Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Emolium, Oilatum, Balneum? co najlepsze?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    My przez pierwsze pół roczku używaliśmy Oilatum, bo Natka miała ciągle jakieś chrostki, a potem zauważyliśmy, że jej skóra już nie jest aż tak wrażliwa, i przeżuciliśmy się na Nivea Soft i powiem, ze efekt jest podobny do Oilatum, też skórka w dotyku jest jakby natarta "woskiem". Nivea ma te same właściwosci co Oilatum.



    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Ja używam Oilatum, ale dla siebie. Dla Pauli kupiłam raz Balneum i też fajne, tylko wszystko drogie strasznie. Na odparzenia używałam krem Oilatum i małej podpasował
      PAULINA 07.07.2008




      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

      Skomentuj


        #33
        Ja używam Oilatum do kąpieli i moja córeczka ma śliczną skórę, a na odparzenia pomaga jej tylko krem bephanten ten sam co ja używałam na obolałe sutki po karmieniu

        Skomentuj


          #34
          Mój trzylatek ma wrażliwą i sklonną do atopii skórę. Po ostatnich problemach ze skórą dermatolog polecił mu Cetaphil MD . To francuski dermoprotektor - moim zdaniem dobry, a zdaniem dermatologa to jeden z najlepszych obecnie na rynku ... Używamy go od dwóch tygodni - fakt problemy , póki co, zakończyły się

          Skomentuj


            #35
            Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
            Używam teraz kostki mydlanej bambino i jest dobrze, ale nie jest wygodnie myc kostką...
            sprobuj Carin pogotowac to mydelko w wodzie ,bedzie mialo konsystencje gestej smietany i bedzie bardzo wygodne w uzyciu.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Emolium, Oilatum, Balneum? co najlepsze?

              Napisane przez agatad Pokaż wiadomość
              Mój trzylatek ma wrażliwą i sklonną do atopii skórę. Po ostatnich problemach ze skórą dermatolog polecił mu Cetaphil MD . To francuski dermoprotektor - moim zdaniem dobry, a zdaniem dermatologa to jeden z najlepszych obecnie na rynku ... Używamy go od dwóch tygodni - fakt problemy , póki co, zakończyły się
              Nam też dermatolog polecił Cetaphil MD i dzięki niemu okropna skóra naszej córeczki "wyzdrowiała" jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, dlatego naprawdę bardzo gorąco polecam tą emulsję A dodam, że Nika miała naprawdę brzydkie wysypki alergiczne, czasami nawet sączące rany (od drapania), a teraz nawet pediatra jest w szoku, że taką ładną ma skórę.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Emolium, Oilatum, Balneum? co najlepsze?

                Dziewczyny jest jeszcze A'derma owsiana (podobno bardzo dobra) i seria do skory atopowej marki Bioderma(atoderm).Co do zapachu czy piany podczas kapieli w emolientach to podobno nie powinno byc zadnych takich efektow bo srodki je wywolujace czesto sa alergenami...
                Last edited by dotka238; 20-10-2009, 17:14.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Emolium, Oilatum, Balneum? co najlepsze?

                  Jeszcze cosik mi sie przypomnialo,w fr do min.mycia bez uzycia wody(wacikiem-przy ostrej egzemie),do zmywania dzieciecej pupy(bardzo czesto uzywane w zlobkach bo nie uczula) uzywany jest srodek ktory nazywa sie Liniment oléo calcaire,kosztuje w aptece ok.3 euro i mysle ze bedzie tez w pl tylko pewnie pod inna nazwa.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Emolium, Oilatum, Balneum? co najlepsze?

                    sikorka daj znac jak nie bedzie to ci podesle buteleczke,albo zobaczy sie czy mozna to zrobic na zamowienie znajac sklad.Myje sie jak mleczkiem,troche na wacik i gotowe.Tutaj w ogole bardziej popularne od chusteczek sa mleczka i wody mincelarne do pupy i twarzy.
                    Last edited by dotka238; 20-10-2009, 21:58.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Emolium, Oilatum, Balneum? co najlepsze?

                      u nas najlepiej sprawdził się płyn do kąpieli kindii z oliwką, skóra po nim była miękka i nawilżona

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Emolium, Oilatum, Balneum? co najlepsze?

                        Mamy 300 produktów Emolium do rozdania!
                        pozdrawiamy,
                        Redakcja MamoToJa.pl

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Emolium, Oilatum, Balneum? co najlepsze?

                          Mam nadzieję,że będę mieć możliwość przetestowania!!



                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Emolium, Oilatum, Balneum? co najlepsze?

                            ja tez bym chciala bo emolium nie probowalam

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Emolium, Oilatum, Balneum? co najlepsze?

                              Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                              ja tez bym chciala bo emolium nie probowalam
                              My też NIE



                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Emolium, Oilatum, Balneum? co najlepsze?

                                Wszystko może uczulać, w Oilatum jest parafina (w Emolium chyba też), pochodna ropy, mam mieszane uczucia co do tego składnika. U nas Oilatum w kąpieli kiedys sprawdzało się, a potem przestało...
                                Nie pomagał też Atoperal Baby.

                                Z kremów do ciała tylko ADERMA EXOMEGA u nas działa, ale, co ważne, KREM do twarzy i ciała, a nie balsam, bo balsam nie działa!

                                Mustela Stelatopia - bez zachwytów.

                                Emolium kompletnie sie nie sprawdziło.

                                U kazdego jest skuteczne co innego...
                                Trzeba niestety się wykosztować i próbować.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X