy, ale znalazłam kalkulator , który liczy SAM po wpisaniu danych
                            http://www.epacjent.pl/artykul.php?i...ial=Kalkulator
                            lub www.epacjent.pl - porednik pacjenta - oblicz dni płodne.
                            promyczek

                            Skomentuj


                              #29
                              Ja mam gdzieś w połowie miesiąca między okresami jajeczkowanie, na tyle silne, że lekko krwawie i wiem, że po tym jajeczkowaniu mam dni płodne
                              Last edited by malenstwomale; 30-10-2008, 21:48.

                              Skomentuj


                                #30
                                Napisane przez promyczek Pokaż wiadomość
                                Ja też nie mam pojęcia jak to się liczy, ale znalazłam kalkulator , który liczy SAM po wpisaniu danych
                                http://www.epacjent.pl/artykul.php?i...ial=Kalkulator
                                lub www.epacjent.pl - porednik pacjenta - oblicz dni płodne.
                                Osobiście nie polecam internetowych kalkulatorów
                                pozdrawiam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X