Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dentysta dla dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Dentysta dla dzieci

    oj jak 3 latka, to jak najbardziej już pora, żeby się wybrać z pociechą do dentysty. Polecam się wybrać do Galerii Uśmiechu na wizytę adaptacyjną, na niej dziecko się oswoi z gabinetem. My tam byliśmy i jestem bardzo zadowolona, bo wszystko zrobione tak, żeby dzieci czuły się jak najlepiej. Jes nawet specjalny gabinet dla naszych pociech.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Dentysta dla dzieci

      Ten gabinet dentystyczny ma jakąś swoją stronę żeby było można o nich poczytać?? Chciała bym sprawdzić jaką opiekę dentystyczną gwarantują dzieciom i ogólnie z chęcią bym poczytała o opinii tego gabinetu dentystycznego. Jak znajdziecie jakąś ich stronkę dajcie znać bo ja nie mogę nic odszukać

      Skomentuj


        #63
        Odp: Dentysta dla dzieci

        My chodzimy do BetterSmile - w Krakowie na rogu Pilotów i Widnej - i podoba nam się. Obsługa bardzo miła, ciepła, z fachowym podejściem do szkrabów.

        Skomentuj


          #64
          Odp: Dentysta dla dzieci

          A generalnie dbajcie o to, aby dziecko samo wiedziało jak duże znaczenie ma mycie zębów i jednocześnie samo tego szczotkowania pilnowało. Jest to bardzo istotne.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Dentysta dla dzieci

            W Bytomiu niestety nikogo nie mogę polecić - dwa razy byłam, raz z dzieckiem, raz sama i źle wspominam. Druga sprawa, że miłośnikiem dentystów nie jestem i panicznie boje się gabinetów dentystycznych..
            Od jakichś 2 miesięcy chodzę do gabinetu stomatologicznego w Sosnowcu - , trochę muszę dojeżdżać z Piekar ale opłaca się. Przynajmniej nie rzygam tam na widok fotela dentystycznego..
            Last edited by gagatka; 16-07-2020, 12:54. Powód: link

            Skomentuj


              #66
              Odp: Dentysta dla dzieci

              Zdecydowanie Galeria Uśmiechu -. Dzieci wychodzą z uśmiechem - bez płaczów i krzyków
              Last edited by gagatka; 16-07-2020, 12:55. Powód: link

              Skomentuj


                #67
                Odp: Dentysta dla dzieci

                Ja jeszcze nie znalazłam dentysty, którego polubiłby mój synek. Ma wszystkie zęby zdrowe, nic nie miał robione, ale nie chce chodzić na przeglądy.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Dentysta dla dzieci

                  Jeśli szukacie dobrego dentysty dla dzieci ze Śląska, to myślę, że warto wybrać się do kliniki borczyk . Słyszałam dobre opinie, a na ich stronie widzę, że naprawdę starają się zadbać o komfort dziecka. Sama mam 2-letnią córkę, z którą wkrótce będę musiała się wybrać na wizytę adaptacyjną.
                  Last edited by gagatka; 16-07-2020, 12:56. Powód: link

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Dentysta dla dzieci

                    A czy ktoś może polecić dobrego stomatologa dziecięcego z Wrocławia lub okolic? Przyznam się, że jeszcze nie byłam z synkiem u dontysty i powoli się do tego zbieram

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Dentysta dla dzieci

                      a czy ktoś z was korzystał moze z usług tego gabinetu stomatologiadziecieca.com ? Zastanawiam się nad wizytą tam bo moja córka po prostu panicznie się boi stomatologów. Nie wiem już jak ją przekonać. Najbardziej boi się znieczulenia, a tutaj są fajne metody bezbolesnego podawania. Sama coś takiego kiedyś miałam i to naprawde jest świetne, bo przed igłą to bym chyba też uciekła
                      Last edited by gagatka; 16-07-2020, 12:57. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Dentysta dla dzieci

                        O a jakie mają metody bezbolesnego znieczulenie? Podejrzewam że coś do psikania albo do smarowania? Wydaje mi się że w większości gabinetów dla dzieci są tekie metody

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Dentysta dla dzieci

                          Ja mam w swoim miasteczku dentystkę, która ma rewelacyjne podejście do dzieci. Chodzę z moimi chłopcami co ok. pół roku na zabieg lakierowania i jestem z niej bardzo zadowolona


                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Dentysta dla dzieci

                            To tak jak ja moje dzieci chodzą do tego samego dentysty co ja chcodziłam od wielu lat ma do nich podeście i aż tak bardzo się nie boją, ja się boję dużo bardziej od nich :P

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Dentysta dla dzieci

                              Teraz dentyści mają przeróżne sposoby żeby dzieci się nie bały. Teraz chodzenie do dentysty to czysta przyjemność


                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Dentysta dla dzieci

                                Ja mogę polecić dobrego stomatologa z Tarnowskich Gór, a dokładnie chodzi mi o taki gabinet: http://www.blueklinik.pl/gabinet-tarnowskie-gory/ Jak jesteś gdzieś z okolicy, to nawet się nie zastanawiaj, bo naprawdę świadczą profesjonalne usługi. Mają bardzo dobre podejście do dzieci...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X