Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Emolium, Oilatum, Balneum? co najlepsze?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Emolium, Oilatum, Balneum? co najlepsze?

    ze swojej strony mogę polecić EMO-Oleum od flosleku. cena - ok. 30 zł, ale kosmetyk dosyć wydajny. ja stosuję go u malucha zamiast oilatum. efekt ten sam : )

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Emolium, Oilatum, Balneum? co najlepsze?

      Kiedyś lubiłam balneum, ale ostatnio wydaje mi się że Emolium jest lepsze
      Zapraszam na
      mojego bloga | kupony zniżkowe |

      Skomentuj


        #48
        Odp: Emolium, Oilatum, Balneum? co najlepsze?

        Dla naszej Pii (6misięcy, 19 dni) najlepsze jest oilatum - zarówno płyn do kąpieli jak i szamponik. Córeczka ma bardzo delikatną skórę. Do porannej toalety stosuję wodę micelarną i krem ABC Derm. U nas się sprawdza ale sugerują wziąć próbki z apteki i protestować zachowanie skóry w oparciu o próbki. My do dziś mamy kilka butelek drogich kosmetyków, które się nie sprawdziły





        Skomentuj


          #49
          Odp: Emolium, Oilatum, Balneum? co najlepsze?

          Wszystkie kosmetyki typu Oilatum,Oilam emolienty mają w składzie ciekłą parafinę i są praktycznie takie same. Są super bo po nich nie ma potrzeby dodatkowo nawożać dziecka balsamami ja sytosowałam tylko je i skórka była gładka, i odpowiednio nawilzona.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Emolium, Oilatum, Balneum? co najlepsze?

            Jak dla mnie najlepszy jest Oilatum. Sprawdziłam wszystkie i z tego jestem naprawdę zadowolona.
            pieluszkowybum.pl

            Skomentuj


              #51
              Odp: Emolium, Oilatum, Balneum? co najlepsze?

              Potwierdzam o Oilatum słyszałam wiele dobrego i warto spróbować

              Skomentuj


                #52
                Odp: Emolium, Oilatum, Balneum? co najlepsze?

                Ja też dorzucę plus za Oilatum (przy AZS się doskonale sprawdza)

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: polecam OLIATUM

                  Napisane przez elasia83 Pokaż wiadomość
                  wiem, że jest drogie ale daje się go niewiele i na długo starcza a skóra malucha jest suuuuper, żeby było taniej kupiłam na allegro i z wysyłką wyszło mi taniej niż w pobliskiej aptece, ja polecam.
                  Używałam również "skarb matki" ale on o 1 miesiąca życie dopiero i też dobre, sprawdziłam oba na dwóch maluchach
                  Chodzi o emulinke? ona jest od 0+ , plyn do kąpieli u Nich jest od 1m+

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Emolium, Oilatum, Balneum? co najlepsze?

                    Dziewczyny! Czym mniej tego typu kosmetyków tym lepiej. Wszystkie mamy tak rzucają sie na tego typu plyny a prawda jest taka ze w 80 % jest to niepotrzebne. Kto Wam zaproponował tego typu płyny? Położne?
                    Nasz był w szpitalu myty nivea.jak doczytałam sie to płyn był od 1 miesiaca zycia! A w szpitalu był tym myty! Polecano nam tylko ten plyn.NIC innego. Jak wrócilismy do domu to połozna kazała NAM nam myc go w drogim płynie, który kosztował za butelke około 40 zł. Jak sie okazało był to płyn dla osób dorosłych z AZP! Położną chyba miała z tego interes by to nam polecić. My wystraszeni młodzi rodzice kupiliśmy i używaliśmy. Skóra wcale nie była lepsza a wrecz była bardziej zaczerwieniona. Położna upierała sie przy swoim. Dopiero wizyta u pediatry utwierdziła nas w przekonaniu,ze nie ma co używać jak nie ma potrzeby! Kopiliśmy delikatne mydełko i myliśmy tylko woda z mydlinami. Nic więcej. Polecam korzystać z rat położnych ale tylko w tedy gdy sami zapoznacie sie z opiniami np. pediatry lub farmaceuty.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Emolium, Oilatum, Balneum? co najlepsze?

                      Napisane przez SyEla Pokaż wiadomość
                      Dziewczyny! Czym mniej tego typu kosmetyków tym lepiej. Wszystkie mamy tak rzucają sie na tego typu plyny a prawda jest taka ze w 80 % jest to niepotrzebne. Kto Wam zaproponował tego typu płyny? Położne?
                      Nasz był w szpitalu myty nivea.jak doczytałam sie to płyn był od 1 miesiaca zycia! A w szpitalu był tym myty! Polecano nam tylko ten plyn.NIC innego. Jak wrócilismy do domu to połozna kazała NAM nam myc go w drogim płynie, który kosztował za butelke około 40 zł. Jak sie okazało był to płyn dla osób dorosłych z AZP! Położną chyba miała z tego interes by to nam polecić. My wystraszeni młodzi rodzice kupiliśmy i używaliśmy. Skóra wcale nie była lepsza a wrecz była bardziej zaczerwieniona. Położna upierała sie przy swoim. Dopiero wizyta u pediatry utwierdziła nas w przekonaniu,ze nie ma co używać jak nie ma potrzeby! Kopiliśmy delikatne mydełko i myliśmy tylko woda z mydlinami. Nic więcej. Polecam korzystać z rat położnych ale tylko w tedy gdy sami zapoznacie sie z opiniami np. pediatry lub farmaceuty.
                      Niestety taka prawda. W moim kręgu też wiele mam stosuje emolienty mimo tego,że dziecko nie ma żadnych problemów skórnych. Początkowo też myślałam,że tak trzeba,bo oczywiście tak nam zalecono w szpitalu po porodzie ale na szczęście szybko mnie uświadomiono,że nie tędy droga. Jak trzeba było to stosowałam Oillan i byłam zadowolona. Emolium też miałam i żadnych zastrzeżeń też nie mam.



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Emolium, Oilatum, Balneum? co najlepsze?

                        My stosowaliśmy wszystkie te płyny i balsamy, teraz stosuję lipikar syndet i baume AP+, niestety syn ma alergię i azs, córka też prawdopodobnie może mieć z tym problem.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Emolium, Oilatum, Balneum? co najlepsze?

                          polecam serdecznie emolium, u nas się sprawdziło, łatwo się nanosi, dobrze wchłania i co najważniejsze dobrze działa, także polecam

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Emolium, Oilatum, Balneum? co najlepsze?

                            Napisane przez werna Pokaż wiadomość
                            polecam serdecznie emolium, u nas się sprawdziło, łatwo się nanosi, dobrze wchłania i co najważniejsze dobrze działa, także polecam
                            nanosi? stosowałaś tego do wsmarowywania na skórę? generalnie myslałam że emolieny służą do kąpieli i tak też stosowałam.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Emolium, Oilatum, Balneum? co najlepsze?

                              nasza córeczka od urodzenia ma problemu ze skórą, próbowaliśmy wielu kosmetyków i mimo wszytko balneum okazał się najlepszy ;-) Do kąpieli stosujemy pielęgnacyjny olejek na bazie oleju sojowego oraz krem też z serii balneum baby basic

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Emolium, Oilatum, Balneum? co najlepsze?

                                Szanowne Panie,
                                mam ogromną prośbę, jestem studentką położnictwa i piszę pracę badawczą na temat przygotowania do macierzyństwa, przebiegu porodu i stanu dziecka.
                                Czy mogła bym poprosić chętne Panie o wypełnienie anonimowej ankiety dostępnej pod linkiem poniżej:

                                https://docs.google.com/forms/d/1odl...Eq2FU/viewform

                                serdecznie dziękuje za wypełnione ankiety
                                Pozdrawiam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X